veronikarn
29.12.07,13:40
Ahojte zaujimalo by ma ake vone pouzivate teraz v tomto studenom pocasi, ja mam od diora j adore a bvlgary rose esential, co vy na to?
cloe
29.12.07,13:19
Ja momentálne používam od Donny Karan DKNY Red Delicious. Vyhovuje mi. Predtým som po dve zimy používala Bvlgari note. To bola moja srdcovka.
veronikarn
29.12.07,13:39
a co vravis na tu rose esen.? mne sa velmi paci po nete som kukala a take protichodne nazory su na nu...aka je ta note?
kitky
29.12.07,13:41
Ja pouzivam Angel od Thierry Mugler.
Ale ja ho pouzivam stale a roky rokuce / uz ma podla neho identifikuju/ :)
Nenasla som adekvatnu nahradu. Ale celkom rada by som presla na nieco ine.
Takze aj mna zaujima co " nosite" .
veronikarn
29.12.07,13:46
ja mam stale problem nejako najst nieco co mi plne vyhovuje, mam doma uz tie hore spomenute potom versace bright crystal -ale to je letna, predvcerom som kupila tu rose, je prekrasna, ale stale by to celo nieco jemnejsie, kludnejsie, co nerusi..neviem...
raya1
29.12.07,14:03
Ja som za ESCADU
kitky
29.12.07,14:32
ja mam stale problem nejako najst nieco co mi plne vyhovuje, mam doma uz tie hore spomenute potom versace bright crystal -ale to je letna, predvcerom som kupila tu rose, je prekrasna, ale stale by to celo nieco jemnejsie, kludnejsie, co nerusi..neviem...


jemna a kludna vona su Biele diamanty od Elizabeth Taylor ale netusim ci ju este dostat kupit. Je velmi decentna a nevtierava.
veronikarn
29.12.07,14:52
hm hladala som ju a nenasla...asi ju fakt uz nerobia:mad:
kitky
29.12.07,15:03
http://www.beautyshop.sk/?stranka=znacka&znacka_id=44

ja poznam iba diamonds, tu novsiu nie, ta je smrncnuta orientom trosku na bezne nosenie asi nie, skor na vecer.skus ju najskor v nejakej parfumerii. nemusi ti sadnut na pokozku.strekni na zapastie kde pulzuje tep, pockaj chvilu a ovonaj.alebo si vezmi domov nastriekany pruzok. idealna by bola vzorka.
mne sa velmi pacila ale ja som los temperamentos na nu :-)))
ja potrebujem nieco dynamickejsie.
Danielle369
29.12.07,16:05
baby ja som dostala teraz Verssace s tým diamantovým vrchnákom, je super,ale moja vona je Gucci 2 a favorit č.1 je od Carolina Herrera .. SEXY 212, no možem vám odporučiť je bohovská.
Danielle369
29.12.07,16:18
Našla som vám White Diamonds na jednej web.stránke, je to www.mametotu.sk dufam že ma Richard nezabije, ked niečo tak to radšej vymažem,neviem či to možem takto vycapiť
kitky
29.12.07,16:22
Našla som vám White Diamonds na jednej web.stránke, je to www.mametotu.sk (http://www.mametotu.sk) dufam že ma Richard nezabije, ked niečo tak to radšej vymažem,neviem či to možem takto vycapiť

ja som tiez pridala link na ten parfem. ved ako inak jej to mam dat vediet?:)
vieroslava
29.12.07,17:20
Tiež používam gucci 2, ale niekedy, je to ale taká ťažšia vôňa v zime na večer eden od cacharel. V lete najradšej používam happy clinique.
Bionda
29.12.07,17:36
Nový Versace s rovnakým názvom je tiež veľmi dobrý.
veronikarn
29.12.07,18:10
no veru pojdem to ovoniat, uz sa tesim a co vravite na to bvlgari rose?
kitky
29.12.07,19:56
no veru pojdem to ovoniat, uz sa tesim a co vravite na to bvlgari rose?
daj potom vediet;)
bv_alexandra
29.12.07,20:01
Pre mna jednoznačne zabodoval na zimu Dior - Midnight Poison a Beckham - Intimately Night. ;):)
veronikarn
29.12.07,20:47
inak mne v parfumerke vonal dior pure poison, len manzelik vravel, ze je to ako mydielko, tak som si to nekupila, ale mne sa to zdalo krasne:rolleyes:
veronikarn
31.12.07,20:16
nemate nejake info o tom pure poison? nema to niekto? ci je to tak na bezne nosenie ..take pohodickove nenasilne?
eskaa
14.01.08,19:21
podla mna sa j adore skvele hodi na zimu.. :)
ja pouzivam momentalne gucci rush 2..
pure poison bohuzial nepoznam.. :(
veronikarn
16.01.08,12:20
kupila som gucci 2, velmi krasna vona, vobec ma nerusi, na zaciatku je taka korenista a potom zjemnie mnam
Tweety
16.01.08,12:23
inak mne v parfumerke vonal dior pure poison, len manzelik vravel, ze je to ako mydielko, tak som si to nekupila, ale mne sa to zdalo krasne:rolleyes:
AJ mne to pripomína mydielko, ale každá máme iné PH.
veronikarn
16.01.08,13:28
to hej...inak mozno niekedy aj taka mydielkova vona je fajn, i ked za tu cenu hmmm
Heni
27.01.08,15:45
ja mám na zimu obľúbené: Elizabeth Arden - 5th avenue.
ale na vianoce som dostala aj Splendor od Elizabeth Arden... tá vôňa mi veľmi nepasuje...takže keby sa niekomu hodila - rada predám, dohodneme sa ;)
sybila3
17.10.08,07:23
No ja som si teraz kúpila BVLGARI-biely-Crystline-neviem ako sa to teraz píše, páčila sa mi, ale mne teda nevyhovuje, dokonca po pár minútach ju necítim, ešte je to aj 65 ml. No čo už...
comodo
12.11.09,13:16
problem je , ze v tych wwwsmradshopoch sa to neda ovonat.
Kupa vonavky v obchode je pre mna vzdy horor.
avonka1
12.11.09,16:08
Teraz používam Dior- J´adore, ale zvažujem ho vymeniť za Cerruti 1881, to bol môj úplne prvý poriadny parfém, dostala som ho pred 14 rokmi a flakón vonia rovnako, ako vtedy...
A teraz má výbornú cenu: 100ml za cca 28-30E ( Neckermann, Metro, e-shopy... ). Naozaj stojí za hriech.
layla
15.11.09,21:33
ja mam na zimu Kenzo - L Amour. Maximalna spokonost:)
Žabinka
16.11.09,10:04
Či je zima alebo leto, mne najlepšie vonia Ch. Dior-Dolce Vita.
Bionda
18.11.09,15:35
Mne momentálne najlepšie vonia - VALENTINO :) - hold vo voniach je to vždy aj o tom, aby na koži každého z nás prebehla tá správna reakcia. Poznám vône, ktoré pekne voňajú , kým nereagujú s mojou kožou- nie každá mi potom ešte dobre vonia. Prajem dobrý výber a spokojnosť. :)
mzdarka renca
18.11.09,15:48
V tomto čase používam MAXMARA Le parfum, je to veľmi pekná a zmyselná vôňa. Osobne ju doporučujem.
natascha
27.11.09,09:22
Včera som vo FANN-ke vyskúšala nový INCANTO BLISS ( neviem, či som to napísala správne). Úplne ma tá vôňa dostala. Pripomína mi leto a okamžite zlepšila náladu....
fcela
27.11.09,20:50
To sú tie správne vône, keď ti zlepšia náladu, pre mňa v zime Calvin Klein Euphoria, príjemná "teplá" vôňa, skôr som používala Chopard Wisch, úžasná vôňa a teraz aj cenovo prijateľná.
dobrava
31.01.10,14:58
Pekný deň, vie mi niekto poradiť alebo odporučiť nejakú toaletnú vodu /nie parfém/ - ľahká, svieža, nevtieravá vôňa pre ženu športového typu, potrebujem darčik pre moju priateľôčku.
peter9998
05.02.10,21:48
prispievaju tu hlavne zeny takze je nacase to zmenit :-P pani a vy co pouzivate teraz?? ja moju klasiku :) hugo boss NO.6 http://www.vasaparfumeria.sk/detail.php?cislo=536 kupujem vzdy tester - naco minat peniaze ked mi staci aj biela krabicka
Jajchan
17.10.10,22:10
Dobry vyber,
skus Shisedio Zen, to je moja srdcovka kupujem ju na Parfems.sk alebo Issey Myiake L eau D Issey. to je neuveritelne krasna vona na zimu. Alebo Chanel Coco Mademoiselle.
Betina2
17.10.10,22:20
Dobry vyber,
skus Shisedio Zen, to je moja srdcovka kupujem ju na Parfems.sk alebo Issey Myiake L eau D Issey. to je neuveritelne krasna vona na zimu. Alebo Chanel Coco Mademoiselle.

Rozhodne nekupovať naslepo, pred kúpou treba vyskúšať na vlastnej koži. Mne spomínaný Issey Myaiake L eau D Issey krásne voňal na papieriku, ale na mojej koži z toho bolo niečo strašné - ako sparená pokosená tráva, proste puch.
Ak môžem zo svojich, ja používam Kenzo L´eau par Kenzo alebo od Max Mary Max Mara. Prvá je vyslovene svieža, vodná vôňa, tá druha teplejšia, kvetinová s náznakom korenín. Z kvetinových ešte doporučím Oui od Lancome - tá je tiež prekrásna a nie je ťažká.
No a ked miniem tie moje oblúbené, už som si vyhliadla a skúsila aj od Diora Addict 2. je to nádherná kvetinová vôňa, nie je ťažká a pritom poriadne dlho drží.
petacuckova
26.10.10,09:40
Ja som za chloé, tiež milujem Jil Sander PURE...:-)
suzzix
09.12.10,19:14
Tiež stojí za to ovonat Lancome - Tresor in love. Poradila mi ju predavacka a hned som si ju aj kupila. Dostala ma svojou prijemnou vonou, ktorú je cítiť velmi velmi dlho a nie je vtierava.Skuste, odporucam ... :)
Veronik7
14.03.11,09:10
Ja práve teraz už spomínanú carolinu herreru 212 sexy, len pozor, ženy to zvyknú s ňou dosť preháňať, mne stačí jeden strek ráno a pohoda, pri dvoch či trochu sa cítim ako slečna z rohu, aj sa tak ľudia na mňa dívajú :D (raz som to prehnala, pardon :)) Na jar-leto sa chystám na niečo od narcisa rodrigueza, to je proste umelec.