fatinka
29.12.07,20:33
Poradte mi nejaku dietu,nie 90dnovku ani delenu,proste taku obycajnu.Lahko dodrzujucu,chcela by som takych 5 kilo dole.Po tych prejedajucich vianociach.DIKI
olga88
29.12.07,19:42
Mne velmi pomaha udrzat si postavu tym, ze jem len presne tri krat za den, tak do polosyta. Okrem toho uz nic viac nedam do ust nic a este chodim na prechadzky. Je to nenarocne, lebo v skutku to nie je dieta, iba disciplinovanost v jedle.
Meggi 1
29.12.07,19:51
Môžeš jesť aj päť krát denne, ale nenalož si na tanier veľkú porciu, len tak trocha, aby si sa cítila sýta a nemala pocit, že hladuješ. A keď pridáš aj nejaké to cvičenie, tak je to úplne super :)
grette
30.12.07,06:03
V podstate dodržujem to čo tvrdia Olga a Meggi...Jem každé 4 hodiny primerané porcie, medzitým NIČ!!! Akurát čaj, samozrejme nesladený bylinkový a 3x denne silný zelený. U mňa to funguje 100%.
Bionda
02.01.08,13:17
Súhlasím, jesť treba , ale naozaj menšie porcie aj napriek tomu, že nebudeš mať pocit úplného zasýtenia- v tom to je. 5x denne ale malé porcie, vylúčiť sladkosti, sladené vody a malinovky, koláčiky, jesť len chudé mäsko, ryby , ale zo všetkého menej ako obyčajne.
Tak to ide!
nanik
02.01.08,16:32
Všetko krásne a pravdivé rady,len taká maličkosť - dokázať to.Ja mám s tým problém.
ALDA
02.01.08,16:49
Všetko krásne a pravdivé rady,len taká maličkosť - dokázať to.Ja mám s tým problém.

Treba si udržovať postavičku a nemusíš vymýšľať. Tak ako ja:D
/škoda, že sa nepoznáme osobne/
mambi
07.01.08,07:19
Ahoj,
ja som tu na porade našla dietu podľa Planka. Začala som s ňou vo štvrtok, a dnes mám už 3 kilá dole. Samozrejme začala som cvičiť - denne 40 minút na stepperi - takých 3000 krokov na strednom stupni záťaže. My ideme na ples a tiež by mi bodlo aspoň 5 kíl dole. Zatiaľ to ide, stačí pevná vôľa a všetko ide ako po masle. Držím palce. ;)
Ešte na doplnenie pijem bylinkové čaje, hlavne žihľavový a krv čistiaci, nalačno 1/2 litra vody s citrónom, dokopy vypijem asi 3 litre tekutín, čo je u mňa rekord, lebo predtým som nemusela vôbec celý deň piť nič, najviac tak 2-3 dcl coly, alebo inej sladkej žbrndy.
betyna8
07.01.08,11:42
Ak mozes prilep tu odkaz,lebo ju neviem najst.Dik
LubicaN
07.01.08,11:51
betyna8
07.01.08,12:43
Dakujem.
zita7
07.01.08,14:06
V prvom rade neprestaň jesť. 3x jesť za deň je málo. Tým sa metabolizmus nenaštartuje, ale spomalý. Stále budem stáť za tým, že sa treba ráno najesť. Nemyslím tým napchať sa s rohlíčkom a džemíkom a dať si k tomu sladučkú kávičku. Celozrné pečivko, plátkový syr, paradajka, paprika. Pridaj desiatu /jogurt/, niečo ľahké na obed /kurací, tuniakový šalát/, poobede ovocie, alebo zeleninu /mrkva, kaleráb/ a na večeru malú porciu zeleniny s rybou, na pare kuracie, morčacie mäsko. Pozor neskôr večer si kľudne môžeš dať aj nejaký coteage chesse. Doobeda by si mala jesť sacharidy a poobede bielkoviny. Nejedz veľké porcie, ber si radšej malý tanier. Ja som vsadila veľmi na dusenú zeleninu, buď samotne alebo s rybou, tuniakový šalát /jasné nedávaj si tuniak s olejom, ale vo vlastnej šťave/. A veľa som tiež pila, jasné nie sladké malinovky, ale čaje a nebublinkové minerálky. Keď si ale moje telo pýtalo raz za čas niečo sladké tak som si kúpila milku /tie malé kocky/ a dala som si 2-3 a bolo. A to najhlavnejšie je, že by si mala pridať aspoň 3x do týždňa nejakú aktivitu. Ja chodím do fitka, cvičím aspoň dve hodinky /bicykel, pás, nejaké činôčky/ a som ako znovu zrodená, plná elánu. Odporúčam si dať tak necelú hodinu pred cvičením silnejšie malé preso. Lepšie sa potom spaluje, rozpumpuje to telo. Dúfam, že ti to moje obkecávanie trošku poradilo.
Bionda
09.01.08,14:46
Ak nevieš dietu dodržiavať, nechaj to tak. Myslím si, že potom je potrebné smieriť sa s tým, že už inak vyzerať nebudeš. Mať sa ráda takú ako vyzeráš.
dalida
09.01.08,16:38
Súhlasím úplne s tým, čo píše Zita7. Treba iba trochu dávať pozor na to čo ješ, zmenšiť porcie, jesť aj 5 - 6 krát denne, ale minimálne dve jedlá z toho by mala byť zelenina a ovocie. Ale mne najlepšie funguje, keď začnem cvičiť, ja si dávam podľa možnosti denne 40 minút na rotopede a ešte takých 20 minút nejaké činky alebo strečing a podobne. Zvýšený výdaj energie funguje aj bez drastickej diéty. Možno to nejde tak rýchlo ako diétka, ale nie som hladná, zoslabnutá, nervózna (ovšem ak sa o to nepostará muž:D ). Okrem toho fyzická námaha zvyšuje tvorbu endorfínov - hormónu šťastia. Najhoršie je premôcť lenivosť:D:D:D
duves
09.01.08,18:13
Aerobny trening by mal trvat minimalne 40 minut. Asi po 20 minutach v aerobnej činnosti (cyklistika, beh, steper atd.) dochadza k coraz vecsej uhrade energetickeho krytia aktivity spalovanim tukov. Je dobre sledovat zaťaženie pulzmetrom. V rozmedzí 60-70% maxima (závisí to od veku a pohlavia).