saro
30.12.07,08:02
Dobry den, chcem sa informovat a prosim o radu.
Pracujem na trvaly prac.pomer, popritom mam zivnost a prevadzkujem
internetovy obchod(odvody ani zdravotne este neplatim lebo som zacal len pred 2 mesiacmi) od 1.1.2008 by som si chcel otvorit internet.obchod taktiez v CR presne ten isty, musim sa zaregistrovat aj v cechach ked ho chcem prevadzkovat? alebo by bolo vyhodnejsie keby si otovril cech s ktorym by som sa dohodol na spolupraci? co by bolo pre mna vyhodnejsie? dakujem pekne za odpoved
Zoltán Kovács
30.12.07,09:51
Dobry den, chcem sa informovat a prosim o radu.
Pracujem na trvaly prac.pomer, popritom mam zivnost a prevadzkujem
internetovy obchod(odvody ani zdravotne este neplatim lebo som zacal len pred 2 mesiacmi) od 1.1.2008 by som si chcel otvorit internet.obchod taktiez v CR presne ten isty, musim sa zaregistrovat aj v cechach ked ho chcem prevadzkovat? alebo by bolo vyhodnejsie keby si otovril cech s ktorym by som sa dohodol na spolupraci? co by bolo pre mna vyhodnejsie? dakujem pekne za odpoved

Ten internetový obchod predsa môžeš spravovať aj zo Slovenska, či nie? Tak načo potom ČR živnosť. "Spájať sa" s niekym systémom na tvoju živnosť, ale všetko je moje nie je najlepší nápad.
saro
31.12.07,14:32
Ten internetový obchod predsa môžeš spravovať aj zo Slovenska, či nie? Tak načo potom ČR živnosť. "Spájať sa" s niekym systémom na tvoju živnosť, ale všetko je moje nie je najlepší nápad.

no vsak ja by som bol len rad ak by sa to dalo robit na tuto zivnost, preto tam smeruje otazka, jasne ze robit eshop v cr sa da v pohode robit aj odtialto mne ide skor o to mat to papierovo podychytene, lebo som si vzdy myslel ze v kt. krajine podnikas musis mat tam zivnost..ale nechamsi poradit
Dakujem