pipopipo
30.12.07,13:07
Proswim vas poradte, ked stahujem pomocou utorentu, stiahnem nejaku hru tak tam nemam setup ale nejake hlupe subory , poradte aky program mi chyba? :(
ickom
30.12.07,12:15
Väčšinou je k tomu priradený textový súbor s inštrukciami v akom programe to spojiť alebo či použiť virtuálnu mechaniku, ak to bolo v nej "rozdelené" - zakódované. Ale nemusí tam byť to, čo sťahuješ. Dakedy tam môžu byť vírusy. Záleží od zdroja.
joni102
30.12.07,12:22
Obvykle ich staci spojit v total commanderovi, pokial su to subory napr. subor.001, subor.002 tak sa nastavis na najmnesi a ten spustis, ono to spoji aj samo.
pipopipo
30.12.07,13:01
joni prosim ta das mi icq? neviem to spojit :(
pipopipo
30.12.07,13:07
moje icq je 466299271
Chobot
30.12.07,19:15
Proswim vas poradte, ked stahujem pomocou utorentu, stiahnem nejaku hru tak tam nemam setup ale nejake hlupe subory , poradte aky program mi chyba? :(

Ak už sťahuješ nelegálny soft - hry cez torrenty, treba s tým vedieť aj robiť. Toto fórum nie je to správne na to, aby si sa tu naučil černoty. Prečítaj si na warez fórach niečo o inštalácia cracknutých hier.

V prvom rade musíš vedieť, čo si si stiahol - či zbalený a rozdelený súbor, alebo obraz inštalačného disku. Tým, že si vytvoríš disk, ešte tvoje trápenia neskončili, budeš musieť na ňom nájsť inštalačný kód a cracknutý spúšťací súbor. Inštalácia cracknutých hier nie je tak jednuduchá ako z legálneho disku.

Viac ti poradiť nemôžem, bolo by to proti etikete.