Emwa
30.12.07,13:39
Prajem pekné posviatočné leňošenie,
zakladám novú tému. Poraďte mi, kde sa dá kúpiť vysúvacia posteľ. Mala by
byť v podstate válenda, ktorá je na dĺžku pri stene a má záhlavnú dosku na dlhej strane, pod ňou je druhá válenda a dá sa vytiahnúť a ešte pod nimi je odkladací priestor /dva šuflíky/ na posteľné. Našla som jedinú predajňu, ktorá to ponúka, ale chcem ešte viac na posúdenie. Ak mi niekto poradí, budem veľmi rada.
Vďaka...
najag
01.01.08,12:54
Mam dojem, ze Tvoja predstava je uz komplikovanejsia. Kupoval som vysuvnu postel, ale vsetky riesenia boli bud s vysuvnou postelou, alebo uloznym priestorom. Pretoze trojite riesenie je uz aj o vyske oboch posteli vzhladom k uloznemu priestoru, ku ktorej je treba pripocitat aj vysku dvoch matracov. Myslim, ze Tvoja predstava je zhmotnena v poschodovej posteli.
liba2
01.01.08,14:59
Emwa
01.01.08,15:27
Pekny Novy rocik prajem,
presne toto som len nasla, a myslela som, ze najdem aj ine. Vyzera to vsak, ze je to jediny vyhovujuci model. Vdaka za snahu...
Eulalia
01.01.08,16:00
V Ikea majú tiež rozťahovaciu posteľ, ktorá má na spodu šuflíky na úschovu perín. Je v bielom prevedení, má drevené rámy, vyčnievajúce nad matrace. Bez matracov stojí tesne pod 10.000 Sk. Cez deň sa dá upraviť na peknú pohovku. Pozri www.ikea.sk.

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/50080315
Olice
01.01.08,17:26
Aj tu je jedna vysúvacia dvojválenda
http://www.bydo.sk/bydo014.htm
mcenkner
16.05.08,11:12
Dobry den,
ja tiez presne zhanam taku postel, a dnes som nasla tu na bydo.sk. Pisem s polrocnym oneskorenim ale ja hlavne chcem vediet ci ste nieco kupili a ktoru a ako sluzia. Na tej so suflickmi sa mi tie sufliky zdaju byt male na periny. Mirka
dana9
16.05.08,11:27
presne taku vysuvaciu postel maju aj v ikea, kde je miesto suflikov valenda
damati
16.05.08,12:09
Dobry den,
ja tiez presne zhanam taku postel, a dnes som nasla tu na bydo.sk. Pisem s polrocnym oneskorenim ale ja hlavne chcem vediet ci ste nieco kupili a ktoru a ako sluzia. Na tej so suflickmi sa mi tie sufliky zdaju byt male na periny. Mirka
My máme vysúvaciu dvojvalendu a pod vysúvacou časťou je priestor na periny, kupovali sme ju v Drevone a sme spokojní.
bahu
23.05.08,07:53
Ahojte,

My máme tiež vysúvaciu posteľ.
Je z masívu a kupovali sme ju v Rovinke, firma sa volá M-Variant.
Máme ju už 3 roky a sme :)

B.