mkascak
31.12.07,17:16
dobry den poradaci.mohol bi mi niekto poradit mam notebook MSI a pri zapnuti sa mi tvori taka hlaska YOUR SYSTEM MAY BE AT RISK nevie niekto co to zname a jak to mozem odstranit velmi pekne dakujem
-Keksik-
31.12.07,19:24
Pravdepodobne je vypnutý firewall, alebo nie sú zapnuté automatické aktualizácie alebo nie je nainštalovaný anti-vírusový program.

Znamená to že operačný systém je v ohrození, čiže nie je dostatočne chránený. Hláška zmizne, keď sa splnia podmienky ktoré som vypísal. Antivírový program musí byť aj aktualizovaný, pokiaľ bude zastaralý hláška nezmizne.
chlap
31.12.07,19:55
dobry den poradaci.mohol bi mi niekto poradit mam notebook MSI a pri zapnuti sa mi tvori taka hlaska YOUR SYSTEM MAY BE AT RISK nevie niekto co to zname a jak to mozem odstranit velmi pekne dakujem


Čo to znamená "pri zapnutí" ? ...... Po stlačení tlačítka slúžiaceho na zapnutie alebo po nabehnutí systému Windows ?

Aký operačný systém je nainštalovaný ? ...... XP alebo Vista ?

Kde sa tvorí tá hláška ? ....... V samostatnom okne uprostred obrazovky ? Alebo v pravom dolnom rohu v takom maličkom bielom okne ?
mkascak
31.12.07,20:06
hlaska sa mi vitvori pri modrej obrazovke kde je napisane WINDOW XP a potom mi odratava 10sekund ked odratavanie skonci tak system windovs nenaskoci az kim tu ikonu nezrusim co je v strede obrazovki a potom mi naskoci upozornenie v pravom dolnom rohu ten napis co som uviedol predtym symbol je to taka modro biela hviezda
-Keksik-
01.01.08,14:25
Je toto ta hláška ktorá sa zobrazí v pravom dolnom rohu? http://www.microsoft.com/library/media/1033/athome/security/images/protect/window_CompAtRisk.gif

Ak áno, tak to pravdepodobne s tou modrou obrazovkou nijak nesúvisí, keďže úlohou tej hlášky je len informovať/varovať.

Mohol by si trochu detailnejšie popísať ten problém s tou modrou obrazovkou? Doposiaľ som sa s tým ešte nestretol a z toho popisu mi nie je jasné o čo ide.
mkascak
02.01.08,17:35
uz stym nemam ziaden problem jeden mi poradil ze to bola len taka hlaska z microsoftu. ak mas na pocitaci nastavene automaticke aktualizacie tak ti to vrajze nejako stale aktualizuje novinky od microsoftu.tak som to stale ignoroval az dnes som sa pripojil na tuto adresu a je po probleme.
Katabaticky
03.01.08,06:29
Poopravim info... ak som to spravne pochopil je to hlaska ktora sa vyskytuje este pred nalogovanim do systemu a upozornuje ta ze sa mas dostavit na Microsoftacku stranku na overenie pravosti tvojho kluca...

nebolo na tej tabulke na modrej obrazovke nieco taketo...
ask for genuine Microsoft software ??? neviem ci som to napisal presne uz si nespominam :-)

mrkvosoftaci totiz s aktualizaciami posielali aj male spywariky ktore kontrolovali nelegalne kopije systemov a tato hlaska sa vacsinou objavuje ak sa nasli 2 a viac rovnakych registracnych kluc ako mas ty na svojom systeme ....