Ester plus
02.01.08,11:43
Chcem sa spýtať, či aj vám sa stáva, že pri vyplňaní RLFO cez elektronickú podateľňu mi pri tlači neuvedie údaje ako je aresa, stav a miesto narodenia aj napriek tomu že som ich vypísala. Neviete v čom môže byť problém?
brm
02.01.08,10:50
ak ide o odhlášku tak tam netreba niektoré údaje...ak ti to bez týchto údajov vypíše že je rflo akceptovaný, hlavu by som si netrápila
Zdenka 0705
01.11.11,14:57
Robila som prihlášku RLFO novej s.r.o., ktorá má zmluvu s EZU so SP, pobočka Topoľčany.
Na RLFO mi to automaticky /nedá sa prepísať/ smerovalo do SP Trenčín. /vypísalo príslušnú pobočku so sídlom v Trenčíne/.
RLFO mi to akceptovalo... žiadne chyby.
Má to tak byť?
Zdenka 0705
02.11.11,07:17
Zrejme aj takéto sa stáva, dnes po písomnej reklamácii mi oznámili, že nesprávne priradenie pobočky automaticky systémom EZU posielajú na preverenie.
Takže si treba aj toto kontrolovať, lebo by sa mohlo stať, že jedna pobočka eviduje platby /máte preplatky/ a druhá výkazy a platby žiadne - ste na čiernej listine :(
Zdenka 0705
12.11.11,05:25
SP mi oznámila, že chyba bola už odstránená a výkazy by mali priraďovať správnu pobočku. Chcem veriť /možno naivne,/ že takýchto chýb z ich strany nie je veľa.
nikulik
16.01.12,19:48
PROSIM VAS, odhlasovala som jednu pracovnicku elektronicky cez RLFO k 05.01.2012, ale pomylila som sa a dala som odhlasenie k datumu 05.01.2011. Cize ked som sla posielat vykaz teraz za december tak mi ho nevzalo lebo tu pracovnicku sme mali vo vykaze ale nemali v SP evidovanu. Stornovat sa to neda. Mam to spravit tak ze poslem odhlasku so spravnym datumom a požiadam o stornovanie toho RLFO pisomne? Myslim, ze sa mi take nieco stalo uz raz, ale uz si to nepamätam, tak ci ste sa s tym niekto nestretli. Dakujeeeeeeeeeem.
Tamila
16.01.12,19:51
Áno, urobila by som to presne takto.
nikulik
16.01.12,20:01
Dakujem pekne, myslela som si. Napisala som aj do SP cez kontaktny formular, ale myslite ze ako dlho budem cakat na odblokovanie? Potrebujem poslat vykaz kedze zajtra chce sef uhradzat odvody.
nikulik
01.02.12,07:02
Poprosím vás o radu, ak konci pracovnicka k 31.01.2012 RD, a nastupuje od 01.02.2012 do práce (RP trva az do júla). Vyplnila som v 10.ke Dátum vzniku prerušenia, dôvod prerušenia 6, a dátum zániku prerušenia.
Ale vyplna sa aj dátum skončenia RD?