nikkto
02.01.08,12:02
Zdravím všetkých

Rád by som vzor zápisnice z valného zhromaždenia teda asi najlepšie nejakú predlohu pri prevode obchodného podielu na 3 osobu. Či niekto má konkrétne tento príklad. Mám vzor pri prevode na spoločníkov ale mám pocit že to úplne nesedí s mojím prípadom. Vopred ďakujem
xaver
06.01.08,15:05
Valné zhromaždenie sa uznieslo na nasledovnom:


1. VZ schvaľuje prevod celého obchodného podielu (časti obchodného podielu) prevodcu Meno Priezvisko, rodné priezvisko , bytom , narodený kedy v kde, rodné číslo , (resp. obdobné údaje ak ide o právnickú osobu) vo výške X% základného imania, ktorému odpovedá peňažný vklad vo výške Y 000 Sk, na nadobúdateľa Meno Priezvisko, rodné priezvisko , bytom , narodený kedy v kde, rodné číslo , (resp. obdobné údaje ak ide o právnickú osobu).
Za 66%, proti 33%, zdržal sa 0%
riccado
06.01.08,15:31
Valné zhromaždenie sa uznieslo na nasledovnom:




1. VZ schvaľuje prevod celého obchodného podielu (časti obchodného podielu) prevodcu Meno Priezvisko, rodné priezvisko , bytom , narodený kedy v kde, rodné číslo , (resp. obdobné údaje ak ide o právnickú osobu) vo výške X% základného imania, ktorému odpovedá peňažný vklad vo výške Y 000 Sk, na nadobúdateľa Meno Priezvisko, rodné priezvisko , bytom , narodený kedy v kde, rodné číslo , (resp. obdobné údaje ak ide o právnickú osobu).
Za 66%, proti 33%, zdržal sa 0%


a 1% sa kde stratilo, islo na pivko?:D