labrador
02.01.08,20:32
ahojte niekto mi dal do zahrady asi 2 mesacnu labradorku nadhernu, pritulnu ale zial moja sucka ju neprijala, takze sme si ju nemohli ani nechat. neviete o niekom ? nachadza sa v trencine

zavolajte 0911219067
Melnick
02.01.08,19:37
Vianoce pominuli, darček sa stal nepohodlný. :mee: Ja už mám štvornohého priateľa, preto nechápem ako takéto niečo môže urobiť "človek".:confused::mad:
Bastian
02.01.08,19:43
Nechápem prečo toho psíka nedali do útulku - veď chudák mohol aj zamrznúť...
labrador
02.01.08,20:27
hm....my mame v zahrade psa, tak asi ratali s tym ze sa postaram
Olice
03.01.08,05:09
ahojte niekto mi dal do zahrady asi 2 mesacnu labradorku nadhernu, pritulnu ale zial moja sucka ju neprijala, takze sme si ju nemohli ani nechat. neviete o niekom ? nachadza sa v trencine

zavolajte 0905 946405
Labrador je učenlivý, inteligentný pes, ktorý sa cvičí aj pre nevidiacich.
Ja neviem, ale možno keby si oslovil nejakú chovateľskú stanicu tohto plemena v okolí, či by nebol z ich strany záujem. Neviem, či je to reálne, bol to len nápad.
Poskytla som Tvoje t.č. nejakým ľuďom, ktorí mali záujem o takéhoto psíka, tak snáď sa ozvú
labrador
03.01.08,13:21
skusala som zaujem nemaju. ale vdaka.
stankakac
04.01.08,08:59
Môžem premýšľať ako chcem, ale nikdy nepochopím, ako niekto sa takto neľudsky a bezohľadne môže zachovať k psovi (šteniatku). Ja doma mám jednu labradorku a po toľkých rokoch čo je u mňa tvorí neoddeliteľnú súčasť mňa.
Nechcem robiť predčasné závery ale nezatúlala sa niekomu? Častokrát sa stáva, že ujdu zo záhrady a nový majiteľ môže márne hľadať svojho miláčika!!!
Skús sa opýtať v okolí, či ho niekto nehľadá alebo dať inzerát do novín poprípade sa mrknúť na internet, kde je veľa zodpovedných ľúdi , ktorí chcú práve takého šteniatko.
labrador
04.01.08,20:27
pytala som sa dal ho tam zamerne jeden clovek...a veru ma anginu