Lekon
03.01.08,09:00
Dobrý deň chcem sa opýtať, či mi niekto nevie poradiť, aká je lehota na ukončenie kontroly z inšpektorátu práce (aký zákon príp. §). V októbri nám vzali doklady a doteraz nedali vyjadrenie. Ďakujem.
Lekon
03.01.08,08:12
Nikto mi nevie poradiť?
Infarkt
03.01.08,08:22
Možno aj áno, ale zas nebuď tak náročný, dobre ? ;)

Dnes 10:00 AM
Lekon Lehota na ukončenie kontroly z IP

Dobrý deň chcem sa opýtať...


Dnes 10:12 AM
Lekon Re: Lehota na ukončenie kontroly z IP

Nikto mi nevie poradiť?


...a prípadne skús pohľadať staršie témy tu na Porade
Lekon
03.01.08,08:26
Ide o to, že teraz nám volali ohľadom doručenia nejakých ďalších vecí a chcú to okamžite, takže my sa chceme ohradiť, aby nám dali aspoň pár dní, keďže oni od októbra sa neozvali a my sme im telefonovali priebežne, čo ešte treba. Preto som taká náročná :o)) Staršie témy som pozerala, ale nenašla som nič k tomuto.
Lekon
03.01.08,09:03
Prosím poraďte mi, lebo o chvíľu táto otázka upadne do zabudnutia :o(
Infarkt
03.01.08,10:27
No moja...guglil som až doteraz, ale asi si nepomôžeš :confused: ... a ani ja tebe ;)

Nenašiel som nič konkrétne na dĺžku kontroly a podobne... :o

A keď si žiadajú predložiť ešte ďalšie doklady, tak deň-možno dva získaš tým, že síce oni telefonicky žiadajú, ale ty (alebo niekto kompetentný) musí vypracovať nejaký písomný doklad o tom, že Vám prebrali nejaké tie doklady, nie ? ;) Predsa im nedáš doklady len tak, bez potvrdenia :rolleyes:
Ďalej môže nastať situácia, že napríklad všetky doklady mám spravované a uskladnené inde, takže to istý čas trvá, kým im ich môžem doručiť... :rolleyes:
Lekon
03.01.08,10:32
No jo, tak čo iné s tými kontrolórmi :o), ale aj tak vďaka.