Kurucz
03.01.08,09:44
Chcel by som sa opýtať, či má niekto skúsenosti s programom MRP Mzdy a personalistika vizuálny systém pod Windows Vista, lebo po nainštalovaní programu a jeho spustení sa zobrazí chybové hlásenie "Chyba pri vytváraní privátneho priečinku" a program sa nedá spustiť.
Braňo
03.01.08,08:48
Uvedený problém som riešil už aj ja. Stačí keď si klikneš na ikonku MRP, čo máš na ploche, klikneš pravým na myši, vojdeš do vlastností a zaškrtneš políčko "spúšťať ako správca". Uvedený problém je vlastne ochrana Visty. Pri každom spustení, práci s programom a zálohovaní musíš byť prihlásená ako správca.
Kurucz
03.01.08,09:03
Ďakujem Ti za radu, funguje to perfektne. S programátormi som vymenil aspoň 10 e-mailov, dnes doobeda sme to riešili aspoň hodinu telefonicky a boli s toho bezradní. No coment....
Braňo
03.01.08,09:10
Ďakujem Ti za radu, funguje to perfektne. S programátormi som vymenil aspoň 10 e-mailov, dnes doobeda sme to riešili aspoň hodinu telefonicky a boli s toho bezradní. No coment....

sme dávno pred nimi. :D

ešte malá poznámočka - zálohuj na iný disk ako máš hlavný systém + na USB kľúč.
pingino
04.01.08,18:52
Uvedený problém som riešil už aj ja. Stačí keď si klikneš na ikonku MRP, čo máš na ploche, klikneš pravým na myši, vojdeš do vlastností a zaškrtneš políčko "spúšťať ako správca".

Toto nie je to spravne riesenie. Problem "chyba pri vytvarani privatneho adresara" sa nemusi tykat len Win Vista. Riesenie problemu je na strankach www.mrp.sk v casti Otazky a odpovede, otazka c.124 resp. tu:

http://upgrade.mrp.sk/faqwebpages/FaqAnswer.aspx?cislo=124