daneea
03.01.08,11:43
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť, chcem si otvoriť onedlho obchod s oblečením a potrebujem zohnať dodávateľov, alebo aspom radu kde nájsť nejaké veľkosklady s oblečením v akom meste a kde? Počula som že sa dá nakupovať dobre aj na Ukrajine, alebo V Maďarsku - Gyori len neviem kde tam. Prosím poradťe mi Ďakujem
Zoltán Kovács
03.01.08,10:45
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť, chcem si otvoriť onedlho obchod s oblečením a potrebujem zohnať dodávateľov, alebo aspom radu kde nájsť nejaké veľkosklady s oblečením v akom meste a kde? Počula som že sa dá nakupovať dobre aj na Ukrajine, alebo V Maďarsku - Gyori len neviem kde tam. Prosím poradťe mi Ďakujem

No nákup na Ukrajine ti neodporúčam. Totiž sú mimo EU, a budeš potrebovať certifikovať ich výrobky. A otázne je kto ti dá na Ukrajine aj doklad o nákupe (ak máš na mysli nákup na trhoch). V Györi je to isté na trhu, až nato že sú v EU a asi nie je potrebné certifikovať výrobky.
Bastian
03.01.08,10:47
Bolo by dobré, keby si napísala o aké oblečenie by malo ísť, aby Ti niekto mohol čo najpresnejšie poradiť.
daneea
03.01.08,10:52
Mala by to byť dámske oblečenie, a doplnky ako kabelky, opasky
daneea
03.01.08,10:53
A čo by si mi poradil ty? Kde mám ísť nakúpiť ten tovar?
Zoltán Kovács
03.01.08,10:55
mimotemySi netrpezlivá, keď zadávaš tú istú otázku do viacerých novozaložených tém?

http://www.porada.sk/t68226-podnikatelske-napady.html
http://www.porada.sk/t68228-podnikatelske-napady.html

a táto je tretia, kde aj odpovede máš.
daneea
03.01.08,10:59
ano pretože chcem aby mi niekto poradil..................
Bastian
03.01.08,11:01
Neviem odkiaľ si, ale ak z dediny alebo z malého mestečka, tak to nebudeš mať najľahšie. Keď budeš predávať niečo lacnejšie, tak Ťa šikmoočkovia tromfnú. Keď sa zameráš na kvalitu a budeš predávať značkové oblečenie, tak si Ťa určite nájdu ľudia, ktorí hľadajú kvalitu. Otázne je či ich bude dosť.
Ale tak sa mi zdá, že čím ďalej tým viac ľudí si uvedomuje, že kvalitné oblečenie je výhodné nielen preto, že je vyrobené z lepších materiálov, že sa v nich človek cíti (a aj vyzerá) lepšie, ale aj preto, lebo vydržia asi tak dlho ako 4 podobné z trhu.
Keď sa do toho pustíš, tak budeš potrebovať veľa veľa síl... Držím Ti palce.
VladoaKatka
03.01.08,11:03
Pozri sa na stránku www.pska.sk (http://www.pska.sk) .

V januári budú kontraktačné dni v Košiciach a v Nitre, skús šťastie tam.

Sú tam aj slovenský, český aj polský výrobcovia.
Zoltán Kovács
03.01.08,11:04
ano pretože chcem aby mi niekto poradil..................

1. Názov témy nie je najlepší, veľa ľudí to môže prehliadnúť.
2. Ak pýtam radu, a to zadara, tak snáď môžeš mať toľko dochvílnosti, že vyčkáš odpovede, a nebudeš zakladať nové a nové témy s rovnakou otázku.
3. Ak tvoja téma - zadanie, vypadne zo zoznamu posledných 15 tém, tak stačí ak prídáš do vlastnej témy napríklad odpoveď typu "posúvam" a tým pádom sa to dostane znova na vrchol.

Takto sa len zahlcuje porada s rovnakými otázkami, z ktorých bude reagované iba na jednu a tie ostatné zaberajú na servery miesto a spomaľujú samotnú poradu.

P.S. Sice chcieť je pekná vec, ale tu na porade to funguje na báze dobrovoľnosti, a max. môžeš dúfať a veriť, že dostaneš odpoveď. A ja chcem helikopotvoru, a nikto nedá.:D

P.S. 2 A asi budem sipať popol na hlavu, že som urobil mrník, a možno aj nahláška pôjde adminovi. :D
Infarkt
03.01.08,11:05
ano pretože chcem aby mi niekto poradil..................

Tak si v prvom rade prečítaj etiketu Porady !!! ;)

V druhom rade použi funkciu HĽADAJ , tiež tu na porade... ;)

V treťom rade si uvedom, že nie si jediná, ktorá čaká na poradenie... ;)

V štvrtom rade skús pochopiť fakt, že nie vždy presne v tom čase ako chceš ty sa tu nájde Poraďák, ktorý danú problematiku ovláda a poradí... ;)

V piatom rade sa zamysli nad porekadlom...Trpezlivosť ruže prináša. ;)
hanelie
03.01.08,11:11
veľkosklady a veľkoobchody sa najlepšie vyhľadávajú cez google - aj ja som si tak našla dodávateľov :)
jamis
03.01.08,11:14
Ale tak sa mi zdá, že čím ďalej tým viac ľudí si uvedomuje, že kvalitné oblečenie je výhodné nielen preto, že je vyrobené z lepších materiálov, že sa v nich človek cíti (a aj vyzerá) lepšie, ale aj preto, lebo vydržia asi tak dlho ako 4 podobné z trhu.


mimotemy ako povedal jeden môj priateľ :
" Nie som taký bohatý, aby som si mohol dovoliť kupovať lacné veci. "
VladoaKatka
03.01.08,12:57
Neviem odkiaľ si, ale ak z dediny alebo z malého mestečka, tak to nebudeš mať najľahšie. Keď budeš predávať niečo lacnejšie, tak Ťa šikmoočkovia tromfnú. Keď sa zameráš na kvalitu a budeš predávať značkové oblečenie, tak si Ťa určite nájdu ľudia, ktorí hľadajú kvalitu. Otázne je či ich bude dosť.
Ale tak sa mi zdá, že čím ďalej tým viac ľudí si uvedomuje, že kvalitné oblečenie je výhodné nielen preto, že je vyrobené z lepších materiálov, že sa v nich človek cíti (a aj vyzerá) lepšie, ale aj preto, lebo vydržia asi tak dlho ako 4 podobné z trhu. aj preto, aby sme nechodili, ako v uniforme, koho stretneš, ten má takú istú bundu, tričko ....atď.
Keď sa do toho pustíš, tak budeš potrebovať veľa veľa síl... Držím Ti palce.

...pri drahších veciach stačí predať menej kusov, aby si zarobil. Ak nájdeš nie tuctový ale módny tovar a nie kartónovom dodaní ale v kusovkách bude dobré.
Dobré meno predajne so zaujímavým tovarom sa šíri veľmi rýchlo.
zek
07.12.11,11:18
Dobrý deň, viem pozhaňat Oblecenie značky Monster Energy( One Industries ),Red Bull (new era ), Rock Star a to čiapky , mikiny, šaly, šiltovky , trička..... ktore na sa na slovensku nadaju kupiť a ak tak vo veľmi malom vybere a za veľmi vysoké ceny alebo okoliare OAKLEY ktoré su na slovensku od 130 eur vysšie tak vie pozhanať za 30 eur a to vsetko z USA , tak ak niekto chce rozbehnut obchod moze ma kontaktovať na e-mrb@azet.sk