eluša
03.01.08,12:47
mám Nokiu 6070 s fotoaparátom. Mám ku nej USB káblik CA42, ako je uvádzané v brožúrke Nokie. Predsa však nemôžem stiahnuť fotografie z mobilu na PC, i keď idem a inštalujem potrebný neviemčo s ponúkaným sprievodcom.Vždy mi pýta ďalší PAG? PAP? a sťahujem do noci uvedené požiadavky, samozrejme bezvýsledne. Čo robím zle ? ďakujem:)
KEJKA
03.01.08,11:52
ja mám na to syna....ale fotky sama stiahnuť tiež neviem.
Barbara
03.01.08,12:21
neviem či ti to pomôže, ale ja mám sony ericsson a aby som mohla pracovať s usb káblom, najprv som musela nainštalovať program z CD , čo bolo k telefónu a až potom pripojím USB kábel a môžem sťahovať aj fotky z mobilu do PC aj opačne a aj mp3.
neviem či nepíšem náhodou od veci:rolleyes:
Madam Kurie
03.01.08,16:20
Ja radšej nič takéhoto do PC neinštalujem. Zbytočne to zaťažuje PC. Fotky posielam Bluetootom. V PC Mám V USB zastrčený "Bluetoot vysielač" Stiahnuty IBA ovládač na toto zariadenie a všetko frčí na jednotku. Bluetoot má skoro každý telefón.
A ten PAG , myslím súvisí s povolením zobrazovať AktiveX prvky - neviem presne , ale súvisí to hlavne s novou " VISTOU" Mal by sa vyjadriť odborník.
robovi
04.01.08,06:30
Ja neinstalujem do pc ziadny soft ktory je k mobilu. Vacsina mobilov ma dnes rozhranie, ked sa po pripojeni do pc ci uz usb kablom, alebo bluetoth chova ako novy hardisk. Pockam, kym si ho windows nadetekuje a potom kopirujem z toho noveho hardisku, teda mobilu, alebo nan, co chcem a kedy chcem. Skuste tuto moznost. je jednoduchsia, ako pouzivanie mnohych obsluznych programov
arizona
20.06.08,05:18
Na prenos fotiek z Nokie používam Nokia PC Suite. Stiahnutý ho mám zo stránky nokia.Podmienku je bluetoot na telefóne i NB. Výhodou je , že si môžem stiahnuť aj hudbu,ale aj adresár.Nakoľko som laik, vyhovuje mi,že je jednoduchý a v slovenčine.:)
Možno to niekomu pomôže.
Fero11
20.06.08,05:32
Mam tiez nokia 6070, tam je ale pekne hnusny fotak (0,3 Megapixel), tento mobil ma asi len infrared a ked som skusal z neho poslat fotku do noteboku, tak to neslo, naopak to vsak islo. Zda sa mi, ze je to nejaky nepodarok, tan mobil
Katabaticky
21.06.08,19:19
prosim :)

TADYTU (http://europe.nokia.com/nokia/0,8764,81914,00.html?lang=Slovak)

prijemny prenos suborov :)
arizona
21.06.08,21:39
prosim :)

TADYTU (http://europe.nokia.com/nokia/0,8764,81914,00.html?lang=Slovak)

prijemny prenos suborov :)

...si "macher, ktoréu nesiaham ani po členky"-to myslím v dobrom:)
ale možno niekomu "bodne" aj slovenčine:tadytu:http://www.nokia.sk/A4442215
Katabaticky
22.06.08,15:17
ale no :)
zas az taky macher som neni ;)
ja som frajer ako najdes tu niekde v nejakom vlakne :D

a dakujem za poslovencenie ;)
bobino38
23.06.08,04:39
Keď už tu radíte ohľadne mobilov, poraďte nejaký soft na Nokiu N82 na správu kontaktov, SMS, v ktorom by sa dali upravovať kontakty a pdobne.PC Suite také niečo vôbec neponúka.
Katabaticky
23.06.08,10:40
Mobil edit
bobino38
23.06.08,10:56
Mobil edit
Mobil edit to neponúka, nakolko symbian súbory v programe nie sú kompatibilné s mobilom.Včera som to skúšal.
Katabaticky
23.06.08,11:02
mobil edit ma aj verziu podporujucu symbiany
bobino38
23.06.08,11:07
mobil edit ma aj verziu podporujucu symbiany
Ved o nej ti píšem:-) tie súbory pre symbián čo sú v tom programe zahrnuté mi moja Nokia nezobere...
Katabaticky
23.06.08,11:23
blba nokia :D
moj SE nema ziadny problem :P
zmen znacku ;)

obavam sa ze Nokia + symbian = nekompatibilita s nicim

kedze maju politiku ako MS so svojimi standartami a vecami...
bohuzial uz v minulosti boli problemy rozbehat Nokie na programoch mimo PC suitu original so symbianom to nebude o nic lepsie :)
bobino38
23.06.08,11:38
blba nokia :D
moj SE nema ziadny problem :P
zmen znacku ;)

obavam sa ze Nokia + symbian = nekompatibilita s nicim

kedze maju politiku ako MS so svojimi standartami a vecami...
bohuzial uz v minulosti boli problemy rozbehat Nokie na programoch mimo PC suitu original so symbianom to nebude o nic lepsie :)
Si mimo tému. ale nevadí...porovnávať Nokie so SE choď niekde inde. Kontakty sa daju upraviť v aj v telefóne, ale chcel som to rýchlejšie.
Katabaticky
23.06.08,20:43
chlapce na com ficis? jak mimo temy ?

normalne som ti napisal ze mne to ide
o problemoch s pripojenim nokii uz v minulosti
a dovode tychto problemov

ak sa ti nepaci nekomentuj :rolleyes: