Zuzana Boháčová
03.01.08,16:06
Dobrý podvečer prajem,
prosím Vás,idem sa poradiť s užívateľmi OMEGY.

V evidencii krátkodobého majetku si evidujem všetok krátk.hmotný majetok nad 3000 sk bez DPH.
Licenciu mám "len na 20 záznamov" (to som zistila až teraz,divne..)
keď chcem na viac záznamov,mám si dokúpiť..
(no inak tých 20 záznamov je fakt málo,už to mám plné,a to tam mám len necelé 2 roky,takej menšej firmy:( )

prosím Vás,myslíte si,že by bolo v poriadku,keby som si evidenciu majetku viedla úplne mimo OMEGY,žeby som si nedokúpila rozšírenie licencie,veď to na účtovníctvo nemá vplyv-myslím evidencia krátkod.majetku-v tabuľke si budem viesť evidenciu rovnakú,ako v omege,len lacnejšie (napr. v Excelli)
ďakujem Vám vopred za názory;)
Zuzana Boháčová
04.01.08,08:20
Dobrý podvečer prajem,
prosím Vás,idem sa poradiť s užívateľmi OMEGY.

V evidencii krátkodobého majetku si evidujem všetok krátk.hmotný majetok nad 3000 sk bez DPH.
Licenciu mám "len na 20 záznamov" (to som zistila až teraz,divne..)
keď chcem na viac záznamov,mám si dokúpiť..
(no inak tých 20 záznamov je fakt málo,už to mám plné,a to tam mám len necelé 2 roky,takej menšej firmy:( )

prosím Vás,myslíte si,že by bolo v poriadku,keby som si evidenciu majetku viedla úplne mimo OMEGY,žeby som si nedokúpila rozšírenie licencie,veď to na účtovníctvo nemá vplyv-myslím evidencia krátkod.majetku-v tabuľke si budem viesť evidenciu rovnakú,ako v omege,len lacnejšie (napr. v Excelli)
ďakujem Vám vopred za názory;)

posúvam ďalej
A.B.
07.01.08,19:40
posúvam ďalej
Myslím, že by to nemal byť problém. Veď akákoľvek kontrola je založená na fyzických dokladoch. Tak ak si urobíš trebárz tabuľku v exceli... Malo by to byť OK.
Zuzana Boháčová
13.01.08,14:49
Myslím, že by to nemal byť problém. Veď akákoľvek kontrola je založená na fyzických dokladoch. Tak ak si urobíš trebárz tabuľku v exceli... Malo by to byť OK.

aj ja si myslím,že by to mohlo byť v poriadku:)
dik za názor:rolleyes: