smasho
03.01.08,22:45
Ahojte,

momentalne zvazujem kupu noveho LCD a pozdavaju sa mi momentalne tri typy a to

Philips 26PFL5522D/12
Samsung LE26R86BDX
Sony KDL-26S3000

Prosim poradte mi

D:)
toria
03.01.08,21:57
Samsung - rozhodne!
Aj keď mne známy poradil, aby som ho nekúpila vraj ešte nemáme dobrý signál na tento prenos - možno vy áno. Aj keď rodičia si ho kúpili presne tento typ, lebo mi ho odporúčil spomínaný známy - vraj je fakt dobrý, no a majú ho, ale niektoré programi sa na ňom nedajú ani pozerať. Aj keď za 3-6 mesiacov sa ten signál môže zlepšiť!!! Takže rozhodnutie je len a len na TEBE!!!!
kitky
03.01.08,22:05
Ahojte,

momentalne zvazujem kupu noveho LCD a pozdavaju sa mi momentalne tri typy a to

Philips 26PFL5522D/12
Samsung LE26R86BDX
Sony KDL-26S3000

Prosim poradte mi

D:)


Podobna tema je tu uz niekde rozoberana.
Az pri kupe LCD zistis ake velke rozdiely mozu byt pri roznej kvalite vysielania.
Tu sa to prejavi markantne. DVD je ok ale jednotlive televizie vysielaju na roznom stupni signalu - kvalite. Niekedy mam pocit, ze pozeram druhu kopiu videa:). Mam ho kratko zvykam si.
Mam Samsung LE32R8. Je to pekny kus nabytku.:---
Samsung je urcite dobra volba.
Ale nech uz kupis cokolvek a tvoj signal bude " krystalovo cisty" vzdy budu rozdiely , pretoze aj na vysielane programy je pouzity material roznej kvality.
najag
04.01.08,10:36
Ak si sa rozhodol pre LCD, tak si uz vyriesil aj zasadne rozdiely medzi plazmou a LCD. Takze ten ostatok je uz iba otazka penazi, nic ine. Ci kupujes LCD 10 generacie, alebo starsie.Ci mas dva tunery, ci mas PIP, PAP, digitalny a analogovy tuner, velkost odozvy...ci mas vstupy HDMI.....dufam, ze otazku kvality signalu mas uz vyriesenu, pretoze nepoznam vacsiu hlupost, ako kupit LCD, ci plazmu s velkym panelom a pripojit ju na kabelovy rozvod s nekvalitnym signalom......Takze je to o znacke a o peniazoch zaroven.Sony nema PIP napr.Samsung ma iba jeden tuner, takze PIP z pamate....je dolezite, co preferujes sam a co je u teba podstatne a podstatne z hladiska prespektivy..prechod na digitalne vysielanie.....
legolas
27.01.08,18:37
Jednoznačne: Samsung
svojar
28.01.08,05:30
A čo tak tam zaradiť aj Panasonic?
DEDY22
18.02.08,18:03
mas uz LCD, NEROZMYSLAJ NAD ZNACKOU-1.-DVI VSTUP.2.odozva-2ms.,garancia pixelov,svietivost-rozlisenie. vecsinov sa vsetko vyraba-CZ,SK,HU-POZOR NA ZARUCNU OPRAVU ,ABY SI NEMUSEL POSIELAT DO ZAHRANICIA
andi
18.02.08,18:12
Ja by som SAMSUNG už v živote nikdy nekúpila.
Stanislav 1975
18.02.08,22:19
Ja mám SONY-KDL 32S2530- A SOM SPOKOJNÝ(i keď nie som nestrnný, lebo ja som na Sony značke celkovo závislý odjakživa-ja všetko len od uja Sonyho
nikkto
19.02.08,09:43
No ak si sa uz rozhodol pre LCD a nie pre CRT teda klasický televízor tak jednoznacne....potom daj pozor na niektoré parametre.....asi najdolezitejsi je kontrast ktory by mal byt aspon tých 8000:1 (navyse je rozdiel medzi dynamickym a klasickym kontrastom) lebo inak budes mat po tme sedivu ciernu farbu co na starsích typoch LCD dost vidiet....... dalsi dolezity parameter je rozlíšenie ale to je uz u dnesných LCD TV väcsinou dostacujúce dokonca splnajuce podmienky HD teda vysokeho rozlisenia. To co ti tu vsetci napisali o tom ze ked nemas dobry prijem bude o nicom obraz je zial u LCD-cok pravda. Zial nevyhnes sa tomu dokonca ani u mnohých satelitných programov (mozme len dufat ze sa to skoro zlepsi) je to sposobene technologiou napriklad tym ze tvoj LCD ma ovela vyssie rozlisenie ako je vysielanie tej ktorej televizie s tym ale nic neurobis....tvojou vyhodou je ze chces pomerne malu uzhlopriecku kde je to ovela menej vyditelne...lebo oko je viac oklamane....takto po lopate....co sa tyka vyberu jednotlivych druhov asi by som uprednostnil Samsung .pracujem s touto znackou a je to slusny stroj...maju slusni vyskum a su priekopnikmi LCD technologie... dobry servis...a to je dolezite.....Philips ma moc ostre a neprirodzene farby...Sony zial v poslednom obdobi robi dost podpriemerne Televizory
smasho
19.02.08,22:20
Dakujem velmi pekne... co je vsak smutne :-| je to ze som si teda uz ten samsung kupil a este som mal aj nestastie na kus, takze za zopar dni isiel rovno do servisu, nakolko sa tak divne spraval, ze prvych 5 az 7 min ide ok a potom zacne robit problem a to tak, ze zacne sa obraz mihat az zmizne.. dufam ze to je len smola na kus..... do 10 dni to budem mat doma takze uvidime......