Leggy
04.01.08,14:15
Dostala som ponuku pracovat s kozmetikou,ktora sa ponuka o nieco lacnejsie ako cez katalog.Ide o to,ze na slovensku s tym uz pracuje dost vela ludi a zisky z predaja su velmi nizke.Napadlo ma ponuknut tuto kozmetiku do zahranicia,predavala by sa dalej cez kamaratku,ktora by to mohla objednavat tam a ja aj ona by mala z toho zisk.Peniaze by sa posielali na ucet,nie na dobierku.Ale trosku ma trapy,ze ak by som jej to chcela poslat balikom,kozmetiku ktoru si objednala,postovne by ma vyslo dost draho a tym padom by jej aj mne opat klesli zisky.A neviem ci je problem aj to,ze niesom plnoleta,nemam zivnost ale na slovensku s tym mozu pracovat uz od 15 rokov.
kitky
04.01.08,14:05
Dostala som ponuku pracovat s kozmetikou,ktora sa ponuka o nieco lacnejsie ako cez katalog.Ide o to,ze na slovensku s tym uz pracuje dost vela ludi a zisky z predaja su velmi nizke.Napadlo ma ponuknut tuto kozmetiku do zahranicia,predavala by sa dalej cez kamaratku,ktora by to mohla objednavat tam a ja aj ona by mala z toho zisk.Peniaze by sa posielali na ucet,nie na dobierku.Ale trosku ma trapy,ze ak by som jej to chcela poslat balikom,kozmetiku ktoru si objednala,postovne by ma vyslo dost draho a tym padom by jej aj mne opat klesli zisky.A neviem ci je problem aj to,ze nie som plnoleta,nemam zivnost ale na slovensku s tym mozu pracovat uz od 15 rokov.

zlatko, zda sa, ze sama si si odpovedala na otazky. urcite si dost sikovna na to, aby si si nasla nieco ine, s cim bude menej starosti a nieco si privyrobis.
V BA je agentura MaxMar a celkom slusne plati svojich promoterov.Navyse ziskas neocenitelne skusenosti v jednani s ludmi.Skus, za opytanie nic nedas.:)
Leggy
04.01.08,15:04
Diky,vyskusam,snad uz nieco vymyslim :)
eskaa
11.01.08,17:38
leggy, nezabudni, ze aj za zahranicnu uhradu su dost vysoke poplatky, takze aj o to by sa vam to predrazilo..