mattin
05.01.08,10:14
Pri telefonovani cez Skype nemozem pouzit kameru na videohovor. System hlasi "USB bandwidth exceeded". Stretol sa s tym uz niekto? Kamera inak funguje, nie je problem ani so spojenim, kamera sa zapne aj pri nastaveniach v ramci Skype. Nefunguje len pri samotnom hovore.
chlap
05.01.08,12:39
Nemáš náhodou USB modem ? Ak áno, potom je tvojím problémom to, že cez USB zbernicu ti prechádzajú súčasne dáta z internetu (modem) a z kamery. A keďže internet má vyššiu prioritu ako Skype, pre kameru nezostáva dosť priestoru pre prenos videa.

Prevdepodobne problém odstrániš výmenou USB modemu za ADLS modem.

Ak vieš po anglicky, viac info nájdeš, ak do googla zadáš tú hlášku, ktorú ti Skype vypisuje.
mattin
06.01.08,12:05
Dik za odpoved - ja som prave v tych anglickych debatach nerozumel celkom o com je rec. Pochopil som to ale tak, ze problem je v modeme. Len sa mi zda blbe kvoli kamere menit modem, myslel som, ci sa to neda nejako jednoduchsie - nieco ako znizit kvalitu prenosu videa - nech len ide aspon nejako.
chlap
07.01.08,07:44
Dik za odpoved - ja som prave v tych anglickych debatach nerozumel celkom o com je rec.....

Mne sa tie debaty nechcelo celé skúmať, ale to, čo som v nich našiel narýchlo mi povedalo, že väčšina ľudí, ktorí mali rovnaký problém, ako ty, to nedokázala vyriešiť inak ako výmenou USB modemu.

Niektorí to skúšali zmenou priority systémových procesov, niektorí systémovými zmenami nastavení USB portov, to všetko sú však zásahy, ktoré ti neodporúčam. ADSL modem dnes kúpiš za 1.300,- Sk.