glf
06.01.08,10:58
Ahojte, zacinam s JU v Pohode. Mam vsak trochu problem s importom vypisov zo Slovenskej sporitelne. Viete mi nejako poradit, ako na vec? Vopred dakujem.

P.S. ano, prestudoval som si navod, ale nevydalo :-) viem len hromadny prikaz na uhradu dostat do internetbankingu SLSP, ale opacne sa nepodarilo...
Pidgey
10.01.08,20:12
No ono tazko sa napise postup. Najprv treba mat zadefinovane presne nastavenie v casti Homebanking a vybrat prislusny format dat,aky bude pohoda pouzivat.Predpokladam ze ste si vybrali ten co he nazvany v Pohode CLR.Treba uz len zistit aky je to format (CLR bude asi clearing ci ako s ato pise...), a pri exportovani z programu SLSP nastavit export v danom formate. Priznam sa ze zo SLSP nemam skusenosti, mam iba s Tatrabankou a CSOB, ale aj ked su to ine softy, funguju cca na rovnakom principe.A vzdy som musel nastavit v danom programe, akyformat dat budem exportovat.Niekedy staci iba zmenit priponu an ataku ako pozaduje Pohoda.Napr Tatrabanka standartne (kedysi) nastavovala export dat tak ze pripna bola skratka firmy (format dat bol tusim ABO) ale pohoda potrebovala mat v danom pripade nastavenu priponu TXT.
Upne najjednoduchsie by bolo zavolat nahotline Pohody nech skusia navigovat cez telefon.Takze zhrnutie-cele je to o formate a spravnej pripone suboru
glf
10.01.08,20:41
Dakujem za info. Takze este musim mat dalsi program od SLSP na komunikaciu? To je dalsia komplikacia. V banke mi to urcite budu zas chciet spoplatnit ako ich poznam. Taky Money S3 umoznuju priame napojenie pomocou databankingu, staci zadat prihlasovacie meno+heslo a vsetko sa natiahne...
SAIVI
31.12.08,08:11
...vie mi niekto poradiť ako si môžem stahnuť do pohody bankový výpis z ČSOB?
..vytvorila som si zložky do ktorých mám súbory stiahnuť, nastavila som si ich v Pohode v homebankingu...ale program mi vypisuje že zadaná cesta neexistuje : (
..a na stránke ČSOB ked si vyberiem pohyby za určité obdobie, ktoré chcem importovať tak tam vidím len možnosti uloženia do textového alebo excelovského súboru ale nie do dátového..