Richard
06.01.08,12:20
Založil som novú kategóriu - Interiéry-fotoinšipirácie. Či už vlastné, alebo ich nájdete na webe :)

Niečo z mojej dielne:

Takéto niečo som vymyslel aj zrealizoval v našej obývačke.
Rám obrazu je z hľadkej nefarebnej drevotriesky 12mm podsvietený do vnútornej aj vonkajšej strany. Pôsobí to dobre najmä večer ako pocitové osvetlenie napr. pri pozeraní TV :).
tina1
06.01.08,11:24
Založil som novú kategóriu - Interiéry-fotoinšipirácie. Či už vlastné, alebo ich nájdete na webe :)

Niečo z mojej dielne:

Takéto niečo som vymyslel aj zrealizoval v našej obývačke.
Rám obrazu je z hľadkej nefarebnej drevotriesky 12mm podsvietený do vnútornej aj vonkajšej strany. Pôsobí to dobre najmä večer ako pocitové osvetlenie napr. pri pozeraní TV :).
Velmi zaujimave. Ako si dokazal do ramu svetlo? Popis. Diky
Zuzka10
06.01.08,13:23
Naozaj zaujímavé a veľmi pekné.:)
Richard
06.01.08,13:29
Ono to vidíte len návrh ktorý som spravil vo photoshope. Nájdem aj realizované fotky niekde. Zatiaľ mám spravený len rám, vhodný obrázok do neho len hľadám, resp. dám asi spraviť nejaký z mojich fotografií :)

To podsvietenie je urobené pomocou svetelného hada. Najprv som spravil rám z dervených hranolčekov okolo ktorého som obvinul svetelného hada z vnútornej aj vonkajšej strany. Potom som na to zavesil plochý drevotrieskový rám natretý farbou steny.
Ibaka
06.01.08,14:20
Len ako zamaskovať prívodnú šnúru- nie vždy to ide, tá by kazila celkový dojem
Richard
06.01.08,14:24
Ja som mal vývody v stene, práveže som nevedel nájsť vhodné lampy, ktoré by sa mi páčili, tak som to riešil takto :)
Bobbix
03.12.08,04:32
Co zapinanie svetla? Prstekom, casovym spinacom, ci nejakou kombinaciou s pohybovym senzorom?

Mne sa zeleny had vlni v kupelke na zelenej tapete.
Teraz mam v plane dat zrejme zlteho hada do obyvacky. Mal by kopirovat hornu hranu nabytku, asi tak 10 cm pod hranou, cim by mal vytvorit tiez akesi podsvietenie. V celom byte mam svetla so senzormi pohybu nastavene na rozny cas. K tomu hadovi v obyvacke by som chcel skombinovat pohyb + cas, no zatial neviem ako.
Jara
05.12.08,11:24
Co zapinanie svetla? Prstekom, casovym spinacom, ci nejakou kombinaciou s pohybovym senzorom?

Mne sa zeleny had vlni v kupelke na zelenej tapete.
Teraz mam v plane dat zrejme zlteho hada do obyvacky. Mal by kopirovat hornu hranu nabytku, asi tak 10 cm pod hranou, cim by mal vytvorit tiez akesi podsvietenie. V celom byte mam svetla so senzormi pohybu nastavene na rozny cas. K tomu hadovi v obyvacke by som chcel skombinovat pohyb + cas, no zatial neviem ako.

Neprilepíš foto?
Bobbix
05.12.08,12:41
Neprilepim, lebo v dnesnej digitalnej dobe ja nemam fotak este ani na mobile. Sorry