stanley666
07.01.08,11:35
Dobrý den, chcel by som sa spýtať, kde sa v Money S3 zaučtuje preplatenie nevyčerpanej dovolenky a ešte, či je to zdaniteľný, alebo nezdaniteľný príjem. Ďakujem.
Ľuba
10.01.08,10:03
V Money sa zaúčtuje tak ako v hociktorom inom programe, ak je to JÚ tak výdaj na mzdy, ak PÚ tak 521/331. Je to zdaniteľný príjem.
janina2
21.01.08,11:00
Ja sa opytam este, ak teda niekto s tym robi, kde vypocitam u zamestnanca, alebo este lepsie, ako postupovat, ked chcem preplatit nevycerpanu dovolenku, nemozem nikde na to najst kolonku..... a takisto ako s korigujem stav dodoleniek, ak niekto nema vycerpanu vsetku, ale prenos je len 5 dni.

Dakujem.
Dagmara1980
26.02.08,23:40
Ja sa opytam este, ak teda niekto s tym robi, kde vypocitam u zamestnanca, alebo este lepsie, ako postupovat, ked chcem preplatit nevycerpanu dovolenku, nemozem nikde na to najst kolonku..... a takisto ako s korigujem stav dodoleniek, ak niekto nema vycerpanu vsetku, ale prenos je len 5 dni.

Dakujem.


Ja som ohľadom tej kolonky na preplatenie nevyčerpanej dovolenky volala s cíglerovcami pred rokom a vtedy mi povedali, že na to žiadna kolónka nie je. Ale myslím, že v záložke hrubá mzda je nejaká kolónka, kde si napíšeš popis a sumu, tak ja som to dala tam.
Lámerová
02.09.09,06:44
Ja som zasa surovo napísala do kolónky dovolenka počet dní, potom opravím počet odpracovaných hodín, dúfam, že som nič nepokazila