Tanče
07.01.08,13:05
Ahojte poraďaci,

viem že už názov témy by sa mohol priečiť etikete Porady, ale potrebujem len informaciu:

či viete o nejakých možnostiach na Slovensku, kde sa dá nakupovať tovar konkretne myslím handry= odevy, textil bez dokladu?

Prehlasujem na moju česť a zdravie, že túto informaciu nechcem použiť ani niekoho naviesť na takéto nákupy ....skrátka potrebujem niečo doriešiť a táto informácia dá možno iný pohľad na riešený problém.

ďakujem vám
Johanka
07.01.08,12:18
Kúp s dokladom a hoď ho do koša, budeš to mať bez dokladu :).
Tanče
07.01.08,12:44
Kúp s dokladom a hoď ho do koša, budeš to mať bez dokladu :).

drahí moji diskutujuci aj suhlasiaci, ja cosi riesim, takze nekupim a nezahodim....;)
potrebujem len to info
Infarkt
07.01.08,12:49
drahí moji diskutujuci aj suhlasiaci, ja cosi riesim, takze nekupim a nezahodim....;)
potrebujem len to info

Mno, s najväčšou pravdepodobnosťou takoutou informáciou disponuje buď SOI-ka, alebo DÚ ;)
Tanče
07.01.08,13:08
Mno, s najväčšou pravdepodobnosťou takoutou informáciou disponuje buď SOI-ka, alebo DÚ ;)

mno, dobry link!:)

ale ja som uz o comsi takom tu na porade citala ale neviem to najst. bolo to len tak medzi riadkami...:o
Barbara
07.01.08,13:29
Ahojte poraďaci,

viem že už názov témy by sa mohol priečiť etikete Porady, ale potrebujem len informaciu:

či viete o nejakých možnostiach na Slovensku, kde sa dá nakupovať tovar konkretne myslím handry= odevy, textil bez dokladu?

Prehlasujem na moju česť a zdravie, že túto informaciu nechcem použiť ani niekoho naviesť na takéto nákupy ....skrátka potrebujem niečo doriešiť a táto informácia dá možno iný pohľad na riešený problém.

ďakujem vám


no ja si myslím, že od Rómov. to teraz ale myslím úplne vážne, šak oni nakupujú na burzách a potom to predávajú,;)

a pochybujem že budú chcieť doklad
duficek
07.01.08,13:53
videl som tu uz vselico, ale z tejto temy sa mi na chvilku aj rozum zastavil, stale neviem v com je ten chytak :)
Tanče
07.01.08,16:02
videl som tu uz vselico, ale z tejto temy sa mi na chvilku aj rozum zastavil, stale neviem v com je ten chytak :)

drahy duficek, ziadny chytak nehladaj, je to uplne cisto cista otazka = len ziadost o info. nic viac nic menej. Ver priamosti a uprimnosti :)

(prečo keď je niečo také jasné, tak v tom hľadáme chytáky?:confused:)
kitky
07.01.08,16:04
Tanče, kdekolvek na Starej Vajnorskej v BA vo velkoskladoch./ ale presne v ktorych to uz si musis zistit sama./
Danielle369
07.01.08,16:32
Vo velkoskladoch u činčulákov musíš nasilu drankať aby ti vobec nejaký doklad dali, a ked nakoniec dajú, tak doma zistíš že je vystavený na cudzie meno. Sklady majú na Starej Vajnorskej.