mischa
07.01.08,14:31
Milí poraďáci, potrebujem od Vás radu.
Urobila som si masérsky kurz a chcela by som tieto služby ponúknuť jednej väčšej súkromnej firme pre zamestnancov. Možno jeden deň v týždni.
Počula som, že existuje nejaký sociálny program, ktorý nejako zvýhodňuje zamestnávateľa, keď poskytne zamestnancom takúto rehabilitačnú službu.
Ak o tom niečo viete napíšte mi, prosím, o čo konkrétne ide.
Dá sa oprieť o nejaký zákon?
Ďakujem :)
duficek
07.01.08,13:52
mozno mas na mysli prispevok zo socialneho fondu. socialny fond tvori zamestnavatel z hrubych miezd zamestnancov a tieto peniaze sa spravidla pouzivaju ako prispevok na stravovanie zamestnancov, listky do divadla, vstupy do fitnescentra, vianocny vecierok atd...mozu byt z toho hradene aj tvoje masaze...
mischa
08.01.08,12:45
Ďakujem duficek za odozvu a radu. Nevieš náhodou, či si takúto službu nemôže podnikateľ odpísať z daní? Ďakujem
Zoltán Kovács
08.01.08,13:04
Ďakujem duficek za odozvu a radu. Nevieš náhodou, či si takúto službu nemôže podnikateľ odpísať z daní? Ďakujem

Podnikateľ - živnostník určite nie. Keby sa dalo, potom maséry by boli na roztrhanie.
dalilada
09.01.08,08:23
Milí poraďáci, potrebujem od Vás radu.
Urobila som si masérsky kurz a chcela by som tieto služby ponúknuť jednej väčšej súkromnej firme pre zamestnancov. Možno jeden deň v týždni.
Počula som, že existuje nejaký sociálny program, ktorý nejako zvýhodňuje zamestnávateľa, keď poskytne zamestnancom takúto rehabilitačnú službu.
Ak o tom niečo viete napíšte mi, prosím, o čo konkrétne ide.
Dá sa oprieť o nejaký zákon?
Ďakujem :)
Už tvorbu sociálneho fondu, z ktorého by preplácal Tvoje služby pre zamestnancov, má zamestnávateľ v nákladoch.