Bure
08.01.08,16:08
Dobry den,
prosim poradit.
Mal som PP na dobu urcitu do 31.12. 10dni pred skoncenim som oznamil riaditelke o skonceni PP, ale pred oznamenim som dostal odmeny za uplynuly rok. riaditelka ma nechcela pustit, ale inu moznost nemala, vtedy sa zacala vyhrazat, ze mi zadrzi mzdu za december, ak neodovzdam pracu (odovzadvaci protokol, auto atd) a odmeny, co som pred tym dostal. Vsetko som odovzdal,okrem odmien. So sluzobnym autom (firma v ktorej som robil prenajimala auoto od inej firmy) som mal pred 3 mesiacmi havarku, ale nastiastie malo havarijne poistenie a pocas dalsej prac. cesty nieco mi skocilo pod auto, dosledkom coho bol poskodeny spodny kryt motora a podblatniky. Takze mal som nejake resty s autom,ale ziadnu zodpovednost za skodu v obidvoch pripadoch som nepodpisoval a auto som odovzdal iba v odovzadacom protokole bola poznamka, ze som odovzdal s poskodenym sp. krytom.
Otazka: ma pravo tato firma strhnut z mojej vyplaty sumy za opravu auta?Alebo co by oni mohli mi urobit, aby mi co najviac zneprijemnili zivot?Mozu mi nevyplatit mzdu voobec?
este som mal cca 15 dni dovolenky, ktoru mi riaditelka po oznameni nedovolila vybrat - musia mi preplatit aj to?

Dakujem velmi pekne za rady, navrhy .
Zoltán Kovács
08.01.08,15:17
Dobry den,
prosim poradit.
Mal som PP na dobu urcitu do 31.12. 10dni pred skoncenim som oznamil riaditelke o skonceni PP, ale pred oznamenim som dostal odmeny za uplynuly rok. riaditelka ma nechcela pustit, ale inu moznost nemala, vtedy sa zacala vyhrazat, ze mi zadrzi mzdu za december, ak neodovzdam pracu (odovzadvaci protokol, auto atd) a odmeny, co som pred tym dostal. Vsetko som odovzdal,okrem odmien. So sluzobnym autom (firma v ktorej som robil prenajimala auoto od inej firmy) som mal pred 3 mesiacmi havarku, ale nastiastie malo havarijne poistenie a pocas dalsej prac. cesty nieco mi skocilo pod auto, dosledkom coho bol poskodeny spodny kryt motora a podblatniky. Takze mal som nejake resty s autom,ale ziadnu zodpovednost za skodu v obidvoch pripadoch som nepodpisoval a auto som odovzdal iba v odovzadacom protokole bola poznamka, ze som odovzdal s poskodenym sp. krytom.
Otazka: ma pravo tato firma strhnut z mojej vyplaty sumy za opravu auta?Alebo co by oni mohli mi urobit, aby mi co najviac zneprijemnili zivot?Mozu mi nevyplatit mzdu voobec?
este som mal cca 15 dni dovolenky, ktoru mi riaditelka po oznameni nedovolila vybrat - musia mi preplatit aj to?

Dakujem velmi pekne za rady, navrhy .

Nevyčerpanú dovolenku sú povinný vyplatiť vo výplatnom termíne decembrovej mzdy. Ak sa nespísal protokol o škode na aute v ktorom ťa zaviazali nahradiť škodu, tak nemajú právo z toho titulu ti siahať na mzdu.
ekopo
08.01.08,15:20
Je tam dosť otázok, tak aspoň niektoré: Zostatok RD má byť preplatená, môže byť krátená len v odôvodnených prípadoch. Výplatu tak isto musíš mať vyplatenú. Ak si nemal podpísanú zodpovednosť za škodu, nemali by siahať ani z tohto dôvodu na mzdu. Je otázne kto zavinil nehodu.
ekopo
08.01.08,15:21
ha ha smith, neopisoval som :) aspoň je niečo potvrdené
Infarkt
08.01.08,15:34
Zo mzdy ti môže sťahovať ZĽ len v zmysle ZP...

Zrážky zo mzdy a poradie zrážok
§ 131 (http://www.porada.sk/t59465-131-obstaranie-tovaru.html)
(1) Zo mzdy zamestnanca zamestnávateľ prednostne vykoná zrážky poistného na sociálne poistenie, preddavkov poistného na verejné zdravotné poistenie, nedoplatku z ročného zúčtovania preddavkov na verejné zdravotné poistenie, príspevku na doplnkové dôchodkové sporenie, ktoré platí zamestnanec podľa osobitného predpisu, zrážky preddavku na daň alebo dane, nedoplatku preddavku na daň, daňového nedoplatku, nedoplatku, ktorý vznikol zavinením daňovníka na preddavku na daň a na dani vrátane príslušenstva a nedoplatku z ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov zo závislej činnosti.

(2) Po vykonaní zrážok podľa odseku 1 môže zamestnávateľ zraziť zo mzdy len
a) preddavok na mzdu, ktorý je zamestnanec povinný vrátiť preto, že neboli splnené podmienky na priznanie tejto mzdy,
b) sumy postihnuté výkonom rozhodnutia nariadeným súdom alebo správnym orgánom,
c) peňažné tresty a pokuty, ako aj náhrady uložené zamestnancovi vykonateľným rozhodnutím príslušných orgánov,
d) neprávom prijaté sumy dávok sociálneho poistenia a dôchodkov starobného dôchodkového sporenia alebo ich preddavky, štátnych sociálnych dávok, dávok v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi, peňažných príspevkov na kompenzáciu sociálnych dôsledkov ťažkého zdravotného postihnutia a peňažného príspevku za opatrovanie, ak je zamestnanec povinný ich vrátiť na základe vykonateľného rozhodnutia podľa osobitného predpisu,
e) nevyúčtované preddavky cestovných náhrad,
f) náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo jej časť, na ktorú zamestnanec stratil nárok alebo mu nárok nevznikol,
g) náhradu mzdy za dovolenku, na ktorú zamestnanec stratil nárok, prípadne na ktorú mu nárok nevznikol,
h) sumu odstupného alebo jeho časť, ktorú je zamestnanec povinný vrátiť podľa § 76 ods. 3.

(3) Ďalšie zrážky zo mzdy, ktoré presahujú rámec zrážok uvedených v odsekoch 1 a 2, môže zamestnávateľ vykonávať len na základe písomnej dohody so zamestnancom o zrážkach zo mzdy, alebo ak povinnosť zamestnávateľa vykonávať zrážky zo mzdy a iných príjmov zamestnanca vyplýva z osobitného predpisu.

(4) Zrážky zo mzdy podľa odsekov 1 a 2 možno vykonávať len v rozsahu ustanovenom osobitným predpisom. Pri pohľadávkach, na ktoré súd alebo správny orgán nariadil výkon rozhodnutia, spôsob vykonávania zrážok a ich poradie upravujú ustanovenia o výkone rozhodnutia zrážkami zo mzdy.

(5) Pri peňažných trestoch (pokutách) a náhradách uložených vykonateľnými rozhodnutiami príslušných orgánov a pri preplatkoch na dávkach sociálneho zabezpečenia sa poradie zrážok spravuje dňom, keď zamestnávateľovi bolo doručené vykonateľné rozhodnutie príslušného orgánu.

(6) Pri nevyúčtovaných preddavkoch cestovných náhrad, sťahovacích a iných výdavkoch, pri náhrade mzdy za dovolenku, pri preddavkoch na mzdu alebo jej zložku, ktoré je zamestnanec povinný vrátiť preto, že sa nesplnili podmienky na ich priznanie, sa poradie zrážok spravuje dňom, keď sa začalo s vykonávaním zrážok.

(7) Pri zrážkach vykonávaných na základe dohody o zrážkach zo mzdy sa poradie spravuje dňom uzatvorenia dohody. Pri zrážkach vykonávaných na základe dohody o zrážkach zo mzdy uzatvorenej s iným zamestnávateľom alebo s fyzickou osobou sa poradie zrážok spravuje dňom doručenia tejto dohody zamestnávateľovi.

(8) Ak zamestnanec nastúpi do pracovného pomeru k inému zamestnávateľovi, zostáva poradie, ktoré získali pohľadávky podľa odsekov 4 a 5, zachované aj u nového zamestnávateľa. Povinnosť vykonávať zrážky vzniká novému zamestnávateľovi už dňom, keď sa od zamestnanca alebo od doterajšieho zamestnávateľa dozvie, že sa vykonávali zrážky zo mzdy a pre aké pohľadávky. To isté platí aj o vykonávaní zrážok zo mzdy podľa odseku 7, ak v dohode o zrážkach zo mzdy nebol tento účinok výslovne vylúčený.

Mzdu ti musia každopádne vyplatiť...

§ 129
Splatnosť mzdy

(1) Mzda je splatná pozadu za mesačné obdobie, a to najneskôr do konca nasledujúceho kalendárneho mesiaca, ak sa v kolektívnej zmluve alebo v pracovnej zmluve nedohodlo inak.

(2) Na žiadosť zamestnanca musí mu byť mzda splatná počas dovolenky vyplatená pred nastúpením dovolenky.

(3) Pri skončení zamestnania vyplatí zamestnávateľ zamestnancovi mzdu splatnú za mesačné obdobie v deň pracovného pomeru, ak sa nedohodli inak ,najneskôr však v najbližšom výplatnom termíne nasledujúcom po dni skončenia pracovného pomeru.
V opačnom prípade sa dokonca dopúšťajú trestného činu podľa Trestného zákona :

§ 214
Nevyplatenie mzdy a odstupného

§ 214 (1) Kto ako štatutárny orgán právnickej osoby alebo fyzická osoba, ktorá je zamestnávateľom, alebo ich prokurista nevyplatí svojmu zamestnancovi mzdu, plat alebo inú odmenu za prácu, náhradu mzdy alebo odstupné, na ktorých vyplatenie má zamestnanec nárok, v deň ich splatnosti, hoci v tento deň mal peňažné prostriedky na ich výplatu, ktoré nevyhnutne nepotreboval na zabezpečenie činnosti právnickej osoby alebo činnosti zamestnávateľa, ktorý je fyzickou osobou, alebo vykoná opatrenia smerujúce k zmareniu vyplatenia týchto peňažných prostriedkov, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky. § 214 (2) Odňatím slobody na jeden rok až päť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
a) a spôsobí ním väčšiu škodu,
b) z osobitného motívu, alebo
c) voči viac ako desiatim zamestnancom.
§ 214 (3) Odňatím slobody na tri roky až osem rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 a spôsobí ním značnú škodu.
§ 214 (4) Odňatím slobody na sedem rokov až dvanásť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 a spôsobí ním škodu veľkého rozsahu.



Dovolenku by ti mali samozrejme preplatiť...

§ 116

(1) Zamestnancovi patrí za vyčerpanú dovolenku náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.

(2) Za časť dovolenky, ktorá presahuje štyri týždne základnej výmery dovolenky, ktorú zamestnanec nemohol vyčerpať ani do konca nasledujúceho kalendárneho roka, patrí zamestnancovi náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.

(3) Za nevyčerpané štyri týždne základnej výmery dovolenky nemôže byť zamestnancovi vyplatená náhrada mzdy, s výnimkou, ak si túto dovolenku nemohol vyčerpať z dôvodu skončenia pracovného pomeru.
Infarkt
08.01.08,15:35
mimotemy UFF... :D
Bure
08.01.08,15:54
To smith: Nehodu som zavinil ja. Nieco s toho vyplyva?
Dakujem za odpovede. A ked predsa mi nevyplatia mzdu alebo z nej strhnu podstatnu cast, co mam robit v takom pripade?Sefka je tam velmi zly clovek a urcite bude chciet nieco podobne spravit, pretoze ju s prepacenim sere, ze mi dala alebo ja som zobral odmeny a az potom jej oznamil, ze odchadzam (keby som to nespravil v posledny den pred vianocami, tak by ma urcite zozrala ja s topankami:mad:).
mladymuz
08.01.08,15:54
nic z toho, co si popisal nemaju pravo stiahnut...

mzda - automaticky bez ujmy
dovolenka - automaticky bez ujmy
skodu na aute - iba ak by mali s tym naklady napr. spoluucast a aj to musi byt riadne zdokladovane, skodova komisia, zapis, potvrdenie prevzatia na protipodpis daneho zapisu, kde by si bol zaviazany skodu uhradit, resp. participovat a dokonca myslim, ze pri zrazke zo mzdy musi byt aj osobitne text, ze to bude zrazkou zo mzdy.
..a odovzdanie prace a vsetkeho co clovek mal zapozicane, tak automaticky ma odchadzajuci zamestnanec urobit.
...verim, ze to oznamenie nebolo len ustne, ale je potrebne to robit pisomnou formou.
mladymuz
08.01.08,16:01
bure,

aj ked su niektori zamestnavatelia zli a vyhrazaju sa nemozu porusovat zakon a ak by stiahli nieco za to auto tak je to uz trestny cin nevyplatenia mzdy resp. jej casti, pisomne by som vyzval spolocnost o doplatenie mzdy a posunul na pravnika. Ale myslim si, ze k tomu nedojde.
Infarkt
08.01.08,16:02
nic z toho, co si popisal nemaju pravo stiahnut...

mzda - automaticky bez ujmy
dovolenka - automaticky bez ujmy
skodu na aute - iba ak by mali s tym naklady napr. spoluucast a aj to musi byt riadne zdokladovane, skodova komisia, zapis, potvrdenie prevzatia na protipodpis daneho zapisu, kde by si bol zaviazany skodu uhradit, resp. participovat a dokonca myslim, ze pri zrazke zo mzdy musi byt aj osobitne text, ze to bude zrazkou zo mzdy.
..a odovzdanie prace a vsetkeho co clovek mal zapozicane, tak automaticky ma odchadzajuci zamestnanec urobit.
...verim, ze to oznamenie nebolo len ustne, ale je potrebne to robit pisomnou formou.

So všetkým súhlasim, okrem toho oznámenia ukončenia PP...tam netreba oznámenie žiadne, nakoľko sa podľa zadávateľa témy jedná o PP na dobu určitú...

§ 71
Skončenie pracovného pomeru
dohodnutého na určitú dobu

(1) Pracovný pomer uzatvorený na určitú dobu sa skončí uplynutím tejto doby.

(2) Ak zamestnanec pokračuje po uplynutí dohodnutej doby s vedomím zamestnávateľa ďalej vo výkone práce, platí, že sa tento pracovný pomer zmenil na pracovný pomer uzatvorený na neurčitý čas, ak sa zamestnávateľ nedohodne so zamestnancom inak.

(3) Pred uplynutím dohodnutej doby sa môže skončiť pracovný pomer podľa odseku 1 aj inými spôsobmi uvedenými v § 59.
Bure
08.01.08,20:15
To mladymuz:
no, nie som si tym isty, ze k tomu nedojde, ale sa pripravim na najhorsie.
A inac Infarkt ma pravdu. Ja som im nic nemusel oznamovat, ale pre istotu som to oznamil aj pisomne /e-mail+normalne pisomne oznamenie s mojim podpisom/ a potom aj ustne. Hned mi na mje pisomne oznamenie povedala , ze da to pravnikovi,ale sa potom(asi sa porozpravala s personalnym) ukludnila.Ale stale mi pripominala, aby som jej vratil odmeny:confused::eek:
Nahodou neviete mi poradit nejakeho pravnika alebo firmu,ktora sa tamymi vecami zaobera?Dik
Chobot
09.01.08,08:53
To mladymuz:
no, nie som si tym isty, ze k tomu nedojde, ale sa pripravim na najhorsie.
A inac Infarkt ma pravdu. Ja som im nic nemusel oznamovat, ale pre istotu som to oznamil aj pisomne /e-mail+normalne pisomne oznamenie s mojim podpisom/ a potom aj ustne. Hned mi na mje pisomne oznamenie povedala , ze da to pravnikovi,ale sa potom(asi sa porozpravala s personalnym) ukludnila.Ale stale mi pripominala, aby som jej vratil odmeny:confused::eek:
Nahodou neviete mi poradit nejakeho pravnika alebo firmu,ktora sa tamymi vecami zaobera?Dik

Myslím, že zatiaľ nepotrebuješ právnika. Počkaj, či ti vyplatia mzdu. Ak áno, tak nič viac nepotrebuješ. Ak nie, tak daj trestné oznámenie na šéfku, že ti nevyplatila mzdu (je to Trestný zákonník § 214 - Nevyplatenie mzdy a odstupného). Zároveň môžeš dať žalobu o vyplatenie mzdy na súd. Až potom budeš potrebovať právnika.

S tými odmenami je to diskutabilné. Treba poznať odmeňovací poriadok firmy, či má zadefinované podmienky pre priznanie odmeny. Pokiaľ by si podľa odmeňovacieho poriadku nemal nárok na odmeny, tak by si ich musel vrátiť (keby tam napr. bola klauzula, že zamestnancom na dobu určitú nemôže byť priznaná odmena; prípadne býva tiež, že odmena sa nevypláca, pokiaľ je zamestnanec vo výpovednej lehote). Pokiaľ pravidlá nie sú stanovené, tak vyplatená odmena ti patrí.

Právnika hľadaj až potom, čo by firma od teba súdne žiadala náhradu škody za to auto, alebo v hore uvedenom prípade.
Bure
31.01.08,19:47
To Chobot>
no, a je to tu. predsa mi nevyplatili ani mzdu, ani dovolenku, nic:mad:
Ako sa mozem obratit na inspektorat prace?
Kde sa podava trestne oznamenie (na akej policii)?
Na aky sud mam podat staznost (krajsky?mestsky?)?
Ak chcem pri rocnom zuctovani uplatnit aj nezdanitelnu cast na manzelku,mozem nikde ukazat aby mi to poslali rovno na moj ucet anie cez firmu?
Dakujem za rady.
tonkat
31.01.08,20:08
Inšpektoráty práce sú v:
Bratislava, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Košice.Skús sa najprv na túto inštitúciu obrátiť, väčšinou už pri vyhrážke u zamestnávateľa, že sa obrátiš na IP tento nechce mať opletačky a vyplatí ti to, čo treba. Prikladám aj kontakt:http://www.safework.gov.sk/
Ja by som písomne upovedomila zamestnávateľa, že nevyplatenie mzdy je trestný čin ....tak ako už bolo spomínané vyššie a tiež, že ak ti do 5 dní nevyplatia, obrátiš sa na IP, príp. súd. Myslím, že budeš úspešný.