ivonka400
08.01.08,18:28
Budem sa mozno pytat aj blbosti, ale byt som kupila v BA presne pred rokom a predavam ho, cize musim samozrejme zaplatit mastnu dan, co sa mi nejak extra nechce. Chcem sa popytat co vsetko si mozem odpisat. Viem, ze si mozem odpisat rekonstrukcie na ktore mam doklady, faktury- okna, obklady, malovky, ... bezpecnostne dvere a linka so spotrebicmi ak ostava. Mam ine otazky.

Mozem si odpisat:

1. inkaso a najomne co sa platilo pocas roka?

2. byt je na HU, mozem si odpisat urok z predcasneho vyplatenia hypo.?lebo aj to je vysoka suma

3.ak nemam vsetky blocky a faktury, mozem to dane zahrnut a budu akceptovat nejaku cast z toho? lebo bol kupovany v povodnom stave a predava sa po kompletnej rekonstrukcii

Zatial je toto vsetko co ma napada, pridam dalsie :confused:

Dakujem za pomoc.
Zoltán Kovács
08.01.08,17:29
Budem sa mozno pytat aj blbosti, ale byt som kupila v BA presne pred rokom a predavam ho, cize musim samozrejme zaplatit mastnu dan, co sa mi nejak extra nechce. Chcem sa popytat co vsetko si mozem odpisat. Viem, ze si mozem odpisat rekonstrukcie na ktore mam doklady, faktury- okna, obklady, malovky, ... bezpecnostne dvere a linka so spotrebicmi ak ostava. Mam ine otazky.

Mozem si odpisat:

1. inkaso a najomne co sa platilo pocas roka? NIE

2. byt je na HU, mozem si odpisat urok z predcasneho vyplatenia hypo.?lebo aj to je vysoka suma NIE

3.ak nemam vsetky blocky a faktury, mozem to dane zahrnut a budu akceptovat nejaku cast z toho? lebo bol kupovany v povodnom stave a predava sa po kompletnej rekonstrukcii Len tie výdavky môžeš odrátať, ktoré vieš vydokladovať.

Zatial je toto vsetko co ma napada, pridam dalsie :confused:

Dakujem za pomoc.

...................