Stanislava123
09.01.08,12:31
Dobry den

nejak som sa dostala k marketingovej pozicii a je to pre mna nove v tom, ze takto vyhraneny marketing manazer som nikdy nebola. Chcela som vas poprosit o nejake zaujmave stranky, kt. ste popripade pouzivali/pouzili, ci uz pracujete ako marketing pracovnik alebo ho potrebujete vo svojej pozicii. Ideu mam lebo som vela rokov robila obchod, ktoreho sucastou marketing je. Mozno by mi pomohla nejaka dobra stranka kde su dotazniky, nejaka o najnovsich vyskumoch reklamy atd.

dakujem vam vsetkym za straveny cas.
biaaa
09.01.08,17:00
marketer.sk, strategie.sk, medialne.sk, managementhelp.org/mrktng/mrktng.htm
Stanislava123
10.01.08,08:43
fantasticke dakujem biaaa
misomiso
10.01.08,09:26
Ako som to pozeral, tak mam dojem, ze marketer.sk a strategie.sk su skor taky nejaky marketingovy bulvar nie?
supotko
12.01.08,20:10
Dobry den,

Skuste si pozriet aj stranky novych reklamnych medii, ako napr. www.eyecon.sk
Stanislava123
14.01.08,06:35
Dakujem Supotko, poctivo pracujem so vsetkymi linkami, kt. sa mi poskytnu. ;-)
ajale
14.01.08,06:49
Marketing je sustavna reklamna cinnost. Tvojou ulohou by malo byt prist na to, po com zakaznik tuzi este pred tym nez sa tak stane. Vzhladom aj na firmu, pre ktoru pracujes, aby mala co najmensie vydavky. Nevahaj, a najdi si cas porozpravat sa zo zakaznikmi o tom, co im vo vasej predajni chyba. Niekedy je to len o schod pri vchode viac... Neviem co predavate, ale samozrejme postarat sa o reklamu v novinach, letaky, a ked chces pouzit slovo "zlava" nevahaj ho urobit co najvacsie, aby to aj konkurencia v susednom meste videla. Obrazne... Priechodnost, poriadok, dostatok tovaru, este stale plati "nas zakaznik, nas pan". Postaraj sa o to aby predavaci, mali viac informacii o tom, co predavaju. Porozpravaj sa aj s nimi, opytaj sa co potrebuju aby boli aktivnejsi a milsi pri svojej praci. Niekedy staci len salka kavy. Maj oci stale otvorene.
Stanislava123
14.01.08,12:58
Marketing je sustavna reklamna cinnost. Tvojou ulohou by malo byt prist na to, po com zakaznik tuzi este pred tym nez sa tak stane. Vzhladom aj na firmu, pre ktoru pracujes, aby mala co najmensie vydavky. Nevahaj, a najdi si cas porozpravat sa zo zakaznikmi o tom, co im vo vasej predajni chyba. Niekedy je to len o schod pri vchode viac... Neviem co predavate, ale samozrejme postarat sa o reklamu v novinach, letaky, a ked chces pouzit slovo "zlava" nevahaj ho urobit co najvacsie, aby to aj konkurencia v susednom meste videla. Obrazne... Priechodnost, poriadok, dostatok tovaru, este stale plati "nas zakaznik, nas pan". Postaraj sa o to aby predavaci, mali viac informacii o tom, co predavaju. Porozpravaj sa aj s nimi, opytaj sa co potrebuju aby boli aktivnejsi a milsi pri svojej praci. Niekedy staci len salka kavy. Maj oci stale otvorene.
Pracujem v sektore kt. je dost o utajenych info takze nemozem spominat nic viac.Ale mame vyrobky, no nie predajnu.Potrebujem robit marketing na nepriamy predaj. Skor ma zaujma solventnost segmentov trhu.
ajale
15.01.08,05:52
Nieco najdes tu (http://golem.corinex.com/gregi/fmk/rocnik2004-2005/MS/JEDLICKA-POZNAMKY.doc)najprv je manazment a dole nizsie je marketing
Stanislava123
16.01.08,11:01
Nieco najdes tu (http://golem.corinex.com/gregi/fmk/rocnik2004-2005/MS/JEDLICKA-POZNAMKY.doc)najprv je manazment a dole nizsie je marketing

dakujem
BEATA7777
10.02.08,17:29
študujem marketing a veľmi dobra kniha je od P.Kotlera Marketing, odporučam