monok
09.01.08,12:52
Prosim vas poradte mi, potrebujem sa zbavit starych MC kaziet, CDciek, ovladacov, ziaroviek, kablov a podobneho haraburdia, ale je mi to luto hodit len tak do komunalneho odpadu, neda sa toho zbavit nejako ekologickejsie? Vdaka za tipy.
Zoltán Kovács
09.01.08,12:00
Prosim vas poradte mi, potrebujem sa zbavit starych MC kaziet, CDciek, ovladacov, ziaroviek, kablov a podobneho haraburdia, ale je mi to luto hodit len tak do komunalneho odpadu, neda sa toho zbavit nejako ekologickejsie? Vdaka za tipy.

Ak na mieste bydliska máte zberný dvor separovaného domového odpadu, tak tam by si mohla odovzdať.

Baterky a dialkové ovládače by mali prevziať na likvidáciu aj v elektroobchodoch.
najag
09.01.08,12:47
Poslem Ti svoju adresu :D:D
monok
09.01.08,12:57
Najag, myslim, ze by ta to nepotesilo, naozaj su to stare 15 az 20 rocne a nie originalne kazety a CDcka skor s roznymi instalacnymi nepotrebnymi starymi programami a podobne hovadiny, stare fotky a tak, cize naozaj veci na vyhodenie.
Ale ak mas zaujem o take hovadiny, prip. vyhorete ziarovky, stare nefunkcne ovladace a stare kable od bohviecoho, tak rada poslem, aj to postovne obetujem :)
wagner
09.01.08,19:22
Každá obec je povinná minimálne raz za rok zabezpečiť zber elektro odpadu. Spýtaj sa na úrade a tam Ti povedia, kedy bude zber elektroodpadu alebo kde to máš doniesť .
monok
10.01.08,11:23
Wagner, vdaka, uz som si to vyzistila.
najag
10.01.08,11:50
Monok, radsej neriskujem, manzelka by ma uz prizabila, uz teraz mam v byte problemy so svojimi vecami:D:D, nove pribuda, stareho sa neviem zbavit. Vratane manzelky:D
tina1
10.01.08,13:13
Monok, radsej neriskujem, manzelka by ma uz prizabila, uz teraz mam v byte problemy so svojimi vecami:D:D, nove pribuda, stareho sa neviem zbavit. Vratane manzelky:D

Co je doma to sa rata vratane manzelky:D. Co by si bez nej robil?:D:D:D
najag
10.01.08,14:40
Tina 1 , Ty sa poznas s mojou manzelkou ? Hovori to iste, co Ty :D:D Vy manzelky ste na jedno kopyto:D:D Ale aj tak Vas mame radi.:)
tina1
10.01.08,14:46
Tina 1 , Ty sa poznas s mojou manzelkou ? Hovori to iste, co Ty :D:D Vy manzelky ste na jedno kopyto:D:D Ale aj tak Vas mame radi.:)
To vies my zeny pekne drzime pri sebe :D:D. Co by ste robili bez nas?:D:D
najag
11.01.08,12:16
Tina 1, poznas ten vtip, ako pozna vcelar, ze v uli nie je vcelia kralovna? Tak toto by sme robili my muzi, keby sme Vas nemali :D:D
tina1
11.01.08,13:21
:D:D:D:D:D
kukučka
11.01.08,13:36
Tina 1, poznas ten vtip, ako pozna vcelar, ze v uli nie je vcelia kralovna? Tak toto by sme robili my muzi, keby sme Vas nemali :D:D

nepoznáme, napíš
najag
11.01.08,15:05
Nepoznate ? Predsa vsetci trudi sedia pred ulom a robia si to sami :D:D
tina1
11.01.08,15:35
Tina 1, poznas ten vtip, ako pozna vcelar, ze v uli nie je vcelia kralovna? Tak toto by sme robili my muzi, keby sme Vas nemali :D:D

mimotemy,ale viem co s CD:D:D:D
najag
11.01.08,16:38
Tak porad, nech viem aj ja :D:D
tina1
11.01.08,18:11
neviem o kolko cd ide, pokial mas velku zahradu, vinohradnicky sad alebo vela dobrych priatelov co to maju, dobre posluzia na plasenie skorcov- strania sa im pretoze ich oslepuju. :D:D:D:D:D:D
najag
12.01.08,13:28
Tina 1, bezva napad. Ale ked nemam ziadnu zahradu, ani vinohrad, tak kde si ich mam povesat :D:D:D
tina1
13.01.08,13:03
najag
13.01.08,13:15
Moja nerva, je to dobre, ale ja na to naozaj nemam cas:D:D, ked chcem zachranit svet:D:D
brčko
13.01.08,13:17
Videla som obrázok, kde CD-čka použili ako hru "človeče nezlob se". CD-čka mali poskladané na stole-bielom obruse ako cestičku v tvare cca kríža. Na rohoch stola tuším boli ako v hre štyri vonkajšie domčeky. Miesto figúrok mali plechovky od piva, ktoré boli obtiahnuté pásikmi látok potrebnej farby. Vtedy sa mi to zdal velmi dobrý nápad pri stretnutí so starými kamarátmi. :)
tina1
13.01.08,14:18
Moja nerva, je to dobre, ale ja na to naozaj nemam cas:D:D, ked chcem zachranit svet:D:D
Pred kym, alebo pred cim chces zachranit svet?:D
Prikladam aj riesenie.
http://www.infovek.sk/predmety/fyzika/expert/pokus02.htm
http://www.infovek.sk/predmety/fyzika/expert/vysvetlenie_nov.html
Ten napad od "brcko" je skvely:D