Anairda
09.01.08,17:52
Dobrý deň, mám verziu Alfa 13,72 a zrovna táto mi nechce spraviť DP k DPH za IV. Q 2007, pričom používam prepočet koeficientom. Vypíše tabuľku, že výsledky nemusia byť správne. Ak si kliknem na históriu koeficientu, sú tam údaje za štyri štvrťroky, predbežný koeficient aj vypočítaný nový za tento rok, aj rozdiel v DPH. Tento kumulatívny rozdiel ide do riadku 19?
uzivatel2
10.01.08,12:45
Dobrý deň, mám verziu Alfa 13,72 a zrovna táto mi nechce spraviť DP k DPH za IV. Q 2007, pričom používam prepočet koeficientom. Vypíše tabuľku, že výsledky nemusia byť správne. Ak si kliknem na históriu koeficientu, sú tam údaje za štyri štvrťroky, predbežný koeficient aj vypočítaný nový za tento rok, aj rozdiel v DPH. Tento kumulatívny rozdiel ide do riadku 19?
Už je nová verzia 14,01, kde sú nejaké zmeny aj v DPH, skús.
Anairda
23.01.08,10:20
Ako spraviť IV.Q DPH pri prepočte koeficientom v Alfe, kam zarátať rozdiel zistený v spodnom riadku v "Histórii" ? Na starom tlačive bol riadok 19 a teraz?
Anairda
23.01.08,12:35
Nikto nevie ako spraviť koncom roka koeficient na novom tlačive?
erika_H
12.01.09,13:32
Dobrý deň,prosím Vás,ako si vysporiadavate koeficient v Alfe na konci roka?
urobí to program automaticky a správne?
Ďakujem moc
7lienka
18.01.09,15:54
Hladám tu a vidím, že viacej ľudí má tento problém.

Nikto ste ešte nevysporiadavali koeficient v Alfe?
Poradte
mondes
24.04.12,13:29
Prosím Vás, prebrala som účtovníctvo a pracujem z Alfou. Potrebujem vedieť, ako vložím koeficient, ktorý vypočítala predošlá účtovníčka, aby som ním mohla krátiť odpočet DPH? Prelúskala som návod od Krosu, ale tam popisujú výpočet koeficientu. Keď vojdem cez Tlač daňového priznania DPH do časti Koeficient, tak mi program neumožní zmeniť koeficient, tam je uvedený 1,00. Prosím pomôžete mi s tým? Vďaka.
SilMar Group
11.05.12,19:27
Prosím Vás, prebrala som účtovníctvo a pracujem z Alfou. Potrebujem vedieť, ako vložím koeficient, ktorý vypočítala predošlá účtovníčka, aby som ním mohla krátiť odpočet DPH? Prelúskala som návod od Krosu, ale tam popisujú výpočet koeficientu. Keď vojdem cez Tlač daňového priznania DPH do časti Koeficient, tak mi program neumožní zmeniť koeficient, tam je uvedený 1,00. Prosím pomôžete mi s tým? Vďaka.

Neumožní ti zmeniť koeficient, pokiaľ budeš mať niečo v histórii. Skús vymazať z histórie položky, nech je prázdna a potom skús zmeniť koeficient...