luo4
09.01.08,18:35
Dobrý deň prajem,chcel by som sa spýtať,mám vytvorený vlastný izertný portál..prostredníctvom,ktorého si ľudia môžu podať bezplatný a platený inzerát.Ide o to,že neviem či si musím založiť živnosť,keď potencionálny zisk môže byť 0-5000sk mesačne?Môžete mi prosim poraďiť?
Za akúkolvek odpoved,pomoc ďakujem s pozdravom
Luo4.
Zoltán Kovács
09.01.08,17:36
Je to sústavná činnosť vykonávaná za účelom dosahovania príjmu. Teda živnosť.
luo4
09.01.08,18:25
Ďakujem.Ešte mám nejake ot.prosím.
Nieje nejaká skušobná lehota na začatie podnikanie,músím mať živnosť hneď od prvého kroku?Aký druh činnosti a predmet živnosti by bola v hodná(Volná,Platená inzercia?)?Ako dlho približne trvá vybavovanie živnosťi?Môžem teraz kúpiť napr. softverový program(i keď si založim živnosť o mesiac) s tym,že by som si ho dal potom do nákladov?Môžem popri tejto živnosti vykonávať aj inú prácu na živnosť napr. ako obchodník(respk,stačí to zahrnúť do predmetu podnikania)?
Ďakujem S pozdravom Luo4
luo4
09.01.08,19:07
Ďakujem.Ešte mám nejake ot.prosím.
Nieje nejaká skušobná lehota na začatie podnikanie,músím mať živnosť hneď od prvého kroku?Aký druh činnosti a predmet živnosti by bola v hodná(Volná,Platená inzercia?)?Ako dlho približne trvá vybavovanie živnosťi?Môžem teraz kúpiť napr. softverový program(i keď si založim živnosť o mesiac) s tym,že by som si ho dal potom do nákladov?Môžem popri tejto živnosti vykonávať aj inú prácu na živnosť napr. ako obchodník(respk,stačí to zahrnúť do predmetu podnikania)?
Ďakujem S pozdravom Luo4
Prosim Vás môžete mi ešte pomôcť vyriešiť tieto posledné otazky.
Veľmi pekne Vám ďakujem