petreme
09.01.08,21:04
Zdravim Vas.
Viete mi poskytnut ten exelovsky formular za uplatu alebo na vymenu poslem vypocet bankovej pozicky.
Dakujem

petreme@zitos.sk
Rozalka
09.01.08,20:18
Zdravim Vas.
Viete mi poskytnut ten exelovsky formular za uplatu alebo na vymenu poslem vypocet bankovej pozicky.
Dakujem

Tu je
mladymuz
09.01.08,20:20
alebo tu je este nieco zo starsich prispevkov porady
petreme
09.01.08,20:28
Tak teda ja pásky nedávam podpisovať a vlastne som sa s tým ešte ani nestretla. Takže ani naďalej to robiť nebudem. Ja každému dávam na konci roka pri ročnom vyúčtovaní dane spolu s RV aj vytlačený mzdový list, aby to mal na jednom papieri a mohol študovať...Čo sa týka evidencie dochádzky, ja si to robím sama v Exceli, vyznačím, kto mal kedy dovolenku, služobnú cestu, PN...a pripnem dovolenkové lístky, príp. PN...My nemáme klasickú knihu dochádzky, ani sa nezapisujeme. A v prevádzke, kde mám dvoch čašníkov, tam ja považujem za evidenciu dochádzky knihu registračnej pokladne - každý deň je tam podpis pri uzávierke.
Zdravim Vas. Mohla by ste mi poskytnut Vas exelovsky vzor na dochadkzu za minuly rok ak tam mate aj soboty a nedele.
Dakujem Vam.
petreme
09.01.08,20:40
alebo tu je este nieco zo starsich prispevkov porady
Dakujem Vam.
namornik5
21.01.15,15:55
prosim vas na rok 2015 tento typ dochádzky máte ak ano poslete mi ho na roman.pokopec@gmail.com dakujem
saminka6
10.06.15,05:32
Aj ja by som poprosila na rok 2015. ďakujem na saminka6@pokec.sk