jana zelena
10.01.08,15:54
problémom je, že som si kúpila topánky a neplnia funkciu, ktorú by mali. sú to športové a majú membránu. jedná vec je, že mi je v nich dosť chladno, ale to by sa možno ešte dalo, ale z vnútra sú často, vlastne skoro vždy mokré. membrána by to mala prepúšťať, ale ako keby som mala nohu zabalenú v igelite. a lacné určite neboli. práve preto to tak súri. prosím, rýchlo mi niekto pomôžte :o čo s tým robiť? ísť to reklamovať alebo čo??????


veľmi prosííííííííííííííííííííím
Ali 33
10.01.08,15:44
Pokial máš dojem že nesplňajú svoju funkciu určite reklamuj. možno sa zistí že majú vadu o ktorej my tu nemáme ani páru. Ale podľa mňa sa priprav na cirkus okolo toho hraničiaci s peklom. Veľa šťastia!
dalida
10.01.08,15:52
Ahoj! Môžem vedieť, aká to je značka a ako je označená tá membrána? Ide o to, či tam membrána skutočne je alebo to je iba finta na blbých.
tina1
10.01.08,16:00
Ahoj! Môžem vedieť, aká to je značka a ako je označená tá membrána? Ide o to, či tam membrána skutočne je alebo to je iba finta na blbých.
mam tiez dojem, pretoze keby tam skutocne bola membrana tak vlhkost jej odvedie zvnutra von a zvonku dnu nie
jana zelena
10.01.08,17:03
Ahoj! Môžem vedieť, aká to je značka a ako je označená tá membrána? Ide o to, či tam membrána skutočne je alebo to je iba finta na blbých.

značka topánok je OLANG a tá membrána neviem, myslím že buď cordura alebo tam píše že sú vyrobené s OLANTEX-om, ak je moja angličtina aspoň kus správna. a ináč vďaka aspoň za ochotu
jana zelena
10.01.08,17:08
značka topánok je OLANG a tá membrána neviem, myslím že buď cordura alebo tam píše že sú vyrobené s OLANTEX-om, ak je moja angličtina aspoň kus správna. a ináč vďaka aspoň za ochotu
dalida
28.01.08,16:41
Skúsila si už reklamáciu? Obávam sa, že budeš mať problémy.