jamis
10.01.08,20:53
Nevie mi niekto poradiť ako sa dopraviť letecky do Alžíska?
Dcéra tam v lete cestuje na dovolenku a nevieme si poradiť.
Nevieme, ktoré letecké spoločnosti tam lietajú.

Najlepšie by bolo letisko Constantine.
kukučka
10.01.08,20:26
našla som ti starú debatu, pozri si

http://forum.airways.cz/viewtopic.php?t=1713
jamis
13.01.08,13:43
Nevie ešte niekto niečo poradiť ?
Galbi
30.01.08,06:48
ahoj...
jeden moj znamy takto lieta pravidelne, tak zistim od neho akou spolocnostou. Ja osobne sa tiez chystam do Alzirska.
do Alzirska lietaju rozne spolocnosti, ale ani jedna zo SR... ja osobne by som si vybrala bud Air France alebo Alitaliu....

Alitalia - letenka s poplatkami Praha - Rim - Alzir a spat vas vyjde na cca 17tis. Kc.....
alebo potom da sa letiet aj do Constantine.... ale odlet je z Viedne - Rim - Alzir - Constantine.... a naspat je to Constantine - Marsaille - Milano - Vieden ..... a cena tejto spiatocnej letenky je viac ako 38tis Sk.....

podla mna je to najjednoduchsie do hlavneho mesta.... bud z Prahy alebo z Pariza.... s tym, ze letis s overenymi spolocnostami ako je Alitalia alebo Air France....

das mi potom kontakt na dceru? chcela by som vediet zazitky... :-)

PS: dovolenka v Alzirsku nie je jednoducha zalezitost... nezabudnite, ze dcera musi mat aj viza a rovnako pozor na bezpecnost.
hiker
31.01.08,10:51
No cez ckm.sk som na jul nasiel z Viedne s prestupmi v Zurichu a Zeneve za 39 000,- spiatocnu, do toho Constatntine lietaju Alzirci, ale nie kazdy den.

Lepsi variant bude IMHO z Budapesti alebo Viedne s 1 prestupom vo Frankfurte do Alziru spiatocnu za 17 400,- a potom sa tam uz nejako dorpavit miestnym prostriedkami.
boss800
31.01.08,11:13
Alžir je velmi nebezpečná krajina a v žiadnom prípade by som tam necestoval hlavne v lete.Bezpečnejšie je v Tunise
Galbi
01.02.08,21:11
Alžir je velmi nebezpečná krajina a v žiadnom prípade by som tam necestoval hlavne v lete.Bezpečnejšie je v Tunise

suhlasim.... je to nebezpecna krajina pre turistov.... ale na druhu stranu, Tunisko je zase nudne... preplnene turistami... :cool:
Bubli007
03.09.08,14:15
je tu niekto kto uz navstivil tuto krajinu alebo ma odtial aj priatela... ja sa tam chystam asi cez zimu
Bubli007
03.09.08,14:24
jamis mohla by si mi na seba dat nejaky sukromny kontakt ja sa tam tiez chystam ale v zime alebo pred zimou