tibormt
11.01.08,08:24
CAUTE... mam takyto preblem na notebooku klavesnica a kym sa pise na lavej casti vsetko OK ale akonahle sa pouzije pismenko z pravej casti tak namiesto pismenka sa napise cislo a az po stlaneci "Fn" to pise tie spravne pismenka. Nepomohlo ani zmenit jazyk ani v nastaveniach klavesnice ani v biose som nenasiel nic... mate niekto skusenost ako to zmenit??? napadlo ma ze mozno k notebooku stiahnut soft na klavesnicu ale take ani nebyva.... DIKY
chlap
11.01.08,07:49
:) Akej farby sú písmenká na tej klávese "Fn" ? ...... Potom hľadaj klávesu, na ktorej je rovnakou farbou napísane "NumLock" alebo "NmLc" alebo tak nejak.

Potom stlač a podrž tú klávesu "Fn" a stlač túto klávesu "NumLock".

Tvoj problém je vyriešený ;)
tibormt
11.01.08,09:25
super........ vyskusam ked budem doma dam vediet ako s uspesnostou..... DAKUJEM....
Katabaticky
14.01.08,03:25
mno uspesnost 100% :D

len si mal zapnutu numericku klavesnicu ;)
zuhl
23.01.08,13:28
Ahojte, neviete mi poradiť. Mám mačku a prešla sa mi po notebooku, kde mi hral windows media player a prestala mi hrať hudba. Neviete čo mi mohla stlačiť? Všetko je pustené naplno len zvuk nejde.
Tanče
23.01.08,14:57
Ahojte, neviete mi poradiť. Mám mačku a prešla sa mi po notebooku, kde mi hral windows media player a prestala mi hrať hudba. Neviete čo mi mohla stlačiť? Všetko je pustené naplno len zvuk nejde.

sorry ale neda mi mimotemy.... macke asi isla na nervy ta muzika:D
Chobot
23.01.08,21:43
Ahojte, neviete mi poradiť. Mám mačku a prešla sa mi po notebooku, kde mi hral windows media player a prestala mi hrať hudba. Neviete čo mi mohla stlačiť? Všetko je pustené naplno len zvuk nejde.

Možno ti stlačila tlačítko MUTE (preškrtnutý reproduktor).