juulyy
11.01.08,13:12
Chcem sa opytat..ked vystavim V PU predfaktury..kt mi ale nikto neuhradi, co s nimi potom ..ako sa z uctovnictva dostanu prec... stale mi totiz vysia ako neuhradene...jednoducho to tam nechat, alebo vymazat alebo ako uctovne to spravit??? dakujem pekne
Tweety
11.01.08,12:13
Chcem sa opytat..ked vystavim V PU predfaktury..kt mi ale nikto neuhradi, co s nimi potom ..ako sa z uctovnictva dostanu prec... stale mi totiz vysia ako neuhradene...jednoducho to tam nechat, alebo vymazat alebo ako uctovne to spravit??? dakujem pekne
Preddavkové faktúry do účtovníctva nedávame, dávame až úhrady týchto predfaktúr. Neúhradené predfaktúry môžeš jednoducho z ODB vymazať- ak ti soft dovolí.
juulyy
11.01.08,12:16
Myslim to tak..ze mam moznost v programe ju vystavit... a hoci teda nie su v uctovnictve..tak ja ich tam vidim.. teda..kludne si ich mozem vymazat??? Logicky asi ano.. to je len taky prehlad..
tie predfaktury maju ale nejake cisla..zaradom. a ked povymazujem len tak..tak budu cisla od buka do buka
Tweety
11.01.08,12:19
Myslim to tak..ze mam moznost v programe ju vystavit... a hoci teda nie su v uctovnictve..tak ja ich tam vidim.. teda..kludne si ich mozem vymazat??? Logicky asi ano.. to je len taky prehlad..
tie predfaktury maju ale nejake cisla..zaradom. a ked povymazujem len tak..tak budu cisla od buka do buka
Je to na Tebe ako to urobíš, tam problém nevidím.
evina
11.01.08,12:20
Myslim to tak..ze mam moznost v programe ju vystavit... a hoci teda nie su v uctovnictve..tak ja ich tam vidim.. teda..kludne si ich mozem vymazat??? Logicky asi ano.. to je len taky prehlad..
tie predfaktury maju ale nejake cisla..zaradom. a ked povymazujem len tak..tak budu cisla od buka do buka
Vždy je lepšie ich tam nechať všetky, ako mať čísla od buka do buka. Tým, že tam vystupujú ako neuhradené nič v účtovníctve neovplyvňujú.
Môžeš ich však aj vymazať a mať tak čísla, nič sa nedeje :)
juulyy
11.01.08,12:23
Ok..dakujem. pekne.