mivera
11.01.08,15:48
Chcela by som poradiť. Je nás 5 rodín. Chceme ísť všetci spolu na dovolenku do Chorvátska. Neviete si predstaviť, aký je problém nájsť vhodné ubytovanie. Chceme obísť CK. Chceli by sme priamo kontaktovať majiteľa apartmánu. Ale stále sa nám nedarí nájsť niečo vhodné. Nemá niekto dobrú radu alebo priamo kontakt? Chceli by sme byť priamo pri mori alebo do 10-20 m od mora, s pozvoľným vstupom do mora - to pre malé deti. Potom bývať spolu v jednom dome, ale aby každá rodina mala samostatný apartmán 2+1 a samozrejme, aby to nebolo drahé.
OlgaM
11.01.08,15:17
Bola som na dovolenke v takom dome - chces kontakt?Je to take tichsie male mestecko.
mivera
11.01.08,15:51
áno, budem rada. Ďakujem
mivera
11.01.08,15:54
Ešte sa spýtam, sú aj na nete.
misomiso
11.01.08,16:12
C Nemá niekto dobrú radu alebo priamo kontakt?


chces kontakt?J

??
OlgaM
11.01.08,16:34
Ano maju aj stranku na nete.Ozvem sa neskor,adresu nemam teraz poruke.
danushka
11.01.08,16:41
Ešte sa spýtam, sú aj na nete.
Rada pomôžem všetkým, ktorí majú jazykovú bariéru v chorváčtine. Ak máte e:mail na konkrétnu destináciu v Chorvátsku alebo Čiernej hore, potrebujete ich kontaktovať so svojimi požiadavkami atď, pomôžem s prekladom.
Ak chcete hľadať na nete ubytovanie v súkromí, do vyhľadávača zadajte slovné spojenie - (privatan smeštaj + požadovaná destinácia)a vyletí Vám množstvo súkromného ubytovania.
Rozalka
11.01.08,16:50
Chcela by som poradiť. Je nás 5 rodín. Chceme ísť všetci spolu na dovolenku do Chorvátska. Neviete si predstaviť, aký je problém nájsť vhodné ubytovanie. Chceme obísť CK. Chceli by sme priamo kontaktovať majiteľa apartmánu. Ale stále sa nám nedarí nájsť niečo vhodné. Nemá niekto dobrú radu alebo priamo kontakt? Chceli by sme byť priamo pri mori alebo do 10-20 m od mora, s pozvoľným vstupom do mora - to pre malé deti. Potom bývať spolu v jednom dome, ale aby každá rodina mala samostatný apartmán 2+1 a samozrejme, aby to nebolo drahé.
My chodíme na ostrov Hvar, je to ostrov, kde v mnohých zátokách (po chorvátsky = uvala) sa dá ubytovať, a tým, že to nie je v obci, tak je tam úplný kľud. Ponúka ich aj www.valsa.cz (http://www.valsa.cz), okrem toho ti tu ponukam apartmanovy dom v jednej z takých zátok http://www.apartmani-hvar.net/apartmani.html
Ak máš záujem o Makarsku rivieru, konkrétne obec Tučepi, tak majú veľmi peknú stránku http://www.tucepi.com/privatni/index.html
prípadne v okolí Šibeniku http://www.infoadriatic.com/hrvatska/grebastica/grebastica_13.shtml
OlgaM
11.01.08,17:19
www stránky na apartman : www.dalmacija.net/ukic
Nie je to cestovka, môžete písať na uvedený e-mail aj po slovensky, majitel rozumie slovensky, má strašne rád Slovensko a Slovákov.Je to dom 30m od mora.Prípadné otázky rada zodpoviem.
misomiso
11.01.08,17:21
, majitel rozumie slovensky, má strašne rád Slovensko a Slovákov.Je to dom 30m od mora.

Bodaj by nemal :):):). Ja tiez milujem americanov, ktori kupuju nase vyrobky. :)
OlgaM
11.01.08,17:25
Ale fakt on sa učí slovensky, má slovníky, mapy a všetko ho o Slovensku zaujíma ...
misomiso
11.01.08,17:27
Jasne, ja verim, Chorvati su zlati, je to este taky neskazeny narod. Som zvedavy, ako dlho im to vydrzi...
mivera
11.01.08,20:00
Ďakujem Vám pekne, ale v ponuke sú tri apartmány a mi potrebujeme 5 apartmánov
danushka
11.01.08,20:31
Ďakujem Vám pekne, ale v ponuke sú tri apartmány a mi potrebujeme 5 apartmánov
A vy chcete byť asi pokope, že? Tak napíš presné znenie svojich požiadaviek, k tým 5 apartmánom napíš čo všetko chcete, či aj stravu atď,. Tu ti to preložíme a ten text si môžeš poslať na vygooglené adresy, keď ti príde nejaká odpoveď, pomôžeme;).
mivera
11.01.08,20:57
Som milo prekvapená ochotou. My sme dosť komplikovaná partia, ale skúsim to s tým privátnym smešt....
tiny77
15.01.08,06:50
my sme boli v lete na 4 autach mimo CK, sli sme na blind a ked sme dosli do mesta, presli sme dvakrat okolo namesticka, tam sa pohyboval ujko na skutri a hned nam mobilom na 2.volanie vybavil apartman aky potrebujeme. Trvalo to 15 min. O tych mobilnych nahanacoch klientov na skutroch som pocula uz z viacerych miest. Aj cena sa dala dojednat. Peknu dovolenku prajem! :)
pudlica
29.01.08,17:35
ak chces chorvatsko, tak mi chodime sposobom, ze si tu vyhladame na pobrezi apartman ktory sa nam paci. vsetko je nafotene, dopodrobna popisane, / kolko izieb, kolko posteli, pristelkov, ci je tam TV, satelit, klima, chladnicka, ako daleko od mora atd. / vyberieme si termin, zkontaktujeme sa s maitelom, zaplatime zalohu a v lete ideme na istotu. prijemnu dovolenku

hladaj na webe: apartmani-hrvatska.com
petmar
29.01.08,17:48
môžete tu prosím napísať, ako sa platí taká záloha majiteľovi v zahraničí? Ď
pudlica
29.01.08,17:52
caz banku na jeho cislo uctu
petmar
29.01.08,17:56
aha a potom on pošle potvrdenie čítal som to po taliansky bol som z toho talian. Ale podmienky zmluvy sa dajú nájsť aj po slovensky, už viem ako na to, ďakujem, pekný večer.