SMartina
11.01.08,21:45
Ahojte. Potrebujem poradiť. Ak mám DZFA čiastočne uhradenú cez zahr. menu napr. CZK, v Omege, tak by som mala pri úhrade odškrtnúť rámček automatický vypočítať kurzový zisk/stratu, správne? A potom pri ďalšej úhrade, ak doplatí zvyšok z faktúry tak zaškrtnúť rámček vypočítať kurzový zisk a stratu, je to tak správne? A ešte mám jednu otázočku ohľadom toho. Niekedy je pod takou úhradou aj poplatok a v poznámke je č. uhrádzanej faktúry, je to ako klasický poplatok, alebo ako sa to účtuje. Nemám s takými zápis. skúsenosti, tak som vďačný každému kto mi pomôže. Vopred ďakujem.;)
SMartina
12.01.08,06:58
Vie mi na to niekto odpovedať? Ďakujem.
LubenaK
13.01.08,17:07
Pri čiastočnej úhrade zDF alebo zOF nemusíš počítať kurzový rozdiel. Tento potom necháš zaúčtovať až pri konečnej úhrade. Ak Ti banka za takúto transakciu dá zaplatiť nejaký poplatok, tak ho zaúčtuj ako nový doklad so vzorom P - bankové poplatky.
chanell
13.01.08,18:48
SMartina

- tak sa mi zdá, že akosi máš s KROSOM základné problémy.

Čo takto skúsiť školenie??? :):):)
SMartina
03.02.08,15:40
SMartina

- tak sa mi zdá, že akosi máš s KROSOM základné problémy.

Čo takto skúsiť školenie??? :):):)

Ďakujem TI za radu. Školenie je riešenie, lenže ak niečo potrebujem súrne vedieť tak nemôžem čakať na školenie napr. jeden mesiac. Porada je tu na to, aby si ľudia pomáhali, ak si to nepochopil. Ďakujem.