miroslav111
12.01.08,11:04
idem renovovať rod. dom a k nemu aj pristavovať a neviem sa rozhodnúť s ktorej banky je najvýhodnejšia pôžička a aká.Poradte mi kto ma s tým skúsenosti.
misomiso
12.01.08,10:40
Musis obist vsetky banky a spravit si usudok sam - smola. V kazdom meste je situacia ina, podla ochoty personalu. Tiez rozne banky pristupuju rozne k roznym kategoriam (bonitam) ziadatelov. Ja osobne by som sa ale vyhol Tatra Banke.
stepo
12.01.08,15:18
Skús VUB.
ROMBOR
14.01.08,11:25
najprv prever banku, kde mas ucet/ucty a kde si klientom ... potom skus aj ostatne ... kazdopadne, nech su na teba v akejkolvek pobocke akokolvek mili, stale - uvery a pozicky - riesi centrala, kde si "len cislo" ... precitaj si diskusiu HU v Tatrbanke, je tam o tom dost rozpisane ... ale z vlastnej skusenosti tiez neodporucam TB ...
Zoltán Kovács
14.01.08,11:27
Prikladám link diskusie, ktorý spomínal ROMBOR:

http://www.porada.sk/t50636-hypotekarny-uver-z-tatrabanky.html
191946
20.01.08,07:36
žiadna,je to čertová obrúč,radšej jedz suché rožky s vodou a uverom nech si vytrú...
hery22
20.01.08,08:17
sväta to pravda...
bobo1
24.01.08,12:39
Je to vec názoru a priorít - ja by som mohla jesť aj 20 rokov tie suché rožky a domček by som bez hypotéky nemala... Podľa mňa je potrebné začať s bankou, kde si klientom, kde nie si len "niekto z ulice" a pri úroku v dnešnej dobe pod 6% skúsiť dohodnúť čo najdlhši fix ( 5 rokov ) úrokovej sadzby a určite sa spýtať na možnosť predčasných splátok bez extra poplatkov - a mať to aj v úverovej zmluve.
leonq
24.01.08,13:20
neda mi neragovat na odpovedet "uverom nech si vytru..." a podobne
jednak je to bezpredmetna odpoved, ktoru si kludne mozete nechat pre seba pretoze nikomu nepomoze
a za druhe pretoze normalne zarabajuci mlady clovek, bez uspor jeho rodicov nema v sucastnosti sancu nadobudnut slusne byvanie bez hypotekarneho uveru

ale spat k otazke tu vam neostava nic ine ako zo svojimi prijmami navstivit banky a zistit si Vase moznosti, v kazdej banke Vam velmi radi vysvetlia vase moznosti
ak nemate financne ´povedomie a neorientujete sa v uveroch, kontaktujte seriozneho financneho poradcu - aj taky sa najdu, ktori to robia zo zaujmom o klienta
aaandrejj
24.01.08,13:21
m-bank