Dannn
12.01.08,16:19
:(

prosim vas o radu: nestihol som (ako zamestnanec) minut nejake SL platne do 31.12.2007 (cca 30 ks, hodnota 89,- = veeela penazi).

ne webe som cital, ze sa da poziadat o preplatenie vratenych listkov (do 20.1.)- ale budu preplatene spat na ucet - cize na firemny ucet (?), kedze ich mam od zamestnavatela. okrem toho ze by som musel poprosit sefa si neviem predstavit, ako by mi on tie peniaze z firemneho uctu dal?

alebo to ide aj inac? pridem do firmy vydavajucej listky, vratim ich pri okienku a oni mi ich preplatia, resp. vymenia za nove???

vdaka za pomoc. vopred :)
Danielle369
12.01.08,15:25
Ty ako súkromná osoba nemožeš ísť do napr: ACCOR-TICKET, a tam im vrátiť str.lístky,lebo nemáš s nimi zmluvu. Ale skús sa dohodnúť vo vašej firme aby ti ich vymenili, lebo tvoja firma ich može poslať na výmenu do 20.01.2008.
liba2
12.01.08,15:54
prosim vas o radu: nestihol som (ako zamestnanec) minut nejake SL platne do 31.12.2007 (cca 30 ks, hodnota 89,- = veeela penazi).
na webe som cital, ze sa da poziadat o preplatenie vratenych listkov (do 20.1.)- ale budu preplatene spat na ucet - cize na firemny ucet (?), kedze ich mam od zamestnavatela. okrem toho ze by som musel poprosit sefa si neviem predstavit, ako by mi on tie peniaze z firemneho uctu dal?

alebo to ide aj inac? pridem do firmy vydavajucej listky, vratim ich pri okienku a oni mi ich preplatia, resp. vymenia za nove???

vdaka za pomoc. vopred :)
Skúsiť to môžeš, ale neviem či pochodíš, lebo nie si ich obchodný partner.
Treba "uhovoriť" zamestnávateľa, resp. osôbku, ktorá to bude musieť do termínu vrátiť.
Peniaze prídu na účet zamestnávateľa a tebe ich môžu vyplatiť z pokladne. Lepšie by bolo urobiť výmenu za nové - ale to neviem či sa robí.:confused:
lenkak
12.01.08,16:07
Mne staré lístky vymenili za nové, stačilo napísať žiadosť o vymenie. Bola to síce iná spoločnosť, aj tak treba sa informovať, a dohodnúť sa so zamestnávateľom.
futri
19.02.09,11:51
Ja by som sa chcel opytat, co zo stravnymi listkami po tomto termine.. Uz sa vobec nedaju vratit? :mad: