zuzubalu
10.03.05,11:46
Pekny den zelam,

mam taky problem, zakladala som s.r.o. jednoosobovu, a ako poznate, tak sa tam pise, ze ja blablabla, bytom blablabla, rodne cislo blablabla. O par dni teda o tri tyzdne alebo neskor mi prislo rozhodnutie, ze spolocnost nebola zalozena, lebo pri urceni prveho konatela nebolo rodne cislo. Myslite, ze mam dovod sa proti tomu odvolat? Mne sa to zda logicke, lebo ved ked spolocnost zaklada jedna osoba, tak potom je jasne ze aj konatelom je ta ista osoba, tak preco tam vypisovat vsetko znovu. Uz niekto pisal namietku na obchodny register? A este pikoska: som zo sale, okres sala, kraj nitra a navrh na zapis posielam do trnavy. hehe

Dakujem Zuzu
Katarína STR
10.03.05,11:23
No s odmietnutím nemám skúsenosti, ale ja keď som si zakladala v januári svoju s.r.o čku, tak som tam písala všetko, teda aj RČ. Myslím si, že je to dôležité, lebo dátum narodenia presne neidentifikuje osobu. Ja poznám jednu holku a tá je presne v ten istý deň, mesiac a aj rok narodená ako ja. Ale RČ má samozrejme iné.
Preto si myslím, že je potrebné uviesť pri takýchto vybavovačkách všade aj RČ.

Ahoj


Ahoj
zuzubalu
10.03.05,11:38
Aj v pripade jednoosobovej s.r.o.? Ved sa mi to zda za hlavu pritiahnute, aby to tam muselo byt napisane 100 x. ja som to tam napisala 2 x predtym, to im nestaci. Kuuuurnik sopa.
alena
10.03.05,12:01
treba podať námietku s krátkym zdôvodnením, že sa to stalo nedopatrením a doložiť opravené listiny, ináč sro-čku nezapíšu a naviac prídeš o 10.000,- za kolky, pretože tie sa nevracajú pri odmietnutí zápisu.
Evanka
10.03.05,13:30
Pekny den zelam,

mam taky problem, zakladala som s.r.o. jednoosobovu, a ako poznate, tak sa tam pise, ze ja blablabla, bytom blablabla, rodne cislo blablabla. O par dni teda o tri tyzdne alebo neskor mi prislo rozhodnutie, ze spolocnost nebola zalozena, lebo pri urceni prveho konatela nebolo rodne cislo. Myslite, ze mam dovod sa proti tomu odvolat? Mne sa to zda logicke, lebo ved ked spolocnost zaklada jedna osoba, tak potom je jasne ze aj konatelom je ta ista osoba, tak preco tam vypisovat vsetko znovu. Uz niekto pisal namietku na obchodny register? A este pikoska: som zo sale, okres sala, kraj nitra a navrh na zapis posielam do trnavy. hehe

Dakujem ZuzuTo bolo v navrhu na zapis, ktory si podavala, alebo v zakladatelskej listine? Napisali ti, ake vady to obsahovalo a asi tiez, ze po odstraneni vad to mozes podat znova na OS, nie? Pri navrhu to musi mat vsetko predpisane nalezitosti. Mozu ti to vratit aj viackrat. Do 15 dni by si mala znova podat. Poplatok 10 000,- sa uz neplati.
zuzubalu
10.03.05,14:10
No bolo to napisane v zakladatelskej listine, resp. nebolo tam to rodne cislo, v navrhu to bolo OK. Uz im to tlacim este raz, snad mi to zoberu.
Zuzu
Evanka
10.03.05,14:20
No bolo to napisane v zakladatelskej listine, resp. nebolo tam to rodne cislo, v navrhu to bolo OK. Uz im to tlacim este raz, snad mi to zoberu.
ZuzuZobrat ti to musia, ale musis tam mat vsetko ako to oni chcu. Lebo ti to mozu vratit aj niekolkokrat. Ak si mala v nedostatkoch si mala iba toto, tak ostatne by im malo "vyhovovat". Je to nevyspytatelne.
ondrejvla
10.03.05,16:28
Zobrat ti to musia, ale musis tam mat vsetko ako to oni chcu. Lebo ti to mozu vratit aj niekolkokrat. Ak si mala v nedostatkoch si mala iba toto, tak ostatne by im malo "vyhovovat". Je to nevyspytatelne.Súhlasím s Evankou, môžu ti to vrátiť viackrát, treba si riadne prezrieť zakladateľskú listinu aj návrh do OR, RČ musí byť, daj si pozor, aby si napr. v názve firmy uvádzala jednaké písmená, čiarky,bodky. Snaž sa dodržať termín, aby si neprišla o 10 000,- Sk.