katka_z
13.01.08,13:42
Ahojte, mam problem so starsim notebookom Umax ActionBook 575T. Kupili sme k nemu externu klavesnicu. Ak si vsak zapnem numlock na notebooku a aj na klavesnici, klavesnica mi normalne v pohode pise cisla, ale aj notebook mi miesto "k" pise "2" a podobne. Ked vsak numlock na notebooku vypnem, externa klavesnica je nefunkcna. U novsich notebookoch sa da toto nastavit v Biose, ale tento model notebooku to tam nema, resp. nenasla som to tam. Je nejaka moznost ako spojazdnit externu klavesnicu s tym, ze mi nebude aj notebook pisat cisla miesto pismen? Vopred dakujem
Katabaticky
13.01.08,15:41
nahodit novsi bios na notebook pripadne skusit pozret na nete utilitku na toto... nieco podobne som mal ale nepamatam sa ako sa to volalo :(
katka_z
14.01.08,11:38
nahodit novsi bios na notebook pripadne skusit pozret na nete utilitku na toto... nieco podobne som mal ale nepamatam sa ako sa to volalo :(

novy bios som chcela skusit, ale uplne mi to pokaslalo notebook a vobec mi potom nesiel... utilitu som skusala najst, nenasla som nic.. a uz ma to poriadne stve
Katabaticky
15.01.08,07:49
ja to pozrem ale asi az cez vikend
katka_z
16.01.08,07:32
ja to pozrem ale asi az cez vikend

to by bolo super! dakujem