dubak138
13.01.08,17:46
Má niekto skúsenosti s vasektómioum?
ayya
13.01.08,16:57
Má niekto skúsenosti s vasektómioum?


ja nie, ale na nete som uz davno videla tento obrazok (http://www.users.bigpond.net.au/simatt/vasectomy.jpg).... :o

p.s.: ak budu pripadne velke vyhrady, tak tento moj prispevok mozem vymazat ;)
slavkasig
13.01.08,17:13
ja nie, ale na nete som uz davno videla tento obrazok (http://www.users.bigpond.net.au/simatt/vasectomy.jpg).... :o

p.s.: ak budu pripadne velke vyhrady, tak tento moj prispevok mozem vymazat ;)
Super ukažem to mojmu mužíčkovi možno sa rozhodne:):):)
Bionda
14.01.08,17:03
Je to naozaj veľmi korektné ak sa práve muž dá sterilizovať a nečaká s tým jednoznačne len od ženy. Je to zväčša nenáročný zákrok, je ireverzibilný. Je málo mužov, ktorí by to podstúpili. Urológia mi nie je až tak blízka, takže určite sa informuj u urológa.
Dámy na mago tých sránd, pre mužov sú tieto témy tabu- neviem, či pre pýtaného to zrovna bolo "povzbudzujúce" - z môjho pohľadu nevhodné, ak očakával nejakú radu dosť delikátnej témy- sme predsa v téme zdravie, čiže jeho otázka položená na správnom mieste.
V prípade obdobnej témy, ale týkajúcej sa ženských pohlavných orgánov by ste tak určite nereagovali a boli by ste veľmi podráždené a presvedčené o necitlivosti!!
STRELEC
14.01.08,17:11
ja nie, ale na nete som uz davno videla tento obrazok (http://www.users.bigpond.net.au/simatt/vasectomy.jpg).... :o

p.s.: ak budu pripadne velke vyhrady, tak tento moj prispevok mozem vymazat ;)
Skopíroval som ho, ako preventívu proti vymazaniu. Prečo ho vymazávať. keď napr. mne (a určite celému radu ďalších poraďákov) Tvoj príspevok pomohol rozhodnúť sa :D:D:D
ayya
14.01.08,17:29
Je to naozaj veľmi korektné ak sa práve muž dá sterilizovať a nečaká s tým jednoznačne len od ženy. Je to zväčša nenáročný zákrok, je ireverzibilný. Je málo mužov, ktorí by to podstúpili. Urológia mi nie je až tak blízska, takže určite sa informuj u urológa.
Dámy na mago tých sránd, pre mužov sú tieto témy tabu- neviem, či pre pýtaného to zrovna bolo "povzbudzujúce" - z môjho pohľadu nevhodné, ak očakával nejakú radu dosť delikátnej témy- sme predsa v téme zdravie, čiže jeho otázka položená na správnom mieste.
V prípade obdobnej témy, ale týkajúcej sa ženských pohlavných orgánov by ste tak určite nereagovali a boli by ste veľmi podráždené a presvedčené o necitlivosti!!
babulka... dnes to vedia uz tak robit, ze to nie je ireverzibilne ... ale je to financne velmi narocne ...
ano - sme v teme zdravie, mam si nabuduce od niekoho zistit, ci je dovolene sa zasmiat? ... poradis, koho sa mam pytat ako prveho ?

mimochodom: poznam pribeh zenateho chlapika v strednom veku, ktory si taky zakrok nedal urobit kvoli "zodpovednosti" ako ju obycajne chapeme, ale kvoli tomu, aby ziadna jeho frajerka nemohla na neho hodit tehotenstvo a vobec sa tym netajil ... co som este zabudla? ... ale aj tak si myslim, ze nejaki chlapci zadali do skoro uplne zenskej spolocnosti cisto muzsku a dokonca intimnu otazku ... a chcu sa chodit vytesovat, ze co to s nami porobi ... :D :D ... ked tvoje dieta dostane horucku, tak prve co ta napadne je ist sa spytat na poradu? alebo zabehnes lekarovi? ...
a dakujeme za pokus o vychovu a moralizovanie... :cool:
.
Bionda
14.01.08,17:33
Na moralizovanie a hranie urazených, moja pekná, si tu väčšinou ty ;). Ja , ak by som chcela, by som sa mohla od teba ešte veľa učiť.
ayya
14.01.08,17:34
Skopíroval som ho, ako preventívu proti vymazaniu. Prečo ho vymazávať. keď napr. mne (a určite celému radu ďalších poraďákov) Tvoj príspevok pomohol rozhodnúť sa :D:D:D

Peter ...

ocenujem tvoj nadhlad a tvoju odpoved, :) :) .. skoda, ze sa tu v teme zdravie nedaju pridat bodiky, lebo sa povazuje za "neodbornu" ... prave preto je pre mna zaujimave a nepochopitelne, ze aj tak sem ludia casto zadavaju otazky, na ktore by su potrebne prave tie odborne odpovede ...imho
:o


p.s: som zvedava, kto ma dnes "sluzbu" :D :D :D tusim by som uvitala nejaky harmonogram ;) nech viem, co ma caka :---
Stefan2005
14.01.08,17:35
...ze nejaki chlapci zadali do skoro uplne zenskej spolocnosti cisto muzsku a dokonca intimnu otazku ...

...hmmm, vždy sa dozviem niečo nového....
ayya
14.01.08,17:36
Ja , ak by som chcela, by som sa mohla od teba ešte veľa učiť.
mas pravdu ... uc sa! :--- netvrdim, ze zrovna odo mna, najdi si slobodne svoj vzor ...

ale: ucit sa ... to nikomu neuskodi :)
rabek
14.01.08,17:39
Napis sukromnu spravu co Ta zaujima
ayya
14.01.08,17:40
...hmmm, vždy sa dozviem niečo nového....
skus vyziadat od richarda percenta... ak ma taku evidenciu ... ziadna novinka... :)
ja v tejto spolocnosti tym viac obdivujem muzov, ktori zostanu rovnaki a nenechaju sa pokazit planym a bezdovodnym lichotenim, ktoremu sa v takto konstelovanej spolocnosti da asi iba tazko vyhnut ... :)
Bastian
14.01.08,17:41
Je to naozaj veľmi korektné ak sa práve muž dá sterilizovať a nečaká s tým jednoznačne len od ženy. Je to zväčša nenáročný zákrok, je ireverzibilný. Je málo mužov, ktorí by to podstúpili. Urológia mi nie je až tak blízka, takže určite sa informuj u urológa.
Dámy na mago tých sránd, pre mužov sú tieto témy tabu- neviem, či pre pýtaného to zrovna bolo "povzbudzujúce" - z môjho pohľadu nevhodné, ak očakával nejakú radu dosť delikátnej témy- sme predsa v téme zdravie, čiže jeho otázka položená na správnom mieste.

V prípade obdobnej témy, ale týkajúcej sa ženských pohlavných orgánov by ste tak určite nereagovali a boli by ste veľmi podráždené a presvedčené o necitlivosti!!
.
STRELEC
14.01.08,17:42
A pre zmenu aj trochu vážne: nemám a rozhodne nemienim mať osobnú skúsenosť s vasektómiou. Je toľko najrôznejších druhov antikoncepcie .....
Použitý výraz "ireverzibilný" ma ani neodstrašil a ani nenalákal.
:):)
Danila
14.01.08,17:52
Na moralizovanie a hranie urazených, moja pekná, si tu väčšinou ty ;). Ja , ak by som chcela, by som sa mohla od teba ešte veľa učiť.Tak to by si sa mohla.:):):) Aj ja so od nej učím. A hlavne som sa pobavila spolu s chalaniskom, čo tu pricapil tému, na ktorej som si skoro vylámala jazyk.:):eek:
P.S. Chcela som si dať preventívne červený, ale nedovolilo. Tak idem do kúta. Lebo tuším som mala iný názor.
ayya
14.01.08,17:55
pre Aldu ...

Aldi, ja nie som urazena, fakt nie :D :D ... ja sa celkom dobre bavim, kludne mi ver :) a ci moralizujem, nuz... to neviem objektivne posudit, to sa neda ... ale mam obycajne pocit, ze si zvacsa robim srandu z ludskej hluposti ...

p.s: takze ty mas dnes sluzbu? ci je to nahoda? ;)
karol.za
14.01.08,18:06
...hmmm, vždy sa dozviem niečo nového....

nie si sám
ayya
14.01.08,18:07
P.S. Chcela som si dať preventívne červený, ale nedovolilo. Tak idem do kúta. Lebo tuším som mala iný názor.

ty? ja som prvy aspirant ...:D :D :D
rob999
14.01.08,18:23
"ale aj tak si myslim, ze nejaki chlapci zadali do skoro uplne zenskej spolocnosti cisto muzsku a dokonca intimnu otazku ... a chcu sa chodit vytesovat, ze co to s nami porobi ... "

Herečka- ayya, no ja som tu síce naozaj veľmi málo, ale Ty si tuším PORADU povýšila na čisto ženskú spoločnosť. No to sa môže nabudúce stať, že PORADU označíš za Tvoju stránku.
ayya
14.01.08,18:29
Herečka- ayya, no ja som tu síce naozaj veľmi málo, ale Ty si tuším PORADU povýšila na čisto ženskú spoločnosť. No to sa môže nabudúce stať, že PORADU označíš za Tvoju stránku.
si tu malo, ale vyznas sa !!! :D :D :D :D :D nie... uz poradu davno nepovazujem za "moju stranku" ... co mi je niekedy aj dost luto :o

stale ten isty scenar... a naivny, sorry... nick s par prispevkami ma prehlad... :D vie, ze ja som herecka a vie aj to, kedy ma andrejka sviatok (http://www.porada.sk/t39223-blahozelame-bionde.html#post355432) :) :) to ma vzdy pobavi, taketo pokusy :---
ayya
14.01.08,18:32
ale babatko mate strasne zlate ... to fakt a uprimne uznam ...:)
http://www.porada.sk/t25908-p2-babatko-na-porade-bionda-a-rob999.html#post303258
ayya
14.01.08,18:44
"ale aj tak si myslim, ze nejaki chlapci zadali do skoro uplne zenskej spolocnosti cisto muzsku a dokonca intimnu otazku ... a chcu sa chodit vytesovat, ze co to s nami porobi ... "


ale... rob999 ... este sa ta asi spytam, ked si sa tu uz ukazal... :) a kedze sa snazim "dotahovat" suvislosti: ... ako vnimas ty andrejkin prispevok v tejto teme? ... ze by? ... akoze nanapadne? ;)
kitky
14.01.08,18:57
ja nie, ale na nete som uz davno videla tento obrazok (http://www.users.bigpond.net.au/simatt/vasectomy.jpg).... :o

p.s.: ak budu pripadne velke vyhrady, tak tento moj prispevok mozem vymazat ;)

ayya co je na tom obrazku? bojim sa ho otvorit:D:D:D
ayya
14.01.08,19:00
ayya co je na tom obrazku? bojim sa ho otvorit:D:D:D

Kitky ... a ty preco??? ;) ty fakt nemas z coho mat strach :D :D tak len do toho! odvahu ! :---
kitky
14.01.08,19:03
Kitky ... a ty preco??? ;) ty fakt nemas z coho mat strach :D :D tak len do toho! odvahu ! :---

:D:D:D
Melnick
14.01.08,19:09
Ach bože, ja tak milujem,keď rodina drží spolu.
Bez irónie prosím....veď sa bojím aj smajla pricapiť... no ja sa vlastne bojím poslednú dobu aj zažartovať.......a.....viem svoje..... veď M3G bol skoro pod čiernu zem zakopaný pre jeden obrázok. Predstavte si ...on ...a nie autor obrázka ....znova žiaden smajlík..
STRELEC
14.01.08,19:18
Ach bože, ja tak milujem,keď rodina drží spolu.
Bez irónie prosím....veď sa bojím aj smajla pricapiť... no ja sa vlastne bojím poslednú dobu aj zažartovať.......a.....viem svoje..... veď M3G bol skoro pod čiernu zem zakopaný pre jeden obrázok. Predstavte si ...on ...a nie autor obrázka ....znova žiaden smajlík..
Dovolím si Ťa upozorniť, že Tvoja úzkostlivosť bola nedostatočná. Dal by som Ti súhlas, ale nemohol som.
Pri podpise máš čosi malé žlté usmievavé !!!!! Fuj !!!!

:D:D:D
Melnick
14.01.08,19:29
Vidíš ,vidíš Peter, a na to čo príde po odoslaní príspevku...na to som vôbec nemyslela:confused: sypem si popol na moju deravú hlavu.....
kitky
14.01.08,19:29
Ach bože, ja tak milujem,keď rodina drží spolu.
Bez irónie prosím....veď sa bojím aj smajla pricapiť... no ja sa vlastne bojím poslednú dobu aj zažartovať.......a.....viem svoje..... veď M3G bol skoro pod čiernu zem zakopaný pre jeden obrázok. Predstavte si ...on ...a nie autor obrázka ....znova žiaden smajlík..

Dneska sem jedna baba pridala toto:

Neviete mi poradiť, do ktorej odpisovej skupiny mám zaradiť vibračný valec s vlastným motorom. Ďakujem .

Nevies si predstavit co ma stalo usilia, neodpovedat na to .:D:D:D
Proste niekedy aj ked nechces ta napadaju take veci :), a tato otazka bola tak polozena, ze si to pytala . / ospravedlnujem sa zadavatelke/:)
Melnick
14.01.08,19:32
Pre kitky :Je možné ,že ten môj neodoslaný príspevok,by si si kľudne privlastnila......ako Ťa poznám...aj mňa nutkalo..no napokon som ostala za slušnú.....

Pre vážnosť tejto témy, ospravedlňujem sa za príspevky mimo témy a prikladám link.

http://www.clinic24.eu/sk/SK/Contraception/TypesOfContraception/Chapter05.aspx
STRELEC
14.01.08,19:36
Dneska sem jedna baba pridala toto:

Neviete mi poradiť, do ktorej odpisovej skupiny mám zaradiť vibračný valec s vlastným motorom. Ďakujem .

Nevies si predstavit co ma stalo usilia, neodpovedat na to .:D:D:D
Proste niekedy aj ked nechces ta napadaju take veci :), a tato otazka bola tak polozena, ze si to pytala . / ospravedlnujem sa zadavatelke/:)
Prepáč. Nusím Ťa upozorniť, že si mimotemy. Napriek tomu, ale správne v porade zdravie. Spolu s celým radom iných príspevkov táto téma prispela určite k môjmu zdravíčku. Smiech vraj lieči ?!

PS: Cena predmetného majetku hádam nepresiahla limit pre odpisovaný majetok? Veď to by bolo možno veľa ľudí odpísaných?!
ayya
14.01.08,19:40
Pre kitky :Je možné ,že ten môj neodoslaný príspevok,by si si kľudne privlastnila......ako Ťa poznám...aj mňa nutkalo..no napokon som ostala za slušnú.....

Pre vážnosť tejto témy, ospravedlňujem sa za príspevky mimo témy a prikladám link.

Majka, ... zbytocne si si odstranila z podpisu toho smajlika, ja ta vidiiiiiim, ... od ucha po ucho si ... asi takto: :D :D :D

a ja tiez :D :D
kitky
14.01.08,19:40
Prepáč. Nusím Ťa upozorniť, že si mimotemy. Napriek tomu, ale správne v porade zdravie. Spolu s celým radom iných príspevkov táto téma prispela určite k môjmu zdravíčku. Smiech vraj lieči ?!

PS: Cena predmetného majetku hádam nepresiahla limit pre odpisovaný majetok? Veď to by bolo možno veľa ľudí odpísaných?!

prave som pila vodu, ked som si ta precitala:D:D:D
STRELEC
14.01.08,19:41
prave som pila vodu, ked som si ta precitala:D:D:D
prepáč! Ja rád.
:)
ayya
14.01.08,19:42
Nevies si predstavit co ma stalo usilia, neodpovedat na to .:D:D:D

Kitky, ... skusam si to predstavit, ale neviem, ci by som to zvladla :D :D pre mna by to asi bolo nadludske ovladanie ... mozem ta len obdivovat :)
kitky
14.01.08,19:43
Pre kitky :Je možné ,že ten môj neodoslaný príspevok,by si si kľudne privlastnila......ako Ťa poznám...aj mňa nutkalo..no napokon som ostala za slušnú.....

Pre vážnosť tejto témy, ospravedlňujem sa za príspevky mimo témy a prikladám link.

http://www.clinic24.eu/sk/SK/Contraception/TypesOfContraception/Chapter05.aspx
co je to za link? su tam aj obrazky? a k teme? a ku ktorej?:D
kitky
14.01.08,19:44
prepáč! Ja rád.
:)


mozes aj castejsie, ved je to len voda :D uz som poutierala.
kitky
14.01.08,19:48
Kitky, ... skusam si to predstavit, ale neviem, ci by som to zvladla :D :D pre mna by to asi bolo nadludske ovladanie ... mozem ta len obdivovat :)

pocuj skoro ma to polozilo ... ale nedala som sa ... a teraz ma asi polozi moj pes, musim s nim ist von, lebo mu nedokazem vysvetlit aby mi to prave teraz nerobil.:---
ayya
14.01.08,19:49
dva mimonaky:

momonak 1: paci sa mi, ako niekto tvrdohlavo dava ten moj prvy prispevok "do tmy" ... lenze - az taku tmu robi, ze nevidi a asi mu ani vobec nezapaluje, lebo .... este .... ;) .... xxxxxxxxxxx ... takze je to uplne jedno ... :D :D :D

mimonak 2: takto sa rodia "oblubene temy" imho :D
Melnick
14.01.08,19:57
co je to za link? su tam aj obrazky? a k teme? a ku ktorej?:D

Kitky !!! Ty tam nič nevidíš?????? ... vypliešťam oči........ sú aj obrázky....aj niečo k téme.


dubak138
Má niekto skúsenosti s vasektómioum?

No nedá mi nezareagovať na mužskú sterilizáciu - neodporúčam,čo ak niekedy ...pre niečo.... zmeníš manželku ...a nemusí to vôbec byť z viny Tvojej..ani manželkinej ....jednoducho vyššia moc..a Ty v novovytvorenej rodine už nebudeš môcť splodiť žiadneho potomka?
Uvažuješ vôbec nad touto skutočnosťou.????
ale to je iba moja úvaha.........rozhodnutie je aj tak na tebe.
misomiso
14.01.08,20:41
Ten obrazok je zaujimavy. Pripomenul som si, ako sme boli s nasim Labradorom na kastracii u veterinara. Mame takeho uzasne sikovneho doktora, ma take zlate rucicky, jemu by som sa bez vahania nechal operovat. Obycajne ale k operaciam berie aj sestricku, pripadne nejakych studentov na pomoc. Ked sme prisli kastrovat toho psa, tak bol sam. Tak sa pytame, ci mame ostat, ci potrebuje pomoc. On, ze to by mu tak este chybalo, ze minule tam ostala takto pomahat jedna klientka, a 5 sekund po tom, co urobil rez pocul za sebou ranu. Obzrie sa a ona v bezvedomi na zemi. Hovoril, z enevedel, ci skor ratovat toho rozrezaneho psa na stole alebo ju...
Bionda
14.01.08,22:10
V teme zdravie, vzdy beriem prispevky bez toho, aby som posudzovala jeho zamery a hladala v tom zly umysel- nemyslim si ze by sa na tom dalo odbavovat, nie je ani Dubakova tema tak delikatna - pre muzov mozno ano, ja puritanka vsak nie som, rovnako som reagovala na jeho prispevok ,nevies aky je jeho zivot- budem ti oponovat, nevies ci nema doma zenu a 5 deti a zena mu dala podmienku, ze ona ziadnu antiko uzivat nebude a na latex je alergicka.... nuz nevies ako to je.
Osobne ta ayya nechapem , co ti dava pravo niekoho posudzovat, aky ma umysel.
Ty tu na porade vystupujes ako ta co ma najspravnejsi nazor a ta co ma pravo sudit kazdeho a zamyslela si sa niekedy nad sebou? Urcite by si sa mala.
Niekomu svojim postojom mozes aj ublizit\ ak si dobre precitas zadanie, otazka znela -ci nema niekto skusenosti\ a pripada mi to, ze sa tu neustale davas do roviny samaritanky ale zaroven aj tej co si kazdeho poda, akonahle vyjadri iny nazor a ten tvoj je vzdy najlepsi a najspravnejsi.Ako som postrehla tak ty tu zrovna ku sebakritickych a taktnych ludi nepatris.
Nikomu neprinalezi riesit jeho dovody kde a preco to napisal ak tu priestor bol vytvoreny.
Obrazok je vtipny, to ti nezazlievam, len v nevhodnej teme.
Mozno by si mala navrhnut zrusit temu zdravie- ved nech idu ludia k lekarovi a nie na Poradu . Ale podla mna Porada bola vytvorena , aby si ludia poradili, nuz ale mozno sa mylim.
ayya
14.01.08,23:13
V teme zdravie, vzdy beriem prispevky bez toho, aby som posudzovala jeho zamery a hladala v tom zly umysel- nemyslim si ze by sa na tom dalo odbavovat, nie je ani Dubakova tema tak delikatna - pre muzov mozno ano, ja puritanka vsak nie som, rovnako som reagovala na jeho prispevok ,nevies aky je jeho zivot- budem ti oponovat, nevies ci nema doma zenu a 5 deti a zena mu dala podmienku, ze ona ziadnu antiko uzivat nebude a na latex je alergicka.... nuz nevies ako to je.
Osobne ta ayya nechapem , co ti dava pravo niekoho posudzovat, aky ma umysel.
Ty tu na porade vystupujes ako ta co ma najspravnejsi nazor a ta co ma pravo sudit kazdeho a zamyslela si sa niekedy nad sebou? Urcite by si sa mala.
Niekomu svojim postojom mozes aj ublizit\ ak si dobre precitas zadanie, otazka znela -ci nema niekto skusenosti\ a pripada mi to, ze sa tu neustale davas do roviny samaritanky ale zaroven aj tej co si kazdeho poda, akonahle vyjadri iny nazor a ten tvoj je vzdy najlepsi a najspravnejsi.Ako som postrehla tak ty tu zrovna ku sebakritickych a taktnych ludi nepatris.
Nikomu neprinalezi riesit jeho dovody kde a preco to napisal ak tu priestor bol vytvoreny.
Obrazok je vtipny, to ti nezazlievam, len v nevhodnej teme.
Mozno by si mala navrhnut zrusit temu zdravie- ved nech idu ludia k lekarovi a nie na Poradu . Ale podla mna Porada bola vytvorena , aby si ludia poradili, nuz ale mozno sa mylim.

Bionda, verim, ze v realnom zivote mozes byt bystra a mudra zena, ale teraz si myslim, ze v tejto teme ani jeden z tvojich dvoch prispevkov taky nie je ... ked budes mat zaujem, mozem ti podrobne napisat moje argumenty (hoci tvoj zaujem moc nepredpokladam) ... v dalsom prispevku ti pripojim 16. bod etikety a skopirujem tvoj prvy prispevok, ... pozri si to pripadne este raz, alebo aj viackrat ...
ayya
14.01.08,23:23
16. Neurážam sa, ak iný člen Porady vyjadrí iný názor, ako je môj. Neurážam člena Porady, ktorý so mnou nesúhlasí. Neurážam žiadneho člena Porady, bez ohľadu na to, či s ním súhlasím alebo nesúhlasím. V diskusií používam argumenty, nie urážky, narážky či iróniu na cudzí účet. To platí v odborných i oddychových témach.

Je to naozaj veľmi korektné ak sa práve muž dá sterilizovať a nečaká s tým jednoznačne len od ženy. Je to zväčša nenáročný zákrok, je ireverzibilný. Je málo mužov, ktorí by to podstúpili. Urológia mi nie je až tak blízka, takže určite sa informuj u urológa.
Dámy na mago tých sránd, pre mužov sú tieto témy tabu- neviem, či pre pýtaného to zrovna bolo "povzbudzujúce" - z môjho pohľadu nevhodné, ak očakával nejakú radu dosť delikátnej témy- sme predsa v téme zdravie, čiže jeho otázka položená na správnom mieste.
V prípade obdobnej témy, ale týkajúcej sa ženských pohlavných orgánov by ste tak určite nereagovali a boli by ste veľmi podráždené a presvedčené o necitlivosti!!


tak nech sa paci, mas to tu pohromade, ja osobne v tom vidim, ze ta hlavne vytocilo to, ze si dovoluje niekto mat iny nazor ako ty ... a skus spravodlivo napisat, ako to zacalo :cool:
Melnick
15.01.08,00:04
Už to fakt prestáva byť zaujímavé. Akonáhle napíše ayya príspevok s humorom jej vlastným okamžite sa tu objaví nick, ktorý "spal" aj vyše 1/2 roka a začne moralizovať. Máte snáď nejaký osobný problém s ayya ? Začala som to sledovať na základe jedného príspevku a skutočne mi to pripomína Nórsko a Trollov. To je vari vopred určené, kto na Porade svoj názor môže mať a kto nie? Začínam mať pocit ,že sú tu rovní a rovnejší a vôbec nemám na mysli nováčikov a starších členov . Som teraz úplne mimotemy, ale moje ospravedlnenie smeruje iba k zakladateľovi témy. Prepáč dubak 138
Elena Navrátilová
15.01.08,03:38
Už to fakt prestáva byť zaujímavé. Akonáhle napíše ayya príspevok s humorom jej vlastným okamžite sa tu objaví nick, ktorý "spal" aj vyše 1/2 roka a začne moralizovať. Máte snáď nejaký osobný problém s ayya ? Začala som to sledovať na základe jedného príspevku a skutočne mi to pripomína Nórsko a Trollov. To je vari vopred určené, kto na Porade svoj názor môže mať a kto nie? Začínam mať pocit ,že sú tu rovní a rovnejší a vôbec nemám na mysli nováčikov a starších členov . Som teraz úplne mimotemy, ale moje ospravedlnenie smeruje iba k zakladateľovi témy. Prepáč dubak 138Majka 100% súhlas... škoda, že sa nedá bodovať... Každý kto vyjadrí svoj názor, má môj obdiv. ;)
Barbara
15.01.08,05:23
mimotemy ja neviem, nič v zlom, to je len moja úvaha, ale si myslím, že ked veľa ľudí tu na Porade má rovnaký názor na Ayyu, tak fakt natom niečo bude, nemyslíte?
však si spomente, že v roku 2005 sem ani nechodila dosť dlho a len pán Božko vie prečo:rolleyes: , že by bola urazená;).alebo že by sa fakt sťahovala a to že rob9999 má len 6 príspevkov, ešte neznamená, že sem nechodí často.
tak a teraz zlatá Ayya môžeš sa pustiť aj do mna. prečo len ona má potičky tu na Porade s všelikým?????:rolleyes:hmmm
prečo sa mi zdá, že sa tu Porada fakt točí okolo Ayyi, hmmm, nemám ani tušenia. a ked niekto zadá nejakú tému, tak furt tie príspevky sú mimo???:rolleyes:

a ešte niečo, zadávateľ témy to mohol myslieť úplne vážne, taže si fakt myslím, že ten obrázok je nemiestny, lebo prvé čo ma napadlo, že mu radí, aby si radšej dal odťať toho svojho......, a pritom aj v telke o tom minule bol jeden príspevok, že to je len 20 minutová záležitosť, stojí to okolo 8000,- Sk. prečo by jeden zodpovedný muž by si to nemohol dať spraviť. u mna by mal bod zato, že radšej sa obetuje on a váži si manželku natoľko, aby nemusela ona chodiť na potraty alebo sa napchávať všelijakými antikoncepciami, ja si takých mužov vážím, takže to nie je vôbec na smiech.
pre zadávateľa témy: na nete je kopa vyjadrenia lekárov o tomto. takže si zadaj do guglu, štelirizácia muža a je to. a mimochodom on chcel vedieť, že či niekto si s tým nemá skúsenosť a nie samé dristy od vecí!!!!
uff dohovorila som, to bol moj názor osobný. a nikto mi to nezoberie;)
STRELEC
15.01.08,05:50
.....
a ešte niečo, zadávateľ témy to mohol myslieť úplne vážne, taže si fakt myslím, že ten obrázok je nemiestny, lebo prvé čo ma napadlo, že mu radí, aby si radšej dal odťať toho svojho......, a pritom aj v telke o tom minule bol jeden príspevok, že to je len 20 minutová záležitosť, stojí to okolo 8000,- Sk. prečo by jeden zodpovedný muž by si to nemohol dať spraviť. u mna by mal bod zato, že radšej sa obetuje on a váži si manželku natoľko, aby nemusela ona chodiť na potraty alebo sa napchávať všelijakými antikoncepciami, ja si takých mužov vážím, takže to nie je vôbec na smiech.
pre zadávateľa témy: na nete je kopa vyjadrenia lekárov o tomto. takže si zadaj do guglu, štelirizácia muža a je to. a mimochodom on chcel vedieť, že či niekto si s tým nemá skúsenosť a nie samé dristy od vecí!!!!
uff dohovorila som, to bol moj názor osobný. a nikto mi to nezoberie;)Zadávateľ témy (možno "duplovaný nick") hádam nemohol čakať, že zadaním takejto témy , presnejšie akejkoľvek témy, dostane len odborné a "skúsenostné" príspevky. Žiadny príspevok nie je "od veci"! Možno zadaváteľ myslel svoju tému vážne. Možno ani tak celkom nie. Je to výsostne jeho interná vec. Rovnako výsostne internou vecou sú príspevky. Aj ten Tvoj, aj ten môj terajší, všetky. Informácie, postoje, názory si predsa každý musíme "vyzobať" z množstva podnetov. Samozrejme nie z jedného miesta. Žiadny nie je vopred odsúdený na to , že je nepoužiteľný a nanič ...
Len totálny suchár alebo dôkladný pokrytec berie všetko ozaj len a len vážne alebo tak aspoň vystupuje. Našťastie je tu pestrosť podnetov. Našťastie!
misomiso
15.01.08,06:28
Zadávateľ témy (možno "duplovaný nick") hádam nemohol čakať, že zadaním takejto témy , presnejšie akejkoľvek témy, dostane len odborné a "skúsenostné" príspevky. Žiadny príspevok nie je "od veci"! Možno zadaváteľ myslel svoju tému vážne. Možno ani tak celkom nie. Je to výsostne jeho interná vec. Rovnako výsostne internou vecou sú príspevky. Aj ten Tvoj, aj ten môj terajší, všetky. Informácie, postoje, názory si predsa každý musíme "vyzobať" z množstva podnetov. Samozrejme nie z jedného miesta. Žiadny nie je vopred odsúdený na to , že je nepoužiteľný a nanič ...
Len totálny suchár alebo dôkladný pokrytec berie všetko ozaj len a len vážne alebo tak aspoň vystupuje. Našťastie je tu pestrosť podnetov. Našťastie!

Ano, presne si to vystihol. Nie je problem Porady aj trocha v tom, ze je prefeminizovana? (ako nase skolstvo). Teda - absloutne nic nemam proti zenam (prave naopak :)) - are predsa - zeny zo vsetkeho najviac na svete miljuju rozoberanie a pitvanie sa vo vselijakych detailoch osobnych vztahov. Vsimli si to aj nejaki kreativnci z nejakej reklamky, vcera som bol v jednom nakupnnim centre a na tych svietiacich cityboardoch boly reklamy s textom: Preco neexistuju zeny, ktore nehovoria "musime sa o tom porozpravat".

Takze tak.
Barbara
15.01.08,06:34
výcuc z internetu



Tento výkon je nezvratný ! Treba si teda uvedomiť, že ak by muž po tomto zákroku ešte chcel maať deti, nebude to možné. Preto je dôležité taléto rozhodnutie veľmi dôkladne zváži. Na to pamätá aj legislatíva a je potrebné písomnú žiadosť o tento zákrok predložiť aspoň mesiac pred plánovaným výkonom. Samotný výkon je realizovaný v krátkodobej celkovej anestéze a trvá cca 15 - 20 min. Pred samotným výkonom je z hľadiska bezpečnosti anestézie potrebné 6 hodím nejesť a nepiť. Je potrebné mať interné predoperačné vyšetrenie. Toto je samozrejme možné absolvovať aj u nás za príplatok. Zo sebou k nám si teda prineste výsledok tohto vyšetrenia, tričko a papuče. Po výkone musíte mať zabezpečený odvoz autom, ale Vy nesmiete šoférovať.
Niekoľko prvých ejakulácií po výkone mäže byť mierne bolestivých a môže sa v nich objaviť krv. Tiež je možné, že cca 6 týždňov po výkone sa v ejakuláte môže nájsť aj spermia. Teda cca 6 týždňov je potrebné použiť ešte aj inú formu antikoncepcie. Úplnú istotu môžete mať iba po vyšetrení ejakulátu po 6 týždňoch. Ak Vám andrológ po vyšetrení potvrdí, že v ejakuláte nie sú spermie. už sa netreba obávať otehotnenia partnerky. Andrologické vyšetrenie po zákrou teda striktne doporučujeme !
evina
15.01.08,06:37
Ano, presne si to vystihol. Nie je problem Porady aj trocha v tom, ze je prefeminizovana? (ako nase skolstvo). Teda - absloutne nic nemam proti zenam (prave naopak :)) - are predsa - zeny zo vsetkeho najviac na svete miljuju rozoberanie a pitvanie sa vo vselijakych detailoch osobnych vztahov. Vsimli si to aj nejaki kreativnci z nejakej reklamky, vcera som bol v jednom nakupnnim centre a na tych svietiacich cityboardoch boly reklamy s textom: Preco neexistuju zeny, ktore nehovoria "musime sa o tom porozpravat".

Takze tak.

Lebo ženy sú z Venuše a muži z Marsu...:rolleyes:;)
...
STRELEC
15.01.08,06:42
Lebo ženy sú z Venuše a muži z Marsu...:rolleyes:;)
...
Ešte, že sa tu na Zemi občas stretneme, vymeníme genetické informácie, zájdeme do knižnice ... a tak :):)
STRELEC
15.01.08,06:46
Mimo niekoľko "výstrelkov" je táto téma o všetkom možnom, len nie o vasektómii.
Ešte mi tu chýba niekoľko názorov vyjadrujúcich povedzme prísne náboženské postoje rôzneho razenia a bude to hádam komplet.
:):)
uko
15.01.08,06:55
nemám skúsenosti s vasektómiou
Melnick
15.01.08,07:04
Lebo ženy sú z Venuše a muži z Marsu...:rolleyes:;)
...
A údajne z Marsu ide viac hluku - muži stále rozprávajú
a na Venuši je ticho- ženy si mlčky závidia:D:D:D:D:D ale z NASA to nemám!!!
Barbara
15.01.08,07:09
Mimo niekoľko "výstrelkov" je táto téma o všetkom možnom, len nie o vasektómii.
Ešte mi tu chýba niekoľko názorov vyjadrujúcich povedzme prísne náboženské postoje rôzneho razenia a bude to hádam komplet.
:):)


:)no ja by som to nepovedala, že tu nie je reč o vasektómii, pozri moj výcuc z internetu.
a to že ti chýbajú náboženské postoje, :D šak vydrž, budeš ich mať, ale menovať nebudem, že od koho, aby som s tým neporušila náhodou 16. bod. etikety porady:---
misomiso
15.01.08,07:10
Ešte, že sa tu na Zemi občas stretneme, vymeníme genetické informácie, zájdeme do knižnice ... a tak :):)

Este ze si mi pripomenul. V kniznici som nebol uz vyse tyzdna :):):)
Melnick
15.01.08,07:12
mimotemy ja neviem, nič v zlom, to je len moja úvaha, ale si myslím, že ked veľa ľudí tu na Porade má rovnaký názor na Ayyu, tak fakt natom niečo bude, nemyslíte?
však si spomente, že v roku 2005 sem ani nechodila dosť dlho a len pán Božko vie prečo:rolleyes: , že by bola urazená;).alebo že by sa fakt sťahovala a to že rob9999 má len 6 príspevkov, ešte neznamená, že sem nechodí často.
tak a teraz zlatá Ayya môžeš sa pustiť aj do mna. prečo len ona má potičky tu na Porade s všelikým?????:rolleyes:hmmm
prečo sa mi zdá, že sa tu Porada fakt točí okolo Ayyi, hmmm, nemám ani tušenia. a ked niekto zadá nejakú tému, tak furt tie príspevky sú mimo???:rolleyes:

a ešte niečo, zadávateľ témy to mohol myslieť úplne vážne, taže si fakt myslím, že ten obrázok je nemiestny, lebo prvé čo ma napadlo, že mu radí, aby si radšej dal odťať toho svojho......, a pritom aj v telke o tom minule bol jeden príspevok, že to je len 20 minutová záležitosť, stojí to okolo 8000,- Sk. prečo by jeden zodpovedný muž by si to nemohol dať spraviť. u mna by mal bod zato, že radšej sa obetuje on a váži si manželku natoľko, aby nemusela ona chodiť na potraty alebo sa napchávať všelijakými antikoncepciami, ja si takých mužov vážím, takže to nie je vôbec na smiech.
pre zadávateľa témy: na nete je kopa vyjadrenia lekárov o tomto. takže si zadaj do guglu, štelirizácia muža a je to. a mimochodom on chcel vedieť, že či niekto si s tým nemá skúsenosť a nie samé dristy od vecí!!!!
uff dohovorila som, to bol moj názor osobný. a nikto mi to nezoberie;)
Modrá.................................nesúhlasí m
Zelená ...............................súhlasím
Fialová................................bez komentára
Červená .............................súhlas na 2

a tomuto ja hovorím........pestrosť názorov :D:---:D:---
misomiso
15.01.08,07:20
:)no ja by som to nepovedala, že tu nie je reč o vasektómii, pozri moj výcuc z internetu.
a to že ti chýbajú náboženské postoje, :D šak vydrž, budeš ich mať, ale menovať nebudem, že od koho, aby som s tým neporušila náhodou 16. bod. etikety porady:---

No, je jasne, ze narazas na mna, ale mne to vobec nevadi. Skusim vysvetlit, pretoze vidno, ze zatial vobec nic nechapes. :)

Nevidim najmensi dovod, preco by som mal komentovat, ze si dubak138 chce nechat spravit operacny vykon na SVOJICH semenikoch. Su to jeho gule, tak o com debata?

Toto je uplne ina situacia, ako v pripade predoslych tem, ktore rieslili zabijanie inych, co nie je zdaleka nabozenska tema, ale celospolocenska tema. Sterilizacia by mozno mohla byt nabozenskou temou, ale Porada nie je nabozensky chat. Preto so svojimi vajciami nech si tu kazdy naklada podla svojho uvazenia. :)
účtovník 007
15.01.08,08:24
Nevidim najmensi dovod, preco by som mal komentovat, ze si dubak138 chce nechat spravit operacny vykon na SVOJICH semenikoch. Su to jeho gule, tak o com debata?


Ešte, že sa tu na Zemi občas stretneme, vymeníme genetické informácie, zájdeme do knižnice ... a tak :):)

Bez toho aby som posudzovala zámer založenej témy, myslím, že dubak138 chcel debatovať práve o tom, že si už nechce vymieňať genetické informácie.:)

Pre dubak138:
mám vo svojom okolí mužov, ktorí podstúpili vasectómiu. Sú to väčšinou muži po 40-tke, ktorí majú viac detí a ďalšie už mať nechceli. Zväčša ide o mužov, ktorých partnerka brala niekoľko rokov(10-13) antikoncepciu. Išlo o dohodu medzi partnermi, kedy bremeno zodpovednosti a aj rizika(nemať viac deti) prebral na seba muž. Ak máš záujem o tento výkon, treba zájsť za urológom. Ten prekonzultuje s Tebou celú vec. Zákrok sa robí ambulantne, nie je bolestivý a už za pár hodín si doma. Stojí okolo 8 000,-Sk. Odporúča sa po pár mesiacoch spraviť spermiogram, aby bola istota.

PS: Baby ale uznajte, chlap ktorý chce a vie mať "vlastne gule" pod kontrolou, je k nezaplateniu, nie?;)
Danila
15.01.08,08:31
Bez toho aby som posudzovala zámer založenej témy, myslím, že dubak123 chcel debatovať práve o tom, že si už nechce vymieňať genetické informácie.:)

Pre dubak138:
mám vo svojom okolí mužov, ktorí podstúpili vasectómiu. Sú to väčšinou muži po 40-tke, ktorí majú viac detí a ďalšie už mať nechceli. Zväčša ide o mužov, ktorých partnerka brala niekoľko rokov(10-13) antikoncepciu. Išlo o dohodu medzi partnermi, kedy bremeno zodpovednosti a aj rizika(nemať viac deti) prebral na seba muž. Ak máš záujem o tento výkon, treba zájsť za urológom. Ten prekonzultuje s Tebou celú vec. Zákrok sa robí ambulantne, nie je bolestivý a už za pár hodín si doma. Stojí okolo 8 000,-Sk. Odporúča sa po pár mesiacoch spraviť spermiogram, aby bola istota.

PS: Baby ale uznajte, chlap ktorý chce a vie mať "vlastne gule" pod kontrolou je k nezaplateniu, nie?;):)Pravda pravdúca. Je k nezaplateniu pre všetky.:)
Barbara
15.01.08,08:45
[quote=misomiso;611732]No, je jasne, ze narazas na mna, ale mne to vobec nevadi. Skusim vysvetlit, pretoze vidno, ze zatial vobec nic nechapes. :)


Misomiso, tak teraz si trafil poriadne vedľa;), ale fakt, ver mi , že vôbec , ale vôbec som nemyslela na Teba, tomu ver!!!!!!! takže sa moc mýliš.:---
ayya
15.01.08,10:58
výcuc z internetu

Tento výkon je nezvratný ! Treba si teda uvedomiť, že ak by muž po tomto zákroku ešte chcel maať deti, nebude to možné. Preto je dôležité taléto rozhodnutie veľmi dôkladne zváži. Na to pamätá aj legislatíva a je potrebné písomnú žiadosť o tento zákrok predložiť aspoň mesiac pred plánovaným výkonom.

Barbara, vzdy vravim, ze info z internetu si treba preverovat... totiz: chamovody su trubice ... podobne ako zenske vajcovody, alebo aj zily a cievy ...

a daju sa rekonstruovat (hoci nie vzdy sa to podari) - robi to mikrochirurgia ... indikovane je to hlavne po urazoch, alebo v pripade genetickej nepriechodnosti, alebo aj pozapalovej ...
ale - ako som pisala - je to financne narocne, ... skus este googlit, mozno nie na slovenskych strankach... najdes aj novsie informacie ...
misomiso
15.01.08,11:01
Barbara, vzdy vravim, ze info z internetu si treba preverovat... totiz: chamovody su trubice ... podobne ako zenske vajcovody, alebo aj zily a cievy ...

a daju sa rekonstruovat (hoci nie vzdy sa to podari) - robi to mikrochirurgia ... indikovane je to hlavne po urazoch, alebo v pripade genetickej nepriechodnosti, alebo aj pozapalovej ...
ale - ako som pisala - je to financne narocne, ... skus este googlit, mozno nie na slovenskych strankach... najdes aj novsie informacie ...

To je sice pravda, ale minule prave o tom hovoril v telke jeden urolog, ze sami nevedia preco, ale zvycajne sa uz plodnost ani po opatovnom napojeni chamovodov neobnovi. Vravel tiez, ze cim dlhsia doba od sterilizacie po obnovenie, tym mensia sanca na uspech.
ayya
15.01.08,11:10
mimotemy ja neviem, nič v zlom, to je len moja úvaha, ale si myslím, že ked veľa ľudí tu na Porade má rovnaký názor na Ayyu, tak fakt natom niečo bude, nemyslíte?
však si spomente, že v roku 2005 sem ani nechodila dosť dlho a len pán Božko vie prečo:rolleyes: , že by bola urazená;).alebo že by sa fakt sťahovala a to že rob9999 má len 6 príspevkov, ešte neznamená, že sem nechodí často.
tak a teraz zlatá Ayya môžeš sa pustiť aj do mna. prečo len ona má potičky tu na Porade s všelikým?????:rolleyes:hmmm
prečo sa mi zdá, že sa tu Porada fakt točí okolo Ayyi, hmmm, nemám ani tušenia. a ked niekto zadá nejakú tému, tak furt tie príspevky sú mimo???:rolleyes:



musim to pocastiach, lebo "hutny" prispevok si pridala... :D :D
ja sa velmi zriedka urazam... ani si neviem spomenut, kedy som bola urazena naposledy...:--- urazeny clovek ma pocit, ze si ho niekto nevazi tak dostatocne, ako sa hodnoti on sam... a ja si viem zo seba urobit srandu kedykolvek :D :D mne urazenost casto nehrozi ;)
dufam, ze rozoznas take dve emocne pozicie: urazenost a znechutenie ... keby si napisala to druhe, tak ti poviem, ze "teplo, teplo ..." ... lenze po case ma to znechutenie prejde a ked mam aj volny cas ... tak si spomeniem na vela milych, prijemnych a vtipnych ludi, ktori tu su ...a tak sa sem periodicky vraciam ... prave kvoli nim ... ;)
a este by si aj mala zvazit, ci ja mam prestrelky s mnohymi, alebo mnohi maju prestrelky so mnou... to je totiz tiez rozdiel, ... ale uznam, niekomu takato "jemna" rozdielnost moze unikat :--- ... mnohi sa hnevaju na mna, ze "ukazem prstom" na nie velmi mudre veci, a ze si to vobec dovolim !!! :D :D ktore su tu casto (hlavne v oddychovych temach) popisane...;)
misomiso
15.01.08,11:18
Damy, stale odbacate od temy a vykrucate sa z priamej odpovdede. Drzte sa temy.

Tak ma si ten dubak nechat sterilizovat tie gule, alebo nie?
ayya
15.01.08,11:25
a ešte niečo, zadávateľ témy to mohol myslieť úplne vážne, taže si fakt myslím, že ten obrázok je nemiestny, lebo prvé čo ma napadlo, že mu radí, aby si radšej dal odťať toho svojho......, a pritom aj v telke o tom minule bol jeden príspevok, že to je len 20 minutová záležitosť, stojí to okolo 8000,- Sk. prečo by jeden zodpovedný muž by si to nemohol dať spraviť. u mna by mal bod zato, že radšej sa obetuje on a váži si manželku natoľko, aby nemusela ona chodiť na potraty alebo sa napchávať všelijakými antikoncepciami, ja si takých mužov vážím, takže to nie je vôbec na smiech.
pre zadávateľa témy: na nete je kopa vyjadrenia lekárov o tomto. takže si zadaj do guglu, štelirizácia muža a je to. a mimochodom on chcel vedieť, že či niekto si s tým nemá skúsenosť a nie samé dristy od vecí!!!!
uff dohovorila som, to bol moj názor osobný. a nikto mi to nezoberie;)

no vidis! hoci som vyssie pisala o inom "zodpovednom" muzovi, lebo aj taki su .... ale prve co bolo, ked som videla novu temu (na hlavne uctovnickej stranke pred danovym priznanim!!! :D) tak som si to hodila do googlu .... a vyhodilo mi to:
vazektomia .............. 0,17 sekund cca 1100 stranok
muzska sterilizacia ... 0,16 sekund cca 576 stranok ...
a to som uz ani neskusala ze vasectomy ...;)

v oboch pripadoch hned prva stranka sukromna urologicka klinika dr. Sokola ... a medzi inymi strankami mi to dokonca vyhodilo aj tuto stranku: http://www.porada.sk/t59297-vazektomia.html .... este stale si myslis, ze to zadavatel sem dal uplne vazne? :---

zaregistrovanie na porade mu muselo trvat ovela viac sekund ... a ... neviem ako ty, ale na skutocne vazne problemy ja si chodim o zdravi citat na zdravotnicke stranky, o zahrade na zahradnicke, o politike na zase uplne ine ... a na poradu chodim hladat uctovnicke a ekonomicke info... tie volnocasove tu mam iba ako doplnok... ale mozno to robim uplne blbo... ktovie :D :D

p.s.: a uplne posledna vec: rozhodnutie o vazektomii nie je otazkou minut... ma cas sa rozhodovat, ... keby napisal, ze prave krvaca z krcnej zily ... tak to by pomoc potreboval okamzite ... to je fakt ... ale vazektomia??? :)
VladoaKatka
15.01.08,11:29
http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=69221

dubák len sa smeje ako sa to rozvíja.
ayya
15.01.08,11:30
To je sice pravda, ale minule prave o tom hovoril v telke jeden urolog, ze sami nevedia preco, ale zvycajne sa uz plodnost ani po opatovnom napojeni chamovodov neobnovi. Vravel tiez, ze cim dlhsia doba od sterilizacie po obnovenie, tym mensia sanca na uspech.

no... lenze, ked ja neviem sit kabaty, to este neznamena, ze to nevie nikto iny... imho ;) podla mna plati, ze vazektomia dnes uz nie je uplne nezvratna ...

p.s.: ale zhodou okolnosti viem, šila som aj kabaty aj sako dokonca a nikto nespoznal, ze nie je kupene :--- .... to bol iba taky priklad, ok? :)
ayya
15.01.08,11:32
dubák len sa smeje ako sa to rozvíja.

ale ved ja tiez, a verim, ze aj ini.... ty nie katka? :D :D
STRELEC
15.01.08,11:34
http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=69221

dubák len sa smeje ako sa to rozvíja.
Len aby to náhodou nebola "dubáková" (pardon, ak taký nick existuje). To by sa jej smialo ľahšie :):)


PS: Odľahlo mi. Dubákovú tu zatiaľ nemáme.
dopravca
15.01.08,11:47
SKORO AKO V PARLAMENTE....;););)
Melnick
15.01.08,11:51
Damy, stale odbacate od temy a vykrucate sa z priamej odpovdede. Drzte sa temy.

Tak ma si ten dubak nechat sterilizovat tie gule, alebo nie?


:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D práve som skoro umrela. Idem leštiť monitor.
STRELEC
15.01.08,11:59
Na to, že je dnes ešte len 15-teho januára sa mi zdá, že rozoberanie niečích testes (aj ja som použil cudzí výraz, nech je vidno, že aj my v Prešove vieme odborné "terminusy") dosť pokročilo. A to vedľa pokračujú odborné rady vo vyšších končinách (tj. na vyššej úrovni). Mám na mysli mandle.

Do mandlí by som sa ale nepúšťal. Čo keď mi ich v detstve vybrali???:confused:
misomiso
15.01.08,12:25
no vidis! hoci som vyssie pisala o inom "zodpovednom" muzovi, lebo aj taki su .... ale prve co bolo, ked som videla novu temu (na hlavne uctovnickej stranke pred danovym priznanim!!! :D) tak som si to hodila do googlu .... a vyhodilo mi to:
vazektomia .............. 0,17 sekund cca 1100 stranok
muzska sterilizacia ... 0,16 sekund cca 576 stranok ...
a to som uz ani neskusala ze vasectomy ...;)

v oboch pripadoch hned prva stranka sukromna urologicka klinika dr. Sokola ... a medzi inymi strankami mi to dokonca vyhodilo aj tuto stranku: http://www.porada.sk/t59297-vazektomia.html .... este stale si myslis, ze to zadavatel sem dal uplne vazne? :---

zaregistrovanie na porade mu muselo trvat ovela viac sekund ... a ... neviem ako ty, ale na skutocne vazne problemy ja si chodim o zdravi citat na zdravotnicke stranky, o zahrade na zahradnicke, o politike na zase uplne ine ... a na poradu chodim hladat uctovnicke a ekonomicke info... tie volnocasove tu mam iba ako doplnok... ale mozno to robim uplne blbo... ktovie :D :D

p.s.: a uplne posledna vec: rozhodnutie o vazektomii nie je otazkou minut... ma cas sa rozhodovat, ... keby napisal, ze prave krvaca z krcnej zily ... tak to by pomoc potreboval okamzite ... to je fakt ... ale vazektomia??? :)

Ano, ja za tym vzdy vidim skor spam nejakej konkretnej kliniky (ktora ma dobry web, je na prvych miestach v Googli a chce propagacii trocha pomoct).
misomiso
15.01.08,12:28
no... lenze, ked ja neviem sit kabaty, to este neznamena, ze to nevie nikto iny... imho ;) podla mna plati, ze vazektomia dnes uz nie je uplne nezvratna ...

p.s.: ale zhodou okolnosti viem, šila som aj kabaty aj sako dokonca a nikto nespoznal, ze nie je kupene :--- .... to bol iba taky priklad, ok? :)

Tam neslo o to, ze by bol az taky problem to znova napojit. Ak som to rozumel dobre, tak semenniky po case stratia schopnost produkovat nove spermie, ak sa z nich smermie prirodzene neodvadzaju. Nie vzdy sa da priroda znasilnit upne tak, ako by sme si zelali.
ayya
15.01.08,12:41
Tam neslo o to, ze by bol az taky problem to znova napojit. Ak som to rozumel dobre, tak semenniky po case stratia schopnost produkovat nove spermie, ak sa z nich smermie prirodzene neodvadzaju. Nie vzdy sa da priroda znasilnit upne tak, ako by sme si zelali.
ano, mas pravdu... organizmus casto reaguje na nepouzivanie organu tym, ze postupne ho "znefunkcnuje"... to je tak napr. aj pri tupozrakosti, alebo atrofii svalstva...
ja som tak reagovala na jednoznacne vyjadrenie biondy, ze vazektomia je nezvratna ... keby bola napisala, ze "casto, vacsinou, ... alebo obycane" tak sa o tom vobec ani nezmienim... ;)
ayya
15.01.08,12:46
Ano, ja za tym vzdy vidim skor spam nejakej konkretnej kliniky (ktora ma dobry web, je na prvych miestach v Googli a chce propagacii trocha pomoct).

ta ambulancia nie je sponzorovany odkaz... sponzorovane su povinne oznacene farebne,... google pouziva kriteria, podla ktorych su odkazy zoradene ... okrem posledneho datumu zmeny aj relevantnost a este zrejme aj dalsie ... ale to presne neviem, ako im to tam funguje ... to by som "varila z vody" :o
Pepa
15.01.08,12:49
Damy, stale odbacate od temy a vykrucate sa z priamej odpovdede. Drzte sa temy.

Tak ma si ten dubak nechat sterilizovat tie gule, alebo nie?
mimotemy:D:D:D ja sa "ušúľam" :D:D:D:D
Melnick
15.01.08,13:09
Erika ja sa k tomu opakovane vraciam a opakovane ma zadúša od smiechu. A napadlo ma aj niečo iné v súvislosti s nickom zadávateľa, ale potom som to radšej vymazala,lebo by ste ma pasovali za nemravnicu a to ja nie som.:eek::---
Skúste hádať, čo Vás napadne.:)
ayya
15.01.08,13:14
Skúste hádať, čo Vás napadne.:)
premyslam, co si mala na mysli ... nieco z metrickej sustavy ?? ... sekundy, alebo mm ??? :D :D alebo som este nieco vynechala ???
Pepa
15.01.08,13:27
Erika ja sa k tomu opakovane vraciam a opakovane ma zadúša od smiechu. A napadlo ma aj niečo iné v súvislosti s nickom zadávateľa, ale potom som to radšej vymazala,lebo by ste ma pasovali za nemravnicu a to ja nie som.:eek::---
Skúste hádať, čo Vás napadne.:)
Kopišťá na stole, termíny horia a môžem já robiť? Prsty polepičkované a teraz ešte aj monitor zaondiaty:D:D:D
Melnick
15.01.08,13:36
Kopišťá na stole, termíny horia a môžem já robiť? Prsty polepičkované a teraz ešte aj monitor zaondiaty:D:D:D
Nemóóóóžeš,:--- ale budeš,:o keď nás vylúčia z Porady.:---:D:)
Gabi03
15.01.08,13:37
mimotemy

Myslím, že je načase vyhlásiť túto tému za mrníkovskú. :rolleyes::D
kukučka
15.01.08,13:50
Erika ja sa k tomu opakovane vraciam a opakovane ma zadúša od smiechu. A napadlo ma aj niečo iné v súvislosti s nickom zadávateľa, ale potom som to radšej vymazala,lebo by ste ma pasovali za nemravnicu a to ja nie som.:eek::---
Skúste hádať, čo Vás napadne.:)

bulharský meter :D :D :D
ajale
15.01.08,13:52
ja len zasnem, kolko je tu odbornikov na tuto temu:D
STRELEC
15.01.08,13:55
bulharský meter :D :D :D
Páčia sa mi duše romantické, sladká naivita, viera v čosi neznáme, nevyskúšané ..... napr. môj syn má rád sci-fi.
Je to mimotemy ?
Melnick
15.01.08,13:55
Ajale a ten tvoj obrázok v profile........ no prezraď ,Tebe čo robili.........:D:D:D:D:D Ja už nevládzem.....
ajale
15.01.08,14:09
Ajale a ten tvoj obrázok v profile........ no prezraď ,Tebe čo robili.........:D:D:D:D:D Ja už nevládzem.....
Vsak je uzasny? Prosim ta, kde by sa mohla 30 rocna baba este ukazovat s takouto karikaturou? .........................Ked nad tym tak rozmyslam,... myslim, ze mam v obcianskom jednu:D
ajale
15.01.08,14:11
:Dtrochu sa podoba na mojho otca,..... plesivy, pochaby a s velkym nosom:D
Melnick
15.01.08,14:13
A dosť, lúčim sa,lebo už nevidím od sĺz. Chudáčik pán Ajal- ten ale vyzerá.:D:D:D:D:D
Pepa
15.01.08,14:56
Ajale a ten tvoj obrázok v profile........ no prezraď ,Tebe čo robili.........:D:D:D:D:D Ja už nevládzem.....
:D:D:D:D
kitky
15.01.08,15:23
Kitky !!! Ty tam nič nevidíš?????? ... vypliešťam oči........ sú aj obrázky....aj niečo k téme.


No nedá mi nezareagovať na mužskú sterilizáciu - neodporúčam,čo ak niekedy ...pre niečo.... zmeníš manželku ...a nemusí to vôbec byť z viny Tvojej..ani manželkinej ....jednoducho vyššia moc..a Ty v novovytvorenej rodine už nebudeš môcť splodiť žiadneho potomka?
Uvažuješ vôbec nad touto skutočnosťou.????
ale to je iba moja úvaha.........rozhodnutie je aj tak na tebe.

zlato , to bola z mojej strany cista nadsazka ;) nevidela som ayyin obrazok ani tvoj, lebo som na ne vcera nemala chut. :---
misomiso
15.01.08,15:41
ta ambulancia nie je sponzorovany odkaz... sponzorovane su povinne oznacene farebne,... google pouziva kriteria, podla ktorych su odkazy zoradene ... okrem posledneho datumu zmeny aj relevantnost a este zrejme aj dalsie ... ale to presne neviem, ako im to tam funguje ... to by som "varila z vody" :o

Ja som mal na mysli nieco ine - spam na Porade. Teda napr. ja budem predavat vodne postele, tak napr. napisem - Nemate tiez problemy s chrbticou? Neviete, ci by nepomohlo spat na vodnej posteli?
ayya
15.01.08,15:45
Ja som mal na mysli nieco ine - spam na Porade. Teda napr. ja budem predavat vodne postele, tak napr. napisem - Nemate tiez problemy s chrbticou? Neviete, ci by nepomohlo spat na vodnej posteli?
aha... myslela som, ze narazas na to, ze jedna ambulancia sa objavila ako prva v poradi pri oboch zadanych heslach ...;) preto som napisla, ze ta konkretna nebola sponzorovana... ale aj tak verim, ze su sikovni ludia, ktori dokazu tak upravovat svoju stranku, ze sa bude ako prva objavovat stale... alebo aspon velmi casto :)
misomiso
15.01.08,15:57
aha... myslela som, ze narazas na to, ze jedna ambulancia sa objavila ako prva v poradi pri oboch zadanych heslach ...;) preto som napisla, ze ta konkretna nebola sponzorovana... ale aj tak verim, ze su sikovni ludia, ktori dokazu tak upravovat svoju stranku, ze sa bude ako prva objavovat stale... alebo aspon velmi casto :)

Ano, ak mas zaujem, tak treba hladat pod SEO - Search Engine Optimalization.
dubak138
15.01.08,19:48
je to tažké rozhodnutie dať sa sterilizovať ale jedná sa zdravie aj ženy ked ženska antikoncepcia má aj vedlajšie nežiadúce účinky ako trombóza a potom musí prísť na rad muž a uvažovať ako dalej či používať ochranu a veriť jej alebo nás iný spôsob ako ušanovať zdravie maželky.
danushka
15.01.08,19:58
je to tažké rozhodnutie dať sa sterilizovať ale jedná sa zdravie aj ženy ked ženska antikoncepcia má aj vedlajšie nežiadúce účinky ako trombóza a potom musí prísť na rad muž a uvažovať ako dalej či používať ochranu a veriť jej alebo nás iný spôsob ako ušanovať zdravie maželky.
Dubak138, síce sa tu trošilinku téma ubrala iným smerom, dúfam že to Porade nemáš za zlé, verím že si sa i Ty pobavil.
Ale osobne si cením, keď sa na túto problematiku dívaš z toho hľadiska, že chceš ušetriť svoju ženu pred nežiadúcimi účinkami antikoncepcie. Podľa mňa to svedčí o Vašom pevnom vzťahu a o tom, že Ti záleží úprimne na partnerke. Z mojej strany - klobúk dole.
Richard
15.01.08,21:37
Tému zatváram, pretože odpovede ktoré za niečo stáli sa v tomto chaose nájsť nedajú.