betyna8
14.01.08,07:58
Vie mi niekto poradiť, kde stiahnuť prípadne objednať slovensko - belgicky slovník?
Dakujem
Braňo
14.01.08,07:08
Betyna, nemyslíš náhodou flámsky? Lebo v Belgicku sa rozpráva nemecky, francúzsky a čiastočne flámsky.
betyna8
14.01.08,07:28
No zhanam to pre svagra,isiel tam pracovat . Takze je mozne a pravdepodobne,ze myslel ten.
Braňo
14.01.08,07:56
betyna8
14.01.08,08:43
Diky moooc
pollox
13.07.10,15:53
no belgicky slovnik neexistuje aspon neviem otom v belgicku robim tiez tak viem asi ako to tam vypada a to nasledovne belgicko sa deli na dve casti a to flamsko kde vyuzijes holandsky slovnik a valonsko kde zas vravia francuzsky popri tom sa da dohovorit este nemecky a anglicky cize cim viac jazykov clovek ovlada tym ma vacsiu sancu sa dovraviet :D
marjankaj
13.07.10,16:23
Vie mi niekto poradiť, kde stiahnuť prípadne objednať slovensko - belgicky slovník?
Dakujem


A nechcela by si aj slovensko-švajčiarsky?:---
Excise Duty
13.07.10,16:30
Belgicko má tri úradné jazyky, a to francúzštinu, holandštinu a nemčinu.
buchač
13.07.10,18:08
no belgicky slovnik neexistuje aspon neviem otom v belgicku robim tiez tak viem asi ako to tam vypada
Vyzerá...
a to nasledovne belgicko sa deli na dve casti a to flamsko kde vyuzijes holandsky slovnik a valonsko kde zas vravia francuzsky popri tom sa da dohovorit este nemecky a anglicky

Že dáááá , kua , musí ...Úradné jazyky holandčina, francúzština, nemčina.... http://sk.wikipedia.org/wiki/Belgickocize cim viac jazykov clovek ovlada tym ma vacsiu sancu sa dovraviet :D
Dorozumieť ...


...v koľkých jazykoch vieš nadávať , toľkokrát si človekom ...

P.S.:
Aj slovenčinu by som si zopakoval na Tvojom mieste ...;)