zsazsula
14.01.08,15:16
Ahojte poraďaci pracuje niekto s MK-soft chcela by som sa spýtať -
nedarí sa odoslať elektronický výkaz do soc.poist stále vypisuje chybu :Chyba: XML: Nespĺňa podmienky XML schémy ,neviem čo stým viem podám to manuálne ale zlosti ma to prečo to neide so zdravotnými poisťovňami nemám problém. Ďakujem za radu :)
ekopo
14.01.08,14:20
téma ohľadne sw je tu: http://www.porada.sk/t43355-mk-soft.html
mimochodom tá hláška znamená, že niečo nie je v poriadku v xml súbore. Záleží aj od toho akú máš verziu programu. Ak máš veľmi starú môže byť problém. Ale problém môže byť aj pri nesprávnom vypísaní napr. identifikačných údajov zamestnávateľa...
xml súbor si vieš prezrieť ak si ho cez NC nájdeš a dáš režim upravenia cez F4
zsazsula
14.01.08,17:03
ďakujem ti za pomoc nemala som vyplnené súpisné čislo ale to je už moja chyba :eek:.................. hlavne že to mám :):):) dík
zsazsula
25.01.08,08:12
ahojte už so zúfala celú noc som presedela pri počitači a neviem nájsť chybu::mad::mad::mad::mad:
V programe PU dávam aktualizovať poč.stavy účtov, všetko prejde hladko iba ak dávam aktualizovať pokladňu tak mi vypisuje toto: DOKLAD TYPU "P"
NEMÁ SPRÁVNE ZADANÉ ČÍSLO ÚČTU POČIATOČNÝ STAV NIE JE MOŽNÉ AKTUALIZOVAŤ . Neviem si rady už som prešla účty aspoň 1000-krát , ale nič neviete prečo to robí ???? už nemám na to.........
zsazsula
25.01.08,11:02
Prosim ďakujem už som našla chybu .