KatkaGaraiova
14.01.08,15:55
Ahojte.
Chcem sa vas spytat, ci ma niekto skusenosti s produktami Shapeworks. Podla mna je to nieco ako herbalife a tak mi to moc nevonia. Ale premyslam nad tym to skusit. Skusil to niekto? Co vy na to? Je to blbost? Alebo to niekomu NAOZAJ pomohlo... Je mi blbo z tych vsetkych zarucene "pravych" zivotnych pribehov na vselijakych strankach o chudnuti :mad:. Chcela by som pocut realnych ludi ;). Ste tu? :--- Papa. Katka
KatkaGaraiova
14.01.08,14:56
Ehm, pardon, SHAPEWORKS... :--- ...
STRELEC
14.01.08,15:07
Ehm, pardon, SHAPEWORKS... :--- ...
Je jedno či Shape.... alebo Shepe....
Diét a rôznych viac či menej zázračných prípravkov je na svete asi rovnaký počet, ako nás ... no povedzme .... nie moc štíhlych, nie???
:):):)
tina1
14.01.08,15:41
vsetky su zarucene, ale len jedna je na 100%:)
danushka
14.01.08,15:49
ja poznám také, ze Cica nepapaj:rolleyes:...
KatkaGaraiova
14.01.08,15:55
ja poznám také, ze Cica nepapaj:rolleyes:...

Ja tiez take poznam, ale to mam umret od hladu? Co je to za zivot :))..?? :---
korduľa
14.01.08,16:04
preco od hladu, jedz tolko a to co tvoje telo potrebuje, nic ine nie je treba, ziadna dieta ani ziadne pripravky
STRELEC
14.01.08,16:08
preco od hladu, jedz tolko a to co tvoje telo potrebuje, nic ine nie je treba, ziadna dieta ani ziadne pripravky
Súhlasím!!!
Celý problém je ale v starých Grékoch. Tí predsa hovorili o jednote tela a ducha (kalokagatia). Telu by napr. stačilo aj jedno jablko na večeru, ale ten porandaný duch nie a nie ísť spať bez jednej klobásky, 2x uhorka + 2 - 3 pečivá (ale cereálne!!!). Za tým vrecúško orieškov nepočítam. To nie je jedlo - len oriešky, nie??
durisovad
14.01.08,16:10
Uz som to sem raz napisala, ale pre istotu zopakujem: ak si myslite, ze mate viac kilov ako by ste chceli mat, uvedomte si, ze nemate nadvahu, ale PODVYSKU.
Eva99
14.01.08,16:10
Ja tiez take poznam, ale to mam umret od hladu? Co je to za zivot :))..?? :---

Ja Ťa úplne chápem, tiež rada papám. Viem si jedlo vychutnať a neviem si predstaviť, že by som sa mala obmedzovať. Jem všetko a úprimne si myslím, že až toľko by som nemusela :D. Ale viem sa donútiť hýbať, každý deň cvičím - posilňovňa, step aerobic, joga. Každý sa čuduje koľko zjem a vôbec to nie je vidieť, ale je to asi len o pohybe...
Eva99
14.01.08,16:11
Súhlasím!!!
Celý problém je ale v starých Grékoch. Tí predsa hovorili o jednote tela a ducha (kalokagatia). Telu by napr. stačilo aj jedno jablko na večeru, ale ten porandaný duch nie a nie ísť spať bez jednej klobásky, 2x uhorka + 2 - 3 pečivá (ale cereálne!!!). Za tým vrecúško orieškov nepočítam. To nie je jedlo - len oriešky, nie??
:D tak toto je kráááásne! :D
tina1
14.01.08,16:12
Katka, ja mam skor opacny problem. Viem, ze to nemas lahke, ale tiez som to riesila s mojim manzelom, ked som videla ako sa trapi, vzala som to do ruk ja.
Chce to velku disciplinu v stravovani. Je to len o zivotnom style. Ja mam bezlepkovu dietu, tam sa neodpustaju ziadne pardony ani omrvinkou, lebo sa mi to velmi kruto vypomsti.
Bud rada, ze si zdrava a skus riesit tento problem zdravym zivotnym stylom a ver mi, ze sa to vyplati.
KatkaGaraiova
15.01.08,18:46
Katka, ja mam skor opacny problem. Viem, ze to nemas lahke, ale tiez som to riesila s mojim manzelom, ked som videla ako sa trapi, vzala som to do ruk ja.
Chce to velku disciplinu v stravovani. Je to len o zivotnom style. Ja mam bezlepkovu dietu, tam sa neodpustaju ziadne pardony ani omrvinkou, lebo sa mi to velmi kruto vypomsti.
Bud rada, ze si zdrava a skus riesit tento problem zdravym zivotnym stylom a ver mi, ze sa to vyplati.

Vdaka Tina ;). Mas pravdu. Chce to len disciplinu... a clovek je tvor tak lenivy... :--- ... ale jednoducho to inak zjavne nejde, lebo asi by uz davno boli vsetci ludia "plnsich tvarov" kraaasne fit and slim :cool: ... Ach jo...
KatkaGaraiova
15.01.08,18:49
Súhlasím!!!
Celý problém je ale v starých Grékoch. Tí predsa hovorili o jednote tela a ducha (kalokagatia). Telu by napr. stačilo aj jedno jablko na večeru, ale ten porandaný duch nie a nie ísť spať bez jednej klobásky, 2x uhorka + 2 - 3 pečivá (ale cereálne!!!). Za tým vrecúško orieškov nepočítam. To nie je jedlo - len oriešky, nie??
:D:D ... pekne povedane :D. Ale podla mna maju aj ti Greci pekne za usami... usporaduvali vselijake hostiny a orgie... (no, to uz je asi ina tema :---) ...
Ale urcite je aj tam kus toho psa zakopany!!! :D
atka4
15.01.08,19:02
Tiež si robím srandičky pri TV reklamách na rôzne zaručené preparáty, ako schudnúť...., že také chcem...manžel na to, a nemám ti radšej kúpiť pernamentku na plaváreň?....aj tú mám, mám ešte pár voľných vstupov....-požičiam...
To by na svete asi chodili samé modelky, keby tie preparáty fungovali.
Ale je to všetko o disciplíne. Znížiť príjem, zvýšiť výdaj-pohyb.
Viete, čo práve robím? Papám, ale urobila som si šalát - natrhaný ľad. šalát, nastr. mrkva, reďkovka, trocha syra, kvapka oliv. oleja. (ale najviac zbožňujem chlebík s masťou, cibuľkou, aj taká dobrá prerastaná slaninka nie je zlá...hold my sme doma tiež dobrí papáči, ale na deťoch to ešte nie je vidieť)
A že je veľa hodín? Asi viacerým "kolegom" skončí prac. doba pekne neskoro v noci, či možno dokonca skoro ráno, takže menší časový posun aj u mňa.
tina1
16.01.08,05:36
Tiež si robím srandičky pri TV reklamách na rôzne zaručené preparáty, ako schudnúť...., že také chcem...manžel na to, a nemám ti radšej kúpiť pernamentku na plaváreň?....aj tú mám, mám ešte pár voľných vstupov....-požičiam...
To by na svete asi chodili samé modelky, keby tie preparáty fungovali.
Ale je to všetko o disciplíne. Znížiť príjem, zvýšiť výdaj-pohyb.
Viete, čo práve robím? Papám, ale urobila som si šalát - natrhaný ľad. šalát, nastr. mrkva, reďkovka, trocha syra, kvapka oliv. oleja. (ale najviac zbožňujem chlebík s masťou, cibuľkou, aj taká dobrá prerastaná slaninka nie je zlá...hold my sme doma tiež dobrí papáči, ale na deťoch to ešte nie je vidieť)
A že je veľa hodín? Asi viacerým "kolegom" skončí prac. doba pekne neskoro v noci, či možno dokonca skoro ráno, takže menší časový posun aj u mňa.


Aj ja pristihnem manzela vecer pri chladnicke,:D alebo rano poriadne vybrakovanu:D, ale ja taka potvora mu vzdy nachystam do nej len same zdrave veci. http://raduzyrecepty.com/clanky/salaty - tu su nejake zdrave salatiky a dokonca aj syte. Vyborny je salat s tuniakom.
Vazte si svoje zdravie a urobte preto vsetko.
Barbara
16.01.08,06:19
:D ja som si objednala knižku 90 dnová dieta, pritom by si nehladovala a je zdravšie ako sa napchávať všelijakými gebuzinami. ako písala Danuska najúčínnejšie je nežrať:eek:, a hlavne mať pevnú vôlu. no ja som držala takú dietu, že som nežrala, lenže potom som ajtak nabrala tie kilečká spátky, takže ma to už nebaví:D:D. tú knihu som objednala len tak pre istotu, že čo ked ma kopne múza:--- a zas začnem, ale zatiaľ to robím tak, že každý deň si prečítam jednu stranu, čo ked mi to pomože:D myslím to čítanie:D:D, v tej knihe sa píše, že každý den sa je tak, že doobeda len ovocie, na obed akože normálne jedlo, ale nie maso so zemiakmi, ale len maso a po 17 tej sa už neje.:mad: lenže ako hovorím toto neni premna, lebo ja strašne mám rada sladkosti:D;) a chýba mi pevná vôla:mad:,
korduľa
16.01.08,08:54
verte, ze rozumne stravovanie a pohyb je najvacsia investicia do svojej buducnosti
tina1
16.01.08,12:11
:D ja som si objednala knižku 90 dnová dieta, pritom by si nehladovala a je zdravšie ako sa napchávať všelijakými gebuzinami. ako písala Danuska najúčínnejšie je nežrať:eek:, a hlavne mať pevnú vôlu. no ja som držala takú dietu, že som nežrala, lenže potom som ajtak nabrala tie kilečká spátky, takže ma to už nebaví:D:D. tú knihu som objednala len tak pre istotu, že čo ked ma kopne múza:--- a zas začnem, ale zatiaľ to robím tak, že každý deň si prečítam jednu stranu, čo ked mi to pomože:D myslím to čítanie:D:D, v tej knihe sa píše, že každý den sa je tak, že doobeda len ovocie, na obed akože normálne jedlo, ale nie maso so zemiakmi, ale len maso a po 17 tej sa už neje.:mad: lenže ako hovorím toto neni premna, lebo ja strašne mám rada sladkosti:D;) a chýba mi pevná vôla:mad:,
Nesmies dovolit organizmu, aby hladoval. Kedze ja som na bzl. diete, manzel mal velmi zvyseny cholesterol, sklbila som obidve diety dokopy a varim a nakupujem tak, aby sme boli obaja zdravo nasyteny. Podotykam, ze manzel je dobry papkac, ma rad, ked toho ma na tanieri vela.:D Tak mu aj vyhoviem, ale len rano vydatne, na obed vela a vecer uz lahsie a najneskor o siestej. Potom ak chce tak urobim rozne ovocne alebo zeleninove salatiky.
Najhorsie na diete je ako to niektorí robia , ze ,,nezrat". Organizmus si pri prvom jedle nabaluje a vznika jojo efekt.
Pokial chyba pevna vola, je zbytocne sa zaoberat roznymi dietami, pretoze nebude fungovat a vzdy sa najde preco.
dalida
23.01.08,09:11
Milá Katka, tento prípravok síce nepoznám, ale zásadne odporúčam neveriť všelijakým prípravkom, ktoré sľubujú zázračné:D výsledky. Písala som do inej porady o u mňa vyskúšaných a aj fungujúcich prípravkoch. Môžem s kľudným svedomím odporúčať napr. prípravky ktoré sa používajú vo fitness a kulturistike.
Ľubenka
28.01.08,16:38
ja neverím , že niektorý prípravok funguje. v lete, keď je teplo a nechutí mi jesť, to ide najlepšie. jedla som veľa jogurtov, vždy, keď ma chytil hlad, tak jogurt. asi 2 týždne a pomohlo asi o 3 kg. ale pozor, to nie je na dlho, lebo začnú chýbať vitamíny. a druhý raz som zhodila iba vďaka pravidelnej strave 3 kg: seklo ma v krčnej chrtici a bola som mesiac PN a nemohla som skoro nič robiť (bolo to strašné).chodila som na rehabilitácie a podľa toho som si musela naplánovať aj jedenie. základ sú raňajky (1 rožok s niečím), desiata ovocie abo malá čokoládka, normálny obed, potom ovocie abo malá čkoládka,večera o 18:00 trochu ľahšia ako obed abo len tanier polievky bez rožka. no a po večeri ak tak 1 ks ovocia abo jogurt. a nezabúdať na nápoje. nie je to super recept, ale mne tá pravidelnosť prospela. tiež mám problém s čokoládou, ale táto pravidelnosť poslala preč 3 kg za 1 mesiac. naozaj je to v tom, že jesť menej a častejšie
aaandrejj
15.02.08,08:43
Ak chceš schudnúť skús dáky s prípravkov ***** *******************
evicka5
15.02.08,09:48
Reagujem na prípravky ***** sú dobré aj na chudnutie ale je potrebné ich doplniť tekutinami denne 2 až 3 litre a do 6 týždňov je 9 kg preč.
martaneveri
26.02.08,20:02
Mám 49 rokov, minulý rok 25.12. som začala 90-dňovú diétu, za tri mesiace som zhodila nejakých 10 kíl. Jasné, že po skončení 90 dní som sa nevrhla do prejedania, je to v zásade o delení stravy. Ťahám to 14. mesiac, hádam 2x som raňajkovala niečo iné ako ovocie a vôbec mi to nevadí. Pri teju diéte môžeš papať aj po 17. hodine, ale už len zeleninku. Ja som pojedla kvantá šalátov, čínsku kapustu, mrkvu, paradajky..., no proste podľa sezóny.
Posledné Vianoce som sa pekne prejedala koláčikmi, možno som nabrala nejaké 1-2 kilá, ale od januára som sa vrátila späť k tomuto stravovaniu a kilí sú preč.
To nie je o diéte, ale o životnom štýle. Na mojom pracovisku je to hit, všetci, čo začali majú krásne výsledky. Držím palce každému, kto sa do toho pustí. Marta
KatkaGaraiova
26.02.08,22:10
Ahoj,
dakujem za radu. Nevies mi poradit, kde na internete najdem nieco viac o tomto hite? :) Alebo ak sa ti chce strucne vysvetlit... :---
Papa.


Mám 49 rokov, minulý rok 25.12. som začala 90-dňovú diétu, za tri mesiace som zhodila nejakých 10 kíl. Jasné, že po skončení 90 dní som sa nevrhla do prejedania, je to v zásade o delení stravy. Ťahám to 14. mesiac, hádam 2x som raňajkovala niečo iné ako ovocie a vôbec mi to nevadí. Pri teju diéte môžeš papať aj po 17. hodine, ale už len zeleninku. Ja som pojedla kvantá šalátov, čínsku kapustu, mrkvu, paradajky..., no proste podľa sezóny.
Posledné Vianoce som sa pekne prejedala koláčikmi, možno som nabrala nejaké 1-2 kilá, ale od januára som sa vrátila späť k tomuto stravovaniu a kilí sú preč.
To nie je o diéte, ale o životnom štýle. Na mojom pracovisku je to hit, všetci, čo začali majú krásne výsledky. Držím palce každému, kto sa do toho pustí. Marta
tene
27.02.08,06:18
Vsetkym, kt. sa zaoberaju akoukolvek dietou radim: Vazte si svoje zdravie.
Venujete tolko casu a energie zdravemu zivotnemu stylu? Verte nic nie je na svete cenejsie.
Štefka 64
27.02.08,06:42
Ja som začala chudnúť hneď po novo roku. Do dnešného dňa som schudla 12 kg. Stačí si len upraviť stravovanie a ono to pôjde. Treba aj pohyb, a všetky tabletky a neviem aké výrobky sa môžu .... Záleží aj na metabolizme každého človeka , ale aj na veku. Čím sme staršie tým to ide ťažšie. Tak držím palce.
cenovka
27.02.08,07:22
ahojte, skús na stránke knižného internetového obchodu martinus, objednala som si knihu spolu s pokračovaním. Súhlasím, že je to príjemná zmena stravovania a človek nehladuje. Prajem príjemné chudnutie
KatkaGaraiova
28.02.08,14:38
Dnes som objavila knizku o 90-dnovej rozlisovacej diete a hned som si ju sla aj kupit . Mam trosku obavy z toho varenia, ale dufam, ze to zvladnem. Drzte palce. Dufam, ze o tri mesiace zo mna bude stihla cica :D:D:D ... hehe.
KatkaGaraiova
04.01.10,19:49
Dnes som objavila knizku o 90-dnovej rozlisovacej diete a hned som si ju sla aj kupit . Mam trosku obavy z toho varenia, ale dufam, ze to zvladnem. Drzte palce. Dufam, ze o tri mesiace zo mna bude stihla cica :D:D:D ... hehe.

Nuz, tak som tu opat, toto je krasna sebareflexia :))... 90 dnovku som vydrzala 2 mesiace - bolo to vidno ... lenze potom som sa zacala citit ok a mali sme par oslav... hned som sa vratila a je to aj horsie, otraaas :))... hanbim. Knizku mam doma a zacnem znova!!!! Vrrrrr....