wormik23
14.01.08,17:15
Prosim o radu, aj ked v pribuznej teme som sa uz pytal na nieco podobne.
Zamestnavatel stahuje prevadzku o 15km do novych priestorov, pricom meni aj moje pracovne zaradenie smerom na nizsiu poziciu s tym, ze bude aj moj plat upraveny smerom dole. Urcite sa bude uzatvarat nova pracovna zmluva.

Podmienky mi v ziadnom pripade nevyhovuju. Aka je pre mna najlepsia moznost ukoncenia prac.pomeru? Co sa stane ak odmietnem podpisat novu zmluvu? :mee:
Danila
14.01.08,17:26
Preštuduj si podrobne §54,55 Zákonníka práce. Zamestnávateľ je povinný s tebou prerokovať dôvod preradenia, v prípade zmeny pracovnej zmluvy musia so zmenou súhlasiť obidve strany. V prípade, že takúto prácu odmietneš,
bude prichádzať do úvahy výpoveď možno aj zo strany zamestnávateľa z dôvodu zrušenia Tvojho miesta, prípadne zrušenia časti prevádzky a pod. To ale bude možné posúdiť až po informácii o dôvode preradenia.
wormik23
15.01.08,07:10
momentalne sme na prevadzke - asistent predaja, asistent predaja, predajca
na novej to bude kvoli inemu systemu predaja - obchodny zastupca, asistent predaja, predajca-skladnik
bohuzial na mna vysiel predajca-skladnik lebo som tu sluzobne najmladsi.

takze dovod preradenia je taky...
Katka91
17.01.08,08:55
momentalne sme na prevadzke - asistent predaja, asistent predaja, predajca
na novej to bude kvoli inemu systemu predaja - obchodny zastupca, asistent predaja, predajca-skladnik
bohuzial na mna vysiel predajca-skladnik lebo som tu sluzobne najmladsi.

takze dovod preradenia je taky...

V tvojom prípade sa budú meniť ustanovenia pracovnej zmluvy - miesto výkonu práce, pracovné zaradenie aj mzda. Podľa mňa ak s tým nesúhlasíš a nepodpíšeš buď dohodu o zmene pracovnej zmluvy alebo novú pracovnú zmluvu, mal by ti dať zamestnávateľ výpoveď z tohto dôvodu uvedeného v par. 63 Zákonníka práce.
(1) Zamestnávateľ môže dať zamestnancovi výpoveď iba z dôvodov, ak
a) sa zrušuje alebo premiestňuje zamestnávateľ alebo jeho časť.