Čertík
14.01.08,17:55
Nejaka mala temu tu uz bola, islo vsak o konkretnu znacku, ci konkretneho vyrobcu. Ja by som sa chcel opytat, ak mate uz bezpecnostne dvere, ako ste s nimi spokojny, co by ste zmenili, keby si mozete vybrat este raz. Na co by som si ja, ako novy zakaznik mal dat pri vybere pozor. Za vsetky odpovede dakujem, velmi mi pomozu. Chceme vymenit na byte nase stare, ja im uz neverim, vyzeraju ako z blata. Po pripade mozete napisat aj vyrobcu, hadam sa to tu fore nebude brat ako reklama, zatial som nasiel len troch. Este raz vdaka!
wagner
14.01.08,18:30
Ja mám tiež bezpečnostné dvere. Som s nimi spokojná - bývam v rodinnom dome. Jediné čo by som si dala spraviť - vtedy som to považovala za zbytočnosť- to je "kukátko". Treba si potom zvyknúť na iný spôsob zatvárania, nie klasicky ale pribuchnutím. Značku nepíšem, nebudem robiť reklamu, tej platenej majú dosť. Dvere mám už 4 roky. Nemenila by som za obyčajné dvere.
peteos
14.01.08,18:36
Ja mám bezpečnostné dvere od chlapíka s fajkou.Zárubne sme mali v poriadku,nebolo treba meniť.Nebolo to nejako extra drahé a funkčnosť je o niečom inom ,ako pri tých pôvodných( napr. tesnosť).
Odporúčam!
Chobot
15.01.08,07:45
Ja mám bezpečnostné dvere od chlapíka s fajkou.Zárubne sme mali v poriadku,nebolo treba meniť.Nebolo to nejako extra drahé a funkčnosť je o niečom inom ,ako pri tých pôvodných( napr. tesnosť).
Odporúčam!

Tiež máme od tejto firmy. Sme s nimi spokojný. Ak ti môžem poradiť, treba sa skúsiť ísť spýtať do ich predajného skladu v Petržalke, lebo tam mávajú akciové dvere. My sme jedny takéto kúpili za polovičnú cenu - boli to dvere, ktoré mali na jednej stavebnej výstave. Boli plne v poriadku, jedine bolo treba z nich odlepiť reklamné samolepky, čo nalepili kvôli výstave. Dokonca aj záruka bola na ne.

A doporučujem vymeniť aj zárubňu - originál lepšie tesní, než pôvodná.
leonq
18.01.08,10:34
My mame dvere od Topolcianskej firmy Excluziv, nerobim reklamu, len chcem povedat ze som velmi spokojny, ako s pristupom tak s pracou, rychla cista. Ak mam poradit urcite treba vymenit zarubne, pretoze dvere su tazke, klasicke zarubne po case klesnu.
tyto vymienaju aj zarubne a zalievaju ich maltou, komlet praca nejake 4 hodiny ostali po nich len stare dvere oprete o stenu a nove namontovane, inak po sebe vsetko upratali a nove dvere nalestili, neviem ako to robia teraz ale nam to vtedy tak spravili
mam ich uz pat rokov a ziadny problem. poznam dalsie tri montaze kde to prebehlo rovnako a doteraz su bez problemov. Je to proste kus poriadneho zeleza...
Martin Mocko
27.06.08,06:24
Poznáte niekto nejakú normálnu firmu na bezpečnostné dvere v okolí Bratislavy a Senca? Dal som si vypracovať jednu ponuku..ale sa mi zdá byť dosť vysoká. Rád by som to porovnal s inými firmami.
Braňo
27.06.08,06:36
Ja mám od firmy ADLO, mám spravenú aj zárubňu a zaliatú betónom. Z dverí sa vysúvajú do tejto zárubne kolíky priamo do zárubne. Som veľmi spokojný, i keď to skoro 30 tis.
Milan.Žiška
27.06.08,10:26
Bezpečnostné dvere sú fajn človek sa cíti istejší aj keď je doma aj keď je v práci. Firiem je na Slovensku dosť a reklamu im robiť netreba, ( dobrá práca sa chváli sama ). Stačí si len pozrieť štítok na dverách ktoré s ti páčia vo vchode.
U nás som zárubeň nemenil ( odstrážil som si jej presné osadenie už pri stavbe bytu) a len som ju nechal zaliať. Keď budeš kupovať dvere máš veľa možností ( kúpil som nepriestrelné s vysokou PO odolnosťou ) každý si nájde to svoje. Pri montáži dbaj na to aby ti ich urobili nehlučné ( moje len zľahka cvaknú a sú zavreté ). Má to "výhodu" vymkneš sa ani nevieš ako. Riešenie zámok (kovanie) s poistkou. Určite si daj záležať pri výbere zámkovej vložky - nie je namieste tu šetriť. Panoramatické kukátko tiež nie je na zahodenie - vidíš skoro za roh - ale to je vec názoru.
Najlepšie si dať spraviť ponuky viacerým firmám s konkrétnymi požiadavkami a vybrať si. Servisáka si nájdeš potom.

Veľa zdaru pri výbere a málo zabuchnutých dverí.( mňa to stálo 800,- Sk - odvtedy mám súkromné číslo na zámočníka do 30 minút za polovicu).
Žabinka
28.06.08,14:14
My máme bezpeč. dvere Excluziv, ich výhodou je nemožnosť klasického vymknutia sa s kľúčom v zámke z vnútornej strany, keďže z vnútornej strany sa nedá dať kľúč do otváracej zámky. Akurát sa mi nepáči, že pri objednácke nebol umožnený výber dodávateľa bezpeč. kľúča a tak mi dali kľúč talianskeho výrobcu, ktorý sa tu nedal nikde urobiť, len na objednávku vo firme v Topoľčanoch. Trvalo to trochu dlhšie, ale podarilo sa.
endrju
28.06.08,15:15
Niečo na odľahčenie pri príležitosti sobotnej podvečernej siesty:

Moje bezpečnostné dvere sú aj s "bonusom" z prírodných materiálov. Dve najdôležitejšie charakteristiky "bonusu": vrtí chvostom pri príchode vítaných hostí a šteká pri príchode nevítaných alebo neznámych hostí. ;)
NInive
28.06.08,16:11
Niečo na odľahčenie pri príležitosti sobotnej podvečernej siesty:

Moje bezpečnostné dvere sú aj s "bonusom" z prírodných materiálov. Dve najdôležitejšie charakteristiky "bonusu": vrtí chvostom pri príchode vítaných hostí a šteká pri príchode nevítaných alebo neznámych hostí. ;)

:):):):):):):):):) Profík sa vyzná.......
kami8
19.08.09,14:56
Dobry den.prosim,vie mi niekto poradit?Chceme si dat namontovat bezpecnostne dvere na byt v panelovom dome.Sherlock ma teraz akciu na F6/3.Prosim o radu,ci staci kovanie a vlozka so stupnom ochrany 3 alebo radsej viac investovat a dat si kovanie a vlozku so 4?Byt je plne zariadeny ale momentalne neobyvany.Ospravedlnujem za pravopis,mam len ang.klavesnicu.Dakujem za kazdy nazor.
Chobot
19.08.09,21:44
Dobry den.prosim,vie mi niekto poradit?Chceme si dat namontovat bezpecnostne dvere na byt v panelovom dome.Sherlock ma teraz akciu na F6/3.Prosim o radu,ci staci kovanie a vlozka so stupnom ochrany 3 alebo radsej viac investovat a dat si kovanie a vlozku so 4?Byt je plne zariadeny ale momentalne neobyvany.Ospravedlnujem za pravopis,mam len ang.klavesnicu.Dakujem za kazdy nazor.

Ja mám F6/4 Nucleo. Podľa vyjadrenia SHERLOCK by mali byť kovania vždy rovnakej alebo vyššej triedy zabezpečenia. Tvoje dvere majú triedu 3, ja na tvojom mieste, keďže si si už nevybral dvere 4 triedy, by som investoval aspoň do kovania 4 triedy. Nedával by som 3 triedu.

Ak ale máš nedostatok financií, pred bežnými bytovými zlodejmi ťa ochráni aj 3 treida.

Ak ti ale môžem poradiť a si z BA, tak zbehni do skladu firmy, čo majú v Petržalke, občas tam mávajú na sklade nejaké výhodné lacné kusy. Napr. ja som kúpil tie moje dvere za 50% zľavu, lebo tie dvere boli na výstave. Jedinú vadu, čo mali, bolo, že na nich bol nalepený reklamný text zo samolepky, čo išlo doma pekne odlepiť. Povrch nebol vôbec poškodený. Treba sa tam opýtať.
kami8
20.08.09,08:19
Dakujem za odpoved a za radu.Pretoze tym dveram moc nerozmiem,chcela som vediet nazor niekoho ineho,kto ma s nimi skusenost,aby sme zbytocne nedavali vyssiu triedu ako treba na obycajny byt.Som z TO,ale je u nas predajna SHERLOCKA,tak pojdem len tam,lebo aj cas ma dost suri.Takze vsetko v triede 4.Dufam,ze dodacia doba nie je dlhsia ako 10 pracovnych dni,ked nebudeme mat kovanie a vlozku na objednavku.Dufam,ze vsetko ostatne okolo zvladnem-alebo je este nieco,na co si musim dat pozor?Este raz dakujem.
ebeš
20.08.09,08:47
Pozri si stránku f. Exkluzív
Tie dvere sú tu už spomínané.Sú v pohode.
+ bežná cena sa vyrovná akciovej cene Sherlocka
+ výrobca je z TO . Je možné, že ak pôjdeš kupovať priamo u neho a nie od predajcu, dá ti ešte zľavu.Tak ako mne.
kami8
20.08.09,09:20
Pozri si stránku f. Exkluzív
Tie dvere sú tu už spomínané.Sú v pohode.
+ bežná cena sa vyrovná akciovej cene Sherlocka
+ výrobca je z TO . Je možné, že ak pôjdeš kupovať priamo u neho a nie od predajcu, dá ti ešte zľavu.Tak ako mne.
Dakujem za info.Urcite sa pojdem spytat aj ku nim.
Jindro 33
03.02.10,20:23
kluce Iseo R6 ktore mate na dverach uz dostane v kazdej specializovanej klucovej sluzbe
Laco-monter
03.02.10,20:29
kluce Iseo R6 ktore mate na dverach uz dostane v kazdej specializovanej klucovej sluzbe

Iseo je talianská firma,ktorá sa špecializuje hlavne na výrobu bezp.vložiek do zámkov.

Ja mám takúto vložku na svojich dverách ,bolo pri nej 5 kĺúčov a ja som ju kupoval v riadnom "kamennom"obchode v Poľsku.

Kľúče sa dajú kopírovať ale len na základe povodnej karty,ktorá obsahuje určitý kód.
Janyke
03.02.10,20:53
Sestra ma dvere tiez od "chlapika s fajkou" ale v poslednom case si vela mojich znamych dalo namontovat dvere od tejto firmy: bezpecnostnedvere.com, reklama chodi aj na Exprese v poslednej dobe, maju velmi dobre ceny, a zastupenie po celom Slovensku.
Laco-monter
03.02.10,20:55
Sestra ma dvere tiez od "chlapika s fajkou" ale v poslednom case si vela mojich znamych dalo namontovat dvere od tejto firmy: bezpecnostnedvere.com, reklama chodi aj na Exprese v poslednej dobe, maju velmi dobre ceny, a zastupenie po celom Slovensku.


Ako v ktorom regione,

u nás frčia bezp.dvere GUZMA , v našom vchode si ich dali namontovať hneď štyria.
skatarinas
05.03.10,17:12
Prosím aké máte skúsenosti s bezpečnostnými dverami, ktoré by ste si rozhodne nekúpili a prečo?
Denisad83
24.11.12,15:25
Ja mam dvere od p.Vanča z Hlohovca. Som velmi spokojna vyborna komunikacia, rycho a pekne odvedena prca. Montovali mi dvere ITM3, dvere su krasne a perfektne funguju! Odporucam :-) http://www.bezpecnostnedverehlohovec.eu/clanky/dvere---itm-3.html
command
24.11.12,16:08
ohladom bezpecnostnych dveri, 90% tychto dveri sa pri zabuchnuti da otvorit kreditnou alebo podobnou kartou vzdy sa na to spytajte predajcu, pred par dnami mi to bol kamarat ukazovat. Mi mame dvere od securido/exclusiv ktore ponukaju teda aspon ponukali za 240€ jemne poskodene ak vam nevadi niekde skrabancek inak tusim 360 vyssie(kupovali sme ich pred rokom tak neviem ci to je stale tak). Ale fakt treba sa treba pinformovat o nejake zamky proti takemuto jednoduchemu otvaraniu. A nemyslite si ze dvere za 1000€ sa takto nedaju otvorit kamarat ich ma a bez problemov sa domov dostne s kreditkou.
Takze rada na zaver "Na večer treba zamknut"
gardenia
24.11.12,16:23
Chcem sa vás opýtať, či sa dá vymeniť zámok na bezpečnostných dverách, napr. pri kúpe bytu. Nerozumiem tomu, ako sa dajú dvere otvoriť kreditnou kartou, mohli by ste to napísať polopaticky? Ďakujem a prajem pekný večer.
karakas1x
18.09.16,11:44
Chcem so opýtať ako to dopadlo s tou výmenou bezpečnostného zámku ? Mám ten istý problém ale neviem či sa do toho púšťať sám. A s tou kreditnou kartou to by so tiež rád vedieť. Skúšal som to a po hodine trápenia som radšej zavolal zámočníka.
misoft
18.09.16,12:41
mimotemy
Po štyroch rokoch sa pýtaš?