maca88
15.01.08,09:18
Chcela by som sa opytat ci niekto bol v nejakej exotickej krajine na prelome maj/jun, nakolko planujeme svadobnu cestu a nie sme si isty s pocasim. Chceli by sme ist niekde ako Maledivy, Mauricius, resp Dominikanska republika, Sri lanka.....
Braňo
15.01.08,08:24
Ja osobne odporúčam ostrov Bora Bora aj keď som tam nebol. Na Seychely sa chodí práve v takomto období. Sú dokonca cestovky, ktoré Ti spravia svadobnú cestu. Pozri www.seychely.cz (http://www.seychely.cz)
Samozrejme už je potrebné rátať zo šesťmiestnou cifrou.....

Pri krajine, ktorá je v podstate na rovníku by som sa nebál o počasie, skôr sa priprav na vyššie teploty ako u nás.
rickman
15.01.08,09:46
Pozor na obdobie dazdov.
Uschne to sice za 5 minut, ale inac moze velmi prekvapit...

Zvazte si, ci chcete byt zavreti v nejakom resorte, alebo nie.

Tiez cas straveny v lietadle. Pre niekoho to moze byt problem byt 10 hodin na palube.

Divy sa lietaju aj z Viedne cez Qatar a potom este taxikmi, co tiez moze zavazit (odkial poletite).

Tak ci tak, enjoy :).
BOND
16.01.08,05:22
Ak chceš istotu dobrého počasia tak sa musiś vybrať niekam na juh pod rovník /napr.Bali/nakoľko na sever od rovníka všade hrozia dažde.Ale nieje to až také hrozné. bol som v takom období už aj v Thajsku na Maledivách a Dominikánskej-juh/Punta cana/ a pršalo asi 3x za 2 týždne.Preto sú v mesiacoch máj a jún najvýhodnejšie ponuky last minute./ako príklad uvádzam Dominikánsku ,hotel LTI beach resort 4*, ja som tam bol 2 týždne all inclusive jún 2006 za 1.100 Eur/osoba a normálne to stojí aj 1.700 Eur.Je to super hotel na Bavaro beach a all inclusive funguje nonstop 24h!!!/Šťastnú cestu.
maca88
16.01.08,05:40
dakujem za rady a odporucania. :)