Janka6685
10.03.05,20:05
Prajem príjemný večer.

Asi to nebude vhodná otázka, ale ja to risknem. V poradách je sekcia "Jednoduché účtovníctvo" a potom "Podvojné účtovníctvo, jednoduché účtovníctvo". Chcela by som vedieť, či v tej druhej sekcii je vôbec niečo písané o JÚ, alebo sa zaoberá skôr PÚ. Prezerám si postupne všetky príspevky na tejto supper stránke, ktoré ma zaujímajú, ale výhradne o JÚ. Je tu toho dosť pre moju malú hlavičku, tak som len chcela vedieť, či sa mi oplatí prechádzať aj túto sekciu. Nechcem tým uraziť pána Richarda, ale mám toho naozaj veľa.

Mimochodom, musím taktiež povedať, že lepšiu stránku ako je "porada" som nenašla. Je super a takisto ľudia, ktorí prispievajú radami sú úžasný.

Veľká VĎAKA preto patrí administrátorovi a poradcom.
Richard
10.03.05,19:15
určite sa oplatí, pretože samostatná téma jednoduché účtovníctvo vznikla len nedávno a dovtedy boli tieto témy spojené
žial mojim polovičným dial upom nemám chuť tieto témy premiestňovať, lebo by ma asi uchytilo z pomalosti internetu....
čoskoro budem mať lepší net a niečo z tých tém premiestnim....
ak by sa niekomu chcelo mi s tým pomôcť, môže mi poslať linky na tieto témy buď do mailu, alebo ich skumulovať do príspevku.... ja ich potom premiestnim .....
Janka6685
10.03.05,19:45
určite sa oplatí, pretože samostatná téma jednoduché účtovníctvo vznikla len nedávno a dovtedy boli tieto témy spojené
žial mojim polovičným dial upom nemám chuť tieto témy premiestňovať, lebo by ma asi uchytilo z pomalosti internetu....
čoskoro budem mať lepší net a niečo z tých tém premiestnim....
ak by sa niekomu chcelo mi s tým pomôcť, môže mi poslať linky na tieto témy buď do mailu, alebo ich skumulovať do príspevku.... ja ich potom premiestnim .....
Ďakujem, aspoň teraz viem, že nebudem strácať čas. Možno sa nakoniec vďaka tomu presvedčím, že PÚ je jednoduchšie ako JÚ a preorientujem sa. Lebo som tu počula také názory.;)
sway
10.03.05,19:51
Ďakujem, aspoň teraz viem, že nebudem strácať čas. Možno sa nakoniec vďaka tomu presvedčím, že PÚ je jednoduchšie ako JÚ a preorientujem sa. Lebo som tu počula také názory.;)
veru Janke, vrelo odporúčam podvojné - je oveľa krajšie, jednoduchšie a prehľadnejšie!!! ahoj:o
Janka6685
10.03.05,20:32
veru Janke, vrelo odporúčam podvojné - je oveľa krajšie, jednoduchšie a prehľadnejšie!!! ahoj:o
Tak mi to vŕta v hlave, že sa naozaj pokúsim zistiť, prečo jednoduché účtovníctvo nie je jednoduché a prečo každý odporúča podvojné.

Prajem príjemne strávený večer (noc) pri počítači. Ako pozerám, je tu strašne veľa ľudí, (medzi nich patrím aj ja) čo sa od porady nevedia odtrhnúť.:cool:
učty
10.03.05,20:33
ahoj Janka, bola si sa už pozrieť v archíve?
ondrejvla
10.03.05,20:36
Tak mi to vŕta v hlave, že sa naozaj pokúsim zistiť, prečo jednoduché účtovníctvo nie je jednoduché a prečo každý odporúča podvojné.

Prajem príjemne strávený večer (noc) pri počítači. Ako pozerám, je tu strašne veľa ľudí, (medzi nich patrím aj ja) čo sa od porady nevedia odtrhnúť.:cool:Janka skutočne PÚ je krásne a nedá sa s JÚ ani porovnať! A PORADA? - je to najsamlepšia stránka na ktorú sa stávame čoraz viac závislákmi.
ondrejvla
10.03.05,20:38
ahoj Janka, bola si sa už pozrieť v archíve?Ani ja som tam ešte nebola. Čo je tam také zaujímavé? Tu je toľko zaujímavých otázok a odpovedí, že to by som nestíhala ani robiť, ani spať, keby som chcela všetko vidieť.
Janka6685
10.03.05,20:40
ahoj Janka, bola si sa už pozrieť v archíve?
Kde sa ten archív nachádza? Snažím sa orientovať sa na porade, ale asi (určite) mi niečo ušlo.
Janka6685
10.03.05,20:44
Janka skutočne PÚ je krásne a nedá sa s JÚ ani porovnať! A PORADA? - je to najsamlepšia stránka na ktorú sa stávame čoraz viac závislákmi.
Snúbenec sa ma stále pýta, ako je možné, že dokážem stráviť toľko času v porade. Teraz mu môžem s čistým svedomím povedať, že nie som jediná závislá. Je nás tu mnoho a mnoho...
Jooooooooooj, to musela vzniknúť taká úžasná stránka? Teraz sa mi zhorší zrak, málo toho naspím, budem zhrbená a nikoho nepustím za počítač... Tomu sa hovorí kompliment;)
učty
10.03.05,20:55
Celkom dole na modrej lište - je tam to isté, ale sa tam rýchlejšie hľadá a číta.
Na Porade si doplňam zanedbané vzdelávanie a je to super relax. Obdivujem tých čo sa pripájajú ráno. Ja som nočný vták a odpájam sa medzi poslednými.
Janka6685
10.03.05,21:06
Celkom dole na modrej lište - je tam to isté, ale sa tam rýchlejšie hľadá a číta.
Na Porade si doplňam zanedbané vzdelávanie a je to super relax. Obdivujem tých čo sa pripájajú ráno. Ja som nočný vták a odpájam sa medzi poslednými.
Ten archiv je super. Vďaka.