J1rko
15.01.08,14:37
:D Dobry den vam prajem a chcem sa vam predstavit :) Som Jirko a v buducnosti zamyslam podnikat. Tak ze sa velmi rad informujem a priucim. Mozno ked sa bude dat tak sa s niekym aj osobne stretnem. ;) Dik
mysimis
15.01.08,13:38
Tak teda vitaj medzi nami :)
Paula
15.01.08,13:39
a zaraď sa do "pracovného" procesu ;)
Melnick
15.01.08,13:42
Krásna prezentácia Jirko, vitaj . :):):)
J1rko
15.01.08,13:42
Dostudujem strednu skolu a mozem sa zaradit kde chcem, len este treba to ucliiste nejako dotiahnut do konca ;) BTW...kto z vas chodil na SOU ?
Zoltán Kovács
15.01.08,13:44
Noo, väčšina z náš má už školské roky za sebou, ale to vôbec nevadí. Je chválihodné, že pred začatím podnikania chceš mať správne informácie. Tak si na správnom mieste. :D
J1rko
15.01.08,13:46
Este sa tu naucim orientovat trosku a mozem sa zaradit :):---
danushka
15.01.08,13:52
:D Dobry den vam prajem a chcem sa vam predstavit :) Som Jirko a v buducnosti zamyslam podnikat. Tak ze sa velmi rad informujem a priucim. Mozno ked sa bude dat tak sa s niekym aj osobne stretnem. ;) Dik

Jirko, osmeľ sa trošku viac - tu nekušeme ani nekričíme, tak sa mi trošinku zazdalo, že si tichý a plachý chlapec;)

A daj vedieť v čom budeš podnikať...košickí členovia s okolicou nemali dlho stretko, tak hádam ideš s nami, keď sa niečo zomelie:), či to zorganizujeme u Teba v podniku?
danushka
15.01.08,13:53
Este sa tu naucim orientovat trosku a mozem sa zaradit :):---


Joooj, či nie je zlatô toto chlapča..., milé, podarené...:)
J1rko
15.01.08,13:56
ja tichy ???a nesmely ??? :) hehe...no tak to ma naozaj nepoznas este :) JE sice pravda, ze mam "len" 17 rokov. CHcel by som v buducnosti zalozit s.r.o + nejaky podnik "zivnost" vsetko poporiadku a detskymi krocikmi...:)nechcem spadnut hned na zaciatku :rolleyes:
Gabi03
15.01.08,13:58
ja tichy ???a nesmely ??? :) hehe...no tak to ma naozaj nepoznas este :) JE sice pravda, ze mam "len" 17 rokov. CHcel by som v buducnosti zalozit s.r.o + nejaky podnik "zivnost" vsetko poporiadku a detskymi krocikmi...:)nechcem spadnut hned na zaciatku :rolleyes:

;):D:D Prejavuješ sa ako sympatický chalan.
J1rko
15.01.08,14:01
Tolko komplimentov hned na zaciatku ? :o:o dakujem pekne,ale vy ste riadne vsimavy :) :cool:
danushka
15.01.08,14:02
ja tichy ???a nesmely ??? :) hehe...no tak to ma naozaj nepoznas este :) JE sice pravda, ze mam "len" 17 rokov. CHcel by som v buducnosti zalozit s.r.o + nejaky podnik "zivnost" vsetko poporiadku a detskymi krocikmi...:)nechcem spadnut hned na zaciatku :rolleyes:


Vykľulo sa šidlo z vreca;):D:D:D, tak 2x VITAJ MEDZI NAMI !!!
J1rko
15.01.08,14:04
ste ma rychlo odhalili teda :D ... no ca sa da robit...aspon viem ze som medzi vsimavymi a urcite aj ochotnymi ludmi :--- ale fakt nemam velmi vela skusenosti ..no podla toho v com :eek: ...ale v podnikani pomenej...tak, ze ked bude nieco zaujimave co musim vediet tak za mnou :cool:
JankaO
15.01.08,14:23
:D Dobry den vam prajem a chcem sa vam predstavit :) Som Jirko a v buducnosti zamyslam podnikat. Tak ze sa velmi rad informujem a priucim. Mozno ked sa bude dat tak sa s niekym aj osobne stretnem. ;) Dik

Začiatok bol perfektný. (mimochodom a nemá tu z nás väčšina tiež 17- nasť??? )
J1rko
15.01.08,14:26
ja neviem kolko tu mate rokov......;) ale snad tu najdem zopar ludi z kosic, s ktorymi by sa dai robit aj spolocne stretnutia :o chcem pocut vase nazory, alebo pocut vase uspechy,ako ste zacinali a tak :) ...:rolleyes:
ajale
15.01.08,14:28
Uz sa opakujem ale: Vitaj v tomto blogu brat, vitaj, vitaj nastokrat, vitaj poklad jediny z poradackej rodiny. Sadni vedla priatelov, mali sme dnes pekny zhon, do rady, hla zahryzni nech ta nevedomost netrizni.... Karl May alias Ajale
ajale
15.01.08,14:38
ja neviem kolko tu mate rokov......
Myslim od 18 hore, tych mladsich sme poslali na ICQ:D
ayya
15.01.08,14:49
Vykľulo sa šidlo z vreca;):D:D:D, tak 2x VITAJ MEDZI NAMI !!!

danuska...a este keby si vedela, aky je to fesak! vysoky, dobru postavu vysportovanu ma, krasne hnede oci ... skoda, ze je zadany ... lebo by tu hned bol "na roztrhanie" v medzi dievcatami v relevantnych rokoch :)
Melnick
15.01.08,14:59
Myslim od 18 hore, tych mladsich sme poslali na ICQ:D
ajale ,my tu máme všetky 17 :eek:a niektoré ešte ani 17 nemajú, napríklad taká ja ....až v auguste... sa načakám...:D
ajale
15.01.08,15:01
ajale ,my tu máme všetky 17 :eek:a niektoré ešte ani 17 nemajú, napríklad taká ja ....až v auguste... sa načakám...:D
Sorry
J1rko
15.01.08,15:24
danuska...a este keby si vedela, aky je to fesak! vysoky, dobru postavu vysportovanu ma, krasne hnede oci ... skoda, ze je zadany ... lebo by tu hned bol "na roztrhanie" v medzi dievcatami v relevantnych rokoch :)

Vidim, ze ste uz pozreli moje fotky na pokeci :) a tak isto ste asi zahliadli ten album,ktory by mal pravdepodobne znacit , ze som zadany,ale nie je tomu az tak ako si myslite :)...Sme kamarati...:)Sme na zaciatku niecoho a mozno bude aj ten zaciatok neuspesny :) no uvidime !!! zlezaradil :cool::cool::cool:
ayya
15.01.08,15:31
Vidim, ze ste uz pozreli moje fotky na pokeci :) ....
jasne, ved ten album nemas zamknuty ... a naozaj som to myslela vazne, ako pochvalu a bez ironie ...
btw: uviedol si sa tu velmi sympaticky, paci sa mi to, .... ked budes hodne citat, tak tu najdes strasne vela dobrych rad, ktore ti budu uzitocne ...
a ... drzim ti palce :) ok?
J1rko
15.01.08,15:40
:rolleyes:tak sa mi to paci,lenze mam teraz nejaky pomaly PC,alebo Internet ,alebo co sa mi tu deje :) vsetko ide pomaly a pokial otvorim jednu temu tak tu dobre ze nezaspim :mad: ale dakujem zatial za zoznamenie a budem sa pokusat prispievat a sem tam rozvinut novu temu ked mi nieco nebude jasne ;) CMUK pre teba :---;)
tiny77
15.01.08,16:40
ja tichy ???a nesmely ??? :) hehe...no tak to ma naozaj nepoznas este :) JE sice pravda, ze mam "len" 17 rokov. CHcel by som v buducnosti zalozit s.r.o + nejaky podnik "zivnost" vsetko poporiadku a detskymi krocikmi...:)nechcem spadnut hned na zaciatku :rolleyes:

uf mimotemy som citala ze vsetko poporiadku s detskymi kocikmi :D :D
danushka
15.01.08,17:10
uf mimotemy som citala ze vsetko poporiadku s detskymi kocikmi :D :D

:D:D:D aj detské kočíky berieme, tu sa každému prírastku tešíme, bábnätká máme radi:):):)
michelle84
15.01.08,17:10
Priznám sa, že aj ja patrím k tým mladším, ale zase ani nie tak veľmi :rolleyes: ale tu na Porade je jedno, koľko máme rokov, skôr je dôležité aké informácie a skúsenosti tu získame :)
J1rko
15.01.08,18:44
Skoda, ze nie som babatko,lebo by som sa od vas vsetkych nechal pochovat :))..ako na ruckach..ziadne kopanie pod zem :D Viem, ze toto nie je pokec,ale mohli by sme sa tak trochu "zoznamit" nech si nie sme cudzi...:) takze fotky na mail :D:D:D
Milan Benka
15.01.08,18:53
Dostudujem strednu skolu a mozem sa zaradit kde chcem, len este treba to ucliiste nejako dotiahnut do konca ;) BTW...kto z vas chodil na SOU ?

Kedysi dávno ......... :D
J1rko
15.01.08,18:56
a na aku skolu ? ja na dopravne . prave studujem 3ti rok
Milan Benka
15.01.08,18:58
a na aku skolu ? ja na dopravne . prave studujem 3ti rok

Strojarinu. Potom na výške som ju skombinoval s ekonómiou. A odvtedy sa venujem už len tej ekonómii a veciam s tým súvisiacim.
danushka
15.01.08,18:58
danuska...a este keby si vedela, aky je to fesak! vysoky, dobru postavu vysportovanu ma, krasne hnede oci ... skoda, ze je zadany ... lebo by tu hned bol "na roztrhanie" v medzi dievcatami v relevantnych rokoch :)

Tak som si fešáčika vygooglila, teda...
Pozor, pozor J1rko, my sme tu všetky 17-tky, nenarob nám tu vetry:D:D:D;)
Odporúčam dievčatá, kuknite sa!
J1rko
15.01.08,19:10
prepac danushka :) ... nebudem vam tu robit vetry :D ale keby si nahodou chcela tak si zapis moje icq a napis mi tam 202 285 053 :)Mozme spravit z porady tak trochu azet :D
Danila
15.01.08,19:45
prepac danushka :) ... nebudem vam tu robit vetry :D ale keby si nahodou chcela tak si zapis moje icq a napis mi tam 202 285 053 :)Mozme spravit z porady tak trochu azet :DNečítala som tu dnes niekde, že začať treba pomaly??????:):D:)
ayya
15.01.08,19:46
Tak som si fešáčika vygooglila, teda...
Odporúčam dievčatá, kuknite sa!

suhlas ;)
J1rko
15.01.08,19:49
ayya ...vzdy sa zacina cislom...:D
Tanče
16.01.08,00:22
Začiatok bol perfektný. (mimochodom a nemá tu z nás väčšina tiež 17- nasť??? )

..by som poovedala že všetci, len "poraďacki šefovci " majú už 18...:)
J1rko
16.01.08,05:15
:Dto je super ! Ja som myslel, ze tu budu skor taki 40 vyssie :D:D:D dufam, ze som nikoho neurazil teraz :)...;)
J1rko
16.01.08,05:16
Strojarinu. Potom na výške som ju skombinoval s ekonómiou. A odvtedy sa venujem už len tej ekonómii a veciam s tým súvisiacim.

Ja uvazujem tiez o vyske,ale neviem ci to ma nejaky zmysel :confused: Kazdy mame svoju hlavu ... :D
Adkah
16.01.08,19:11
Uz sa opakujem ale: Vitaj v tomto blogu brat, vitaj, vitaj nastokrat, vitaj poklad jediny z poradackej rodiny. Sadni vedla priatelov, mali sme dnes pekny zhon, do rady, hla zahryzni nech ta nevedomost netrizni.... Karl May alias Ajale

ajale, super basnicka.:D J1rko vitaj na porade, a vela uspechov prajem.:)
evina
16.01.08,19:18
:Dto je super ! Ja som myslel, ze tu budu skor taki 40 vyssie :D:D:D dufam, ze som nikoho neurazil teraz :)...;)

Keby len 40 vyssie...:D
Adkah
16.01.08,19:25
Keby len 40 vyssie...:D

Rozne vekove skupiny :D
J1rko
16.01.08,20:03
Mna tu vsetci presviedcaju ze maju 17,ale to je asi len zasterka pre ich skutocny vek a citia sa tak mladsi ked si pisu s mladym pod ich fiktivnym vekom :D:D:D
evina
16.01.08,20:06
Mna tu vsetci presviedcaju ze maju 17,ale to je asi len zasterka pre ich skutocny vek a citia sa tak mladsi ked si pisu s mladym pod ich fiktivnym vekom :D:D:D

Podstatu sedemnástich rokov môžeš zistiť na šuťáku.
Ale podstata je v tom, že nie je dôležité koľko rokov máš a na koľko sa cítiš:rolleyes: a keĎ z obsahu príspevku máš pocit, že ho naozaj píše 17-násťročný, tak potom je to super :D
kitky
16.01.08,20:07
Mna tu vsetci presviedcaju ze maju 17,ale to je asi len zasterka pre ich skutocny vek a citia sa tak mladsi ked si pisu s mladym pod ich fiktivnym vekom :D:D:D

ahoj, si naozaj roztomily, ale debaty takehoto typu su vhodnejsie na Pokec, konkretne Mladi duchom.:):D
Menej je viac. To mi ver.
J1rko
16.01.08,20:11
ahoj, si naozaj roztomily, ale debaty takehoto typu su vhodnejsie na Pokec, konkretne Mladi duchom.:):D
Menej je viac. To mi ver.

No vidite..ja sa tu dokonca dozviem kto tu chodi na pokec a do akej miestnosti,ale ved nie je hanba ze mate mladeho ducha v tak povediav polorozpadajucom sa tele,ale nikdy nie je neskoro zacat napravovat sa...trochu zdravej stravy a sportu a budete sa citit mlado aj na vonok..nie len duchom :eek: :D:D:D
kitky
16.01.08,20:16
No vidite..ja sa tu dokonca dozviem kto tu chodi na pokec a do akej miestnosti,ale ved nie je hanba ze mate mladeho ducha v tak povediav polorozpadajucom sa tele,ale nikdy nie je neskoro zacat napravovat sa...trochu zdravej stravy a sportu a budete sa citit mlado aj na vonok..nie len duchom :eek: :D:D:D

vobec nic si nepochopil, ale mas na to vek.:)
evina
16.01.08,20:16
No vidite..ja sa tu dokonca dozviem kto tu chodi na pokec a do akej miestnosti,ale ved nie je hanba ze mate mladeho ducha v tak povediav polorozpadajucom sa tele,ale nikdy nie je neskoro zacat napravovat sa...trochu zdravej stravy a sportu a budete sa citit mlado aj na vonok..nie len duchom :eek: :D:D:D

No to ma dostalo ..:D:D:D Od zajtra cvičím:)
J1rko
16.01.08,20:17
Taky pristup sa mi paci """ tak hop do toho :D
henam
21.01.08,14:49
Jirka, prepáč! ale pripadáš mi ako sopliak čo sa sem dostal omylom
anklar
21.01.08,15:06
Jirka, prepáč! ale pripadáš mi ako sopliak čo sa sem dostal omylom
Pardon-pardon! Nemôžem súhlasiť.
Jirko je ako chladivý, čistučký, občerstvujúci vetrík letného rána. Privial dobrú náladu a radosť - takú univerzálnu. Ahoj, Jirko!
danushka
21.01.08,15:23
Pardon-pardon! Nemôžem súhlasiť.
Jirko je ako chladivý, čistučký, občerstvujúci vetrík letného rána. Privial dobrú náladu a radosť - takú univerzálnu. Ahoj, Jirko!
...Jirko sa vie nadýchnuť z plných pľúc a ten jeho výdych možno občas niekoho odveje, ale neberme mu to, je mladý, plný chute a elánu a ak sa tu trošku poniektorým zdá, že jeho nástup a správanie nie je celkom vhodné, tak mu určite väčšina budeme vedieť taktne naznačiť a neznížime sa k invektívam;). Naša spoločnosť ho naučí, ako treba pekne komunikovať na úrovni...ešte to chlapča bude potrebovať v živote. Prečo hneď fešáčikovi do sopliakov...., volajme ho naše chlapča - náš Jirko:). Uvidíte ako sa tento rúči chlapec po pár mesiacoch zmení na obraz poradový ako sa patrí.
anklar
21.01.08,15:49
...Jirko sa vie nadýchnuť z plných pľúc a ten jeho výdych možno občas niekoho odveje, ale neberme mu to, je mladý, plný chute a elánu a ak sa tu trošku poniektorým zdá, že jeho nástup a správanie nie je celkom vhodné, tak mu určite väčšina budeme vedieť taktne naznačiť a neznížime sa k invektívam;). Naša spoločnosť ho naučí, ako treba pekne komunikovať na úrovni...ešte to chlapča bude potrebovať v živote. Prečo hneď fešáčikovi do sopliakov...., volajme ho naše chlapča - náš Jirko:). Uvidíte ako sa tento rúči chlapec po pár mesiacoch zmení na obraz poradový ako sa patrí.
Danushka, veľmi rada s Tebou súhlasím. Tak sa mi zapáčil spôsob akým sa predstavil, že som si prečítala všetky strany. Mám pocit, že Jirko má veľmi dobrú výchovu - verím, že sa nemýlim - a pritom má veľmi príjemnú a veselú povahu. Je "ľahko" komunikatívny, čo bude jeho veľkou devízou. Z každého jeho príspevku cítiť vľúdnosť, úsmev a priamosť. Skvelé chlapča!
Tanče
21.01.08,15:59
Jirka, prepáč! ale pripadáš mi ako sopliak čo sa sem dostal omylom

...ako škoda že som sa sem dostala len v novembri a nie pred 4 rokmi!:mee::)
danushka
21.01.08,16:11
...ako škoda že som sa sem dostala len v novembri a nie pred 4 rokmi!:mee::)

Dovolím si oponovať Tančééé, od novembra si si vybudovala svoje miesto na Porade a tvoj nick aspoň vo mne vyvoláva úsmev a dobrú náladu, až by som povedala radosť z toho, že ťa vidím . To niekto nedokázal, ani po štyroch rokoch členstva. Týmto samozrejme pozdravujem všetkých aktívnych i menej aktívnych - jednoducho našu krvnú skupinu:):):)
anklar
21.01.08,16:24
...ako škoda že som sa sem dostala len v novembri a nie pred 4 rokmi!:mee::)
Trošku odbočíme od skvelého Jirka, Tanče?::)
Hm, aj ja si to často myslím. A to od "old" Poraďákov viem, že vtedy to bolo to pravé orechové! S tou pravou noblesou, keď padali kvalifikované otázky a následne prichádzali kvalifikované odpovede, s patinou samozrejmej, vzájomnej úcty medzi nickmi! Teraz je to asi trošku pošramotené - aspoň ja to tak vnímam. Ale, aj tak som rada, že som Poradu celkom náhodou objavila. Nikdy nie je neskoro - no nie? - a mám pocit, že "starí" Poraďáci sa všetci vrátia lebo všetko sa urovná.
J1rko
22.01.08,13:49
Myslim, ze sa ani neoplati davat citovat cloveka ktory napisal, ze som sopliak a dostal som sa sem omylom :) A dakujem ludom, ktori vedia potesit :--- Ved vy viete...Je tu par Slečno Žien Tiet :o...Stale mi zdvihnete naladu ...Dakujem! Som mlady(nie sopliak:D). No a co ?!... Mam svoj ciel ...A mozem uznat, ze mam aj dost velky rozhlad na rozdiel od niekoho, kto sa cely cas pozera do zeme ;) Ja pozeram hore. Bohuzial zatial ma nenapada nic s cim by som tu na poradu prisiel. Nejaka tema,alebo problem...Zatial vsetko riesim sam a dari sa,ale myslim, ze sa tu v najblizsej dobe zastavim s nejakym "problemom" a budem od vas potrebovat radu.:D Dik vsetkym :rolleyes:
Jarka 1
22.01.08,15:08
[quote=J1rko;619759] Som mlady(nie sopliak:D). No a co ?!... Mam svoj ciel ...A mozem uznat, ze mam aj dost velky rozhlad na rozdiel od niekoho, kto sa cely cas pozera do zeme ;) Ja pozeram hore.

Mať tak zase sedemnásť a môcť o sebe takto napísať.
J1rko
23.01.08,12:57
[quote=J1rko;619759] Som mlady(nie sopliak:D). No a co ?!... Mam svoj ciel ...A mozem uznat, ze mam aj dost velky rozhlad na rozdiel od niekoho, kto sa cely cas pozera do zeme ;) Ja pozeram hore.

Mať tak zase sedemnásť a môcť o sebe takto napísať.

Ved to mozes napisat aj teraz..:)Nemusis mat 17...Vek je len cislo:rolleyes:
Tanče
23.01.08,15:19
Dovolím si oponovať Tančééé, od novembra si si vybudovala svoje miesto na Porade a tvoj nick aspoň vo mne vyvoláva úsmev a dobrú náladu, až by som povedala radosť z toho, že ťa vidím . To niekto nedokázal, ani po štyroch rokoch členstva. Týmto samozrejme pozdravujem všetkých aktívnych i menej aktívnych - jednoducho našu krvnú skupinu:):):)

srdecne dakujem za take uznanie! Srdiecko poskoci pri takychto slovach. Som rada ak ludom vyvolavam na tvari usmev. :):):):):):):):)
A s Jirkom - vyspelym mladikom - rada poporadujem, aspon omladnem...aj ked mam tiez len 17....;)
Melnick
24.01.08,00:49
Ved to mozes napisat aj teraz..:)Nemusis mat 17...Vek je len cislo:rolleyes:

Prečo Ti neverím, že máš 17 ????? /bez smajla/
Ale téma sa Ti dobre rozbehla. hmmm
mimotemy iba relaxujem v prestávke na kávu.
J1rko
24.01.08,14:43
A s Jirkom - vyspelym mladikom - rada poporadujem, aspon omladnem...aj ked mam tiez len 17....;)[/quote]


Prosim..Nesnaz sa mladnut !!! ked mas 17 bolo by zle keby si omladla na 14 :mad: ....radsej si udrzuj pekne tu 17-ku ;) Sice neviem ako dlho ti to vydrzi... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
J1rko
24.01.08,14:46
Prečo Ti neverím, že máš 17 ????? /bez smajla/
Ale téma sa Ti dobre rozbehla. hmmm
mimotemy iba relaxujem v prestávke na kávu.


Cas ide rychlo a o tri mesiace to bude historia :) Budem mat 18...(v maji) :D A ano pozeram, ze sa ta tema rozbehla dobre. Neviem cim to je , asi vplivam dobre na ludi... :o:o Pozeram ze ostatni novacikovia nemaju take uspechy hned zo zaciatku :D ...:rolleyes:
evina
24.01.08,14:51
Cas ide rychlo a o tri mesiace to bude historia :) Budem mat 18...(v maji) :D A ano pozeram, ze sa ta tema rozbehla dobre. Neviem cim to je , asi vplivam dobre na ludi... :o:o Pozeram ze ostatni novacikovia nemaju take uspechy hned zo zaciatku :D ...:rolleyes:

:):rolleyes:
danushka
24.01.08,14:51
Cas ide rychlo a o tri mesiace to bude historia :) Budem mat 18...(v maji) :D A ano pozeram, ze sa ta tema rozbehla dobre. Neviem cim to je , asi vplivam dobre na ludi... :o:o Pozeram ze ostatni novacikovia nemaju take uspechy hned zo zaciatku :D ...:rolleyes:


:D:D:D:D:D, ľen ty na nás dobre vpľíííívaj...tou krásnou našou mäkkou ľúbozvučnou slovenčinou;)
J1rko
24.01.08,14:52
:):rolleyes:


Je to sice mimotemy ,ale ty ma balis vsak ? ... :D:D:D
evina
24.01.08,14:54
Je to sice mimotemy ,ale ty ma balis vsak ? ... :D:D:D
Presne si trafil klinec po hlavičke:) Ja si s láskou spomínam na tento vek /nakoniec veď mám sedemnásť:D/
J1rko
24.01.08,14:55
:D:D:D:D:D, ľen ty na nás dobre vpľíííívaj...tou krásnou našou mäkkou ľúbozvučnou slovenčinou;)



Taky umím česky...je na tom něco špatně ? :D:D :rolleyes: Makedonsky vikam samo :---
J1rko
24.01.08,14:56
Presne si trafil klinec po hlavičke:) Ja si s láskou spomínam na tento vek /nakoniec veď mám sedemnásť:D/


Laska je ako kamen...Ked ho hodis tak ho nevies zastavit,ale je len otazkou casu kedy ta ten kamen udrie do hlavy (alebo rozkroku) :D:D:Dhehe
cloe
24.01.08,14:57
Si fakt šikulák:D
J1rko
24.01.08,14:58
to mi znelo ako pišulák...este ze niekedy precitam viackrat radsej :D:D
danushka
24.01.08,15:01
Taky umím česky...je na tom něco špatně ? :D:D :rolleyes: Makedonsky vikam samo :---

Teraz sa ospravedlňujem tej väčšine, čo neporozumie mojej reakcii Jirkovi:D

Jeli bre Jirko, pa odakle si momčino, ty si kao vetar, odkud to da ti i makedonski pričaš?:eek::eek::eek:

....no nemohla som ináááč;););)
danushka
24.01.08,15:03
Je to sice mimotemy ,ale ty ma balis vsak ? ... :D:D:D



:D:D:D:D:D:D umieram, váľam sa tu, nestíhajú stierače:D:D:D

...teda Evina;)...takto zhurta?
evina
24.01.08,15:11
:D:D:D:D:D:D umieram, váľam sa tu, nestíhajú stierače:D:D:D

...teda Evina;)...takto zhurta?

Nemogu više čekati :D:---
danushka
24.01.08,15:15
Nemogu više čekati :D:---
:eek::eek::eek::eek::eek:

Moje nervy Evina, teraz si ma ale dostala, chodia sa tu doma na mňa pozerať, čo sa mi stalo a či trpím samomluvou. Ježiší, skrúcam sa, zvíjam...od smiechu...
evina
24.01.08,15:17
:eek::eek::eek::eek::eek:

Znala som da budeš tako gledati :):):)


P.s. ale robíme tu asi Jirkovi mrník :D:D
cloe
24.01.08,15:21
Nemogu više čekati :D:---


:D:D:D:D:D:D:D:D
danushka
24.01.08,15:22
Ja si myslím, že mrníček Jirkovi prekážať nembude... V podstate ja už dnes môžem takto relaxovať, kus roboty je spravenej, dobre mi padne mrník:)
Vendula
24.01.08,16:01
Jirko asi odišiel práve v najlepšom...Keby bol chvíľočku dlhšie ostal, panenky by sa mu otáčali, ako sa tie dnešné 17-tky vedia baviť :):):)
J1rko
24.01.08,16:58
Teraz sa ospravedlňujem tej väčšine, čo neporozumie mojej reakcii Jirkovi:D

Jeli bre Jirko, pa odakle si momčino, ty si kao vetar, odkud to da ti i makedonski pričaš?:eek::eek::eek:

....no nemohla som ináááč;););)


Moja mama je od makedonie. Imam ovde i babku a znam da rozgovaram po makedonski. Možeš da me pytaš što sakaš. Jas ke ti odgovorim makedonski...:rolleyes:

No dalej pokracujme slovensky,lebo pochybujem, ze sa tu medzi nami citia ludia prijemne :-D :rolleyes:
J1rko
24.01.08,16:59
:D:D:D:D:D:D umieram, váľam sa tu, nestíhajú stierače:D:D:D

...teda Evina;)...takto zhurta?


Evina prisla na to, ze nikto nie je taky ako Jirko a vystihla tu najlepsiu prilezitost ako ma zbalit :rolleyes:...No neviem ci sa dam :cool: uvidime aky bude vyvijat tlak :D
J1rko
24.01.08,17:02
Jirko asi odišiel práve v najlepšom...Keby bol chvíľočku dlhšie ostal, panenky by sa mu otáčali, ako sa tie dnešné 17-tky vedia baviť :):):)


sedemnast nesedemnast ...na veku nezalezi... :) :cool:...viem sa bavit v kazdej spolocnosti s priemerom IQ vyssim (aspon ako 120)... a vekovej skupiny od 10 do nekoneco...inac s detmi to velmi neviem a po case mi zacnu zrat nervy.. :mad: :D:D
J1rko
24.01.08,17:04
Ja si myslím, že mrníček Jirkovi prekážať nembude... V podstate ja už dnes môžem takto relaxovať, kus roboty je spravenej, dobre mi padne mrník:)


Mne to neprekaza,lebo si robim mrnik z celeho zivota ... :D:D:D :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
J1rko
24.01.08,17:06
Vidim, ze ma mate radi a to sa mi paci :) Tak ze cakajte odo mna plnu podporu...(a nie len pri volbach) :D...pusinky pre kazdeho ...:D
Melnick
24.01.08,17:24
Tuším, že to evina ešte nemá vyhraté na celej čiare:D .Podľa mňa ešte dôjde k poriadnej bitke medzi sedemnástkami.:D A nebude to bitka o prvé miesto v Superstar.:D
evina
24.01.08,18:03
Tuším, že to evina ešte nemá vyhraté na celej čiare:D .Podľa mňa ešte dôjde k poriadnej bitke medzi sedemnástkami.:D A nebude to bitka o prvé miesto v Superstar.:D

No ale ja som vystihla tú najlepšiu príležitosť ...:D
Tanče
24.01.08,18:08
no MOMENT!!!!!
zato že nemaš rečovú barieru, tak budes hneď prvá????? :mad:

JA SOM BOLA PRVA! :D
evina
24.01.08,18:17
no MOMENT!!!!!
zato že nemaš rečovú barieru, tak budes hneď prvá????? :mad:

JA SOM BOLA PRVA! :D

Už som svoj dôvod upravila :D
willma
24.01.08,18:23
sedemnast nesedemnast ...na veku nezalezi... :) :cool:...viem sa bavit v kazdej spolocnosti s priemerom IQ vyssim (aspon ako 120)... a vekovej skupiny od 10 do nekoneco...inac s detmi to velmi neviem a po case mi zacnu zrat nervy.. :mad: :D:D Po čase???, buď rád, že nepoznáš moju dcéru :D:D:D, tá by ti ich začala ničiť okamžite, alebo by si ťa okamžite omotala okolo malíčka.
tina1
24.01.08,18:29
Po čase???, buď rád, že nepoznáš moju dcéru :D:D:D, tá by ti ich začala ničiť okamžite, alebo by si ťa okamžite omotala okolo malíčka.

baby aby sme nedopadli takto:
Něco pro mužské ego http://mail02.centrum.sk/%7E%7Ecook%7Ek.canky/download.php?bid=00003f2722cc942400c17c0a&idx=4




V jednom městě vznikl obchod, ve kterém si může každá žena koupit svého muže.


Má šest pater a kvalita mužů roste s každým patrem.
Je v tom ale jeden háček: jakmile již žena vejde na vyšší patro, nemůže už sejít níž, pouze odejít východem bez možnosti návratu.








A tak vchází první žena s vážným zájmem o koupi muže.






V prvním patře vidí ceduli:
"Tito muži mají práci".
No, to už je něco, můj bývalý ani práci neměl - pomyslela si žena, ale podívám se, co je víš.



Ve druhém patře byl nápis:
"Muži zde mají práci a mají rádi děti"
Pěkné, ale podíváme se, co je výš.



Ve třetím patře byla tabulka:
"Muži zde mají práci, mají rádi děti a jsou neskutečně pěkní."
No čím dál tím lépe - pomyslela si - ale výš to už musí být....



Ve čtvrtém patře si mohla přečíst:
"Muži zde mají práci, mají rádi děti, jsou neskutečně pěkní a pomáhají při domácích pracích. " Sladké, jak sladké...Ale zkusím ještě o patro výš.



V pátém patře stálo:
"Muži zde mají práci, mají rádi děti, jsou neskutečně pěkní, pomáhají při domácích pracích a jsou ďábelsky dobří v posteli".
No to je neuvěřitelné, přímo zázrak - pomyslela si žena – ale když to je tak skvělé tady, co musí být o patro výš!?!

A v šestém patře si velice překvapená žena přečetla:
"Na tomto patře již nejsou žádní muži. Patro bylo postaveno jako důkaz toho, že vám ženským prostě nejde vyhovět."
J1rko
24.01.08,19:06
Tuším, že to evina ešte nemá vyhraté na celej čiare:D .Podľa mňa ešte dôjde k poriadnej bitke medzi sedemnástkami.:D A nebude to bitka o prvé miesto v Superstar.:D


Dievcata...STOP STOP :--- Nebite sa kvoli mne...Nie su sice krajsi a inteligentnejsi,ale su urcite blizsie pri vas...Bohuzial ja som orientovany len na Košice a blízke okolie, tak ze ak niekto chce tak sup Sup sa stahovat do Kosic a mozno sa vam postasti..a mozno nie... Nie je lahke si ma ziskat...:) a este ten prispevok od tina1 ...;)...Ja by som na tom siestom poschodi bol...:D:D:D
Danila
24.01.08,19:08
Dievcata...STOP STOP :--- Nebite sa kvoli mne...Nie su sice krajsi a inteligentnejsi,ale su urcite blizsie pri vas...Bohuzial ja som orientovany len na Košice a blízke okolie, tak ze ak niekto chce tak sup Sup sa stahovat do Kosic a mozno sa vam postasti..a mozno nie... Nie je lahke si ma ziskat...:) a este ten prispevok od tina1 ...;)...Ja by som na tom siestom poschodi bol...:D:D:DTak si sa rozkošil Jiruško, že tuším si aj zabudol, že si sa prišiel učiť podnikať. Alebo podnikáš? A či čo?????:confused::eek::)
J1rko
24.01.08,19:10
Holky..nemozem odpisovat kazdej z vas lebo by som tu stravil cely den ..mozno viac...tak vam napisem taku hromadnu ostu...nebite sa o mna...neomotate si ma okolo malicka a nestiahnete ma len tak do postele..budem sa branit ako drak (no urcite)... :D ... ked ste z kosic,alebo sa sem kvoli mne chcete prestahovat kludne mi napiste na icq... 202 285 053 a mozme sa dohodnut tam na dalsich zaujimavych chvilkach spestrenych krasnymi zazitkami...(so mnou) :D nevahajte...som 185cm...79Kg..vysoky vysportovany...hnede oci..hnede vlasy...velkost topanky 44,5 a moje tc je 0915 xxx xxx :D staci vam to ?:D
J1rko
24.01.08,19:12
Tak si sa rozkošil Jiruško, že tuším si aj zabudol, že si sa prišiel učiť podnikať. Alebo podnikáš? A či čo?????:confused::eek::)


tato tema nebola zalozena ako nejaky podnikatelsky napad,alebo tema kde sa rozobera podnikanie a pod...V tejto teme najdes relax...a krasne chvile spestrene mnou :rolleyes: :D:D
danushka
24.01.08,19:14
no MOMENT!!!!!
zato že nemaš rečovú barieru, tak budes hneď prvá????? :mad:

JA SOM BOLA PRVA! :D


...NO, PRVÁ NEPRVÁ, Evina nech si vraví čo chcee,
JIRKO NECH SI VYBERIE SÁM!!!

NO NIE JIREČKO, ZLATÍČKO?;););)

..a potom sa uvidí, kto tu bude hrať prvé husle...tss, tsss:D:D:D
J1rko
24.01.08,19:17
...NO, PRVÁ NEPRVÁ, Evina nech si vraví čo chcee,
JIRKO NECH SI VYBERIE SÁM!!!

NO NIE JIREČKO, ZLATÍČKO?;););)

..a potom sa uvidí, kto tu bude hrať prvé husle...tss, tsss:D:D:D


Tym padom, ze je danushka z Kosic...a ze ma 17 rokov ..Ma obrovsku vyhodu voci vam ostatnym :D CMUK :D Uprednostnujem danushku :rolleyes: :D:D
Danila
24.01.08,19:19
tato tema nebola zalozena ako nejaky podnikatelsky napad,alebo tema kde sa rozobera podnikanie a pod...V tejto teme najdes relax...a krasne chvile spestrene mnou :rolleyes: :D:DAháááááá, pardon, pardon, to vieš, mne práve minulo sedemnást, tak padáááááám.;)
J1rko
24.01.08,19:23
Aháááááá, pardon, pardon, to vieš, mne práve minulo sedemnást, tak padáááááám.;)



Ja si neurcujem vek,ale 17 je minimumm tak sa neboj..stale mas sancu,ale danushka si ma asi bude chraaanitt :---:---:( :D
danushka
24.01.08,19:25
Tym padom, ze je danushka z Kosic...a ze ma 17 rokov ..Ma obrovsku vyhodu voci vam ostatnym :D CMUK :D Uprednostnujem danushku :rolleyes: :D:D


Neviem, čo na to povedať tomuto zlatému chlapcovi:D:D:D.
Jirko, tak ako som sa dnes z chuti a od srdca zasmiala, tak to nebolo dávno.
Ďakujeme Ti všetky, že si vniesol do týchto posledných dvoch ťažkých týždňov trochu ľahkosti a úprimného smiechu.
Si jednoducho NAŠE CHLAPČA:):):).
J1rko
24.01.08,19:26
Neviem, čo na to povedať tomuto zlatému chlapcovi:D:D:D.
Jirko, tak ako som sa dnes z chuti a od srdca zasmiala, tak to nebolo dávno.
Ďakujeme Ti všetky, že si vniesol do týchto posledných dvoch ťažkých týždňov trochu ľahkosti a úprimného smiechu.
Si jednoducho NAŠE CHLAPČA:):):).


a kedy ideme na kavu ? :eek:
danushka
24.01.08,19:31
a kedy ideme na kavu ? :eek:

:D:D:D:D:D:D:eek::eek::eek:

Jirko, ty sa len snaž pekne, rozbehni veľký biznis a dovtedy dorastie z mojej zlatej dcéry rúča účtovníčka, ekonómka, poradkyňa v jednom a potom nás pozveš obe na kavíčku, súhlasíš? (Keď sa držíš tak zubami-nechtami tých Košíc).
J1rko
24.01.08,19:35
:D:D:D:D:D:D:eek::eek::eek:

Jirko, ty sa len snaž pekne, rozbehni veľký biznis a dovtedy dorastie z mojej zlatej dcéry rúča účtovníčka, ekonómka, poradkyňa v jednom a potom nás pozveš obe na kavíčku, súhlasíš? (Keď sa držíš tak zubami-nechtami tých Košíc).


ako myslis ze nemas 17 rokov ?? alebo mas a uz mas aj dceru alebo ako to myslis ?? no ja teraz nechapem ci tu vsetky predstierate vek 17,ale pride mi to tak,lebo v takom veku podnikat oficialne nemozes...som vykolajeny trosku a nechapem :mee: :eek::eek::eek::eek::eek::eek: ale vy ma klamete vsetci...no tak tooo toooo :eek::eek::eek: ...
Tanče
24.01.08,19:51
:D:D:D:D:D:D:eek::eek::eek:

Jirko, ty sa len snaž pekne, rozbehni veľký biznis a dovtedy dorastie z mojej zlatej dcéry rúča účtovníčka, ekonómka, poradkyňa v jednom a potom nás pozveš obe na kavíčku, súhlasíš? (Keď sa držíš tak zubami-nechtami tých Košíc).


Tak a Danushku máme z krku! ;)

Jiruš, ty ďábel, tak ty sa budeš brániť? Vrrrr.

PS. Prečo by nemohla mať niektora z nás dceru v 17-ich?
evina
24.01.08,19:55
ako myslis ze nemas 17 rokov ?? alebo mas a uz mas aj dceru alebo ako to myslis ?? no ja teraz nechapem ci tu vsetky predstierate vek 17,ale pride mi to tak,lebo v takom veku podnikat oficialne nemozes...som vykolajeny trosku a nechapem :mee: :eek::eek::eek::eek::eek::eek: ale vy ma klamete vsetci...no tak tooo toooo :eek::eek::eek: ...
Som Ti povedala, že tajomstvo sladkých 17 odhalíš na šuťáku;)
Melnick
24.01.08,22:20
Tym padom, ze je danushka z Kosic...a ze ma 17 rokov ..Ma obrovsku vyhodu voci vam ostatnym :D CMUK :D Uprednostnujem danushku :rolleyes: :D:D
No práve si danuška získala armádu nepriateliek :mad: / :D:D:D:D:D:D/
danushka
25.01.08,05:45
No práve si danuška získala armádu nepriateliek :mad: / :D:D:D:D:D:D/


Naopak Maji, myslím si, že táto téma z nás urobila pravé sestry a ešte väčšie priateľky:D:)
anklar
25.01.08,10:23
ako myslis ze nemas 17 rokov ?? alebo mas a uz mas aj dceru alebo ako to myslis ?? no ja teraz nechapem ci tu vsetky predstierate vek 17,ale pride mi to tak,lebo v takom veku podnikat oficialne nemozes...som vykolajeny trosku a nechapem :mee: :eek::eek::eek::eek::eek::eek: ale vy ma klamete vsetci...no tak tooo toooo :eek::eek::eek: ...

Vidíš, Jirko, aký si podarený s tou pretiahnutou tváričkou!?
Poraďáčky, ktoré ti tu prejavujú toľko priazne, ti neklamú - ani zamak.
Mnohé sme tu totiž "zaslúžilé sedemnástky", vieš, Jirko?:D
Mám ti rozumieť tak, že tantus spadol až teraz?:D
J1rko
25.01.08,13:10
Tak a Danushku máme z krku! ;)

Jiruš, ty ďábel, tak ty sa budeš brániť? Vrrrr.

PS. Prečo by nemohla mať niektora z nás dceru v 17-ich?


Jasne, ze sa budem branit...Viem co dokazu zenske zbrane a viem ze mozu byt pre mna velmi velmi nebezpecneeee :rolleyes::rolleyes::rolleyes: ...No mohla,ale kto si tu pre boha nedaval pozor ??? :eek::eek:
J1rko
25.01.08,13:12
No práve si danuška získala armádu nepriateliek :mad: / :D:D:D:D:D:D/



ASi sa ustalim na neutralnom postoji,lebo nechcem aby danushka mala nepriatelky...:)) bite sa o mna anonymne:P:rolleyes:
J1rko
25.01.08,13:13
Naopak Maji, myslím si, že táto téma z nás urobila pravé sestry a ešte väčšie priateľky:D:)


No ked ste prave sestry tak to by sme asi nemohli ist traja... :D:D:D je to hrozne ked sa sestry hadaju ...a este horsie by to bolo keby ste sa hadali o mna ... :rolleyes::D:D:D
J1rko
25.01.08,13:15
Vidíš, Jirko, aký si podarený s tou pretiahnutou tváričkou!?
Poraďáčky, ktoré ti tu prejavujú toľko priazne, ti neklamú - ani zamak.
Mnohé sme tu totiž "zaslúžilé sedemnástky", vieš, Jirko?:D
Mám ti rozumieť tak, že tantus spadol až teraz?:D


Neviem kedy to presne spadlo,ale na tom nezalezi:D:D dolezite je ze sa nikomu nic nestalo :D:D:rolleyes:
Tanče
25.01.08,13:29
Jasne, ze sa budem branit...Viem co dokazu zenske zbrane a viem ze mozu byt pre mna velmi velmi nebezpecneeee :rolleyes::rolleyes::rolleyes: ...No mohla,ale kto si tu pre boha nedaval pozor ??? :eek::eek:


.... no J1rko, vyzerá to že asi väčšina si tu "nedávala pozor" :D:D:D:D

a neboj, my si nebudeme sklbať vlasy ani oči vyškriabávať, to je len zdravá rivalita "sedemnástiek" o chutného "samčeka" ;)
anklar
25.01.08,13:57
ASi sa ustalim na neutralnom postoji,lebo nechcem aby danushka mala nepriatelky...:)) bite sa o mna anonymne:P:rolleyes:
Beťárik! :D
Tanče
25.01.08,14:00
...Jiruš, ty ďábel, tak ty sa budeš brániť? Vrrrr.



Tak toto som napísala včera.
A dnes som si pozrela tvoj profil a našla som tam :eek: tvoje " Vrrr....MLIECKO !!! :D"

...nie je to nejaké znamenie? Dámy čo poviete?:)
J1rko
25.01.08,15:47
.... no J1rko, vyzerá to že asi väčšina si tu "nedávala pozor" :D:D:D:D

a neboj, my si nebudeme sklbať vlasy ani oči vyškriabávať, to je len zdravá rivalita "sedemnástiek" o chutného "samčeka" ;)


No ta rivalita o samčeka mi pride taka sexi :rolleyes::rolleyes:...:)
J1rko
25.01.08,16:08
Tak toto som napísala včera.
A dnes som si pozrela tvoj profil a našla som tam :eek: tvoje " Vrrr....MLIECKO !!! :D"

...nie je to nejaké znamenie? Dámy čo poviete?:)


Mozte len diskutovat co som tym myslel,ale nepridete na to :D Ale co je zle na zdravej chuti...do jedla...do sexu :rolleyes: :D:D
J1rko
25.01.08,16:09
a beťárik nie som :)...som nieco viac :D
danushka
25.01.08,16:22
No ta rivalita o samčeka mi pride taka sexi :rolleyes::rolleyes:...:)

....to sme už v divočine dievčatá?:eek::eek::eek:...

Inak Tanče, to s tým mliečkom som vôbec nepochopila, uniklo mi niečo?
Pozerala som do Jirkovho profilu, inak veľmi úprimnom, ale o mliečku tam nebolo veru nič.
Teraz tantus spadol mne...:D
Tanče
25.01.08,16:39
....to sme už v divočine dievčatá?:eek::eek::eek:...

Inak Tanče, to s tým mliečkom som vôbec nepochopila, uniklo mi niečo?
Pozerala som do Jirkovho profilu, inak veľmi úprimnom, ale o mliečku tam nebolo veru nič.
Teraz tantus spadol mne...:D

ale má. Ale v tom mojom prispevku nebolo podstatné to mliečko ale to vrrr. A to, že som si tu "zavrrrrcala" na J1rka a vôbec som netušila že to má aj on v profile .... naozaj neklamem.
Jedno vrrr ma pri znamení býka a to druhe:
Rodina

Momentálny rodinný stav

slobodný(á), Vrrr....MLIECKO !!! :D
J1rko
25.01.08,19:21
ale má. Ale v tom mojom prispevku nebolo podstatné to mliečko ale to vrrr. A to, že som si tu "zavrrrrcala" na J1rka a vôbec som netušila že to má aj on v profile .... naozaj neklamem.
Jedno vrrr ma pri znamení býka a to druhe:
Rodina

Momentálny rodinný stav

slobodný(á), Vrrr....MLIECKO !!! :D


:eek: Vidim, ze rozoberate veci o mne :D Pred par minutami som sa rozisiel s jednou "priatelkou"...boli sme spolu mesiac...videli sme sa patkrat...a ani sme si nedali poriadnu pusu...neviem ako mozem s niekym takym chodit :-/..pre BOHA !!! :rolleyes: Ved ja potrebujem byt rozmaznavany a chcem aby ma niekto híčkal pekne vo svojom naruci a hovoril mi same pekne veci !! som citlivy :mee: ...kaslem na vsetko...doma problemy...vonku problemy :cool: Par ludi mi dlzi peniaze...dokopy cca 40 000,- ...:cool: Normalne som nahnevany dnes
J1rko
25.01.08,19:23
....to sme už v divočine dievčatá?:eek::eek::eek:...

Inak Tanče, to s tým mliečkom som vôbec nepochopila, uniklo mi niečo?
Pozerala som do Jirkovho profilu, inak veľmi úprimnom, ale o mliečku tam nebolo veru nič.
Teraz tantus spadol mne...:D


tak trosku mimotemy by sme si mohli dat nejaku stretavku len tak sadnut niekde na kaficko a porozoberat nase zivotne osudy... :rolleyes:kam nas vietor zavial...a tak ;):D:D
Tanče
25.01.08,19:26
:eek: Vidim, ze rozoberate veci o mne :D Pred par minutami som sa rozisiel s jednou "priatelkou"...boli sme spolu mesiac...videli sme sa patkrat...a ani sme si nedali poriadnu pusu...neviem ako mozem s niekym takym chodit :-/..pre BOHA !!! :rolleyes: Ved ja potrebujem byt rozmaznavany a chcem aby ma niekto híčkal pekne vo svojom naruci a hovoril mi same pekne veci !! som citlivy :mee: ...kaslem na vsetko...doma problemy...vonku problemy :cool: Par ludi mi dlzi peniaze...dokopy cca 40 000,- ...:cool: Normalne som nahnevany dnes

jááááj zlatko naše sladučké, neber si to tak. No načo by ti taká bola, čo ti ani pusu nedala ani pekné slovo nepovedala?
Že sa tebe páčila? Ale ty jej nie, a to nie je vzťah. No ták, usmej sa.....:) Nájdeš druhú a lepšiu, neboj. Ale tie dlhy si vybav.
Mimochodom, ty už podnikáš, keď máš toľko prašulov?
J1rko
25.01.08,19:28
jááááj zlatko naše sladučké, neber si to tak. No načo by ti taká bola, čo ti ani pusu nedala ani pekné slovo nepovedala?
Že sa tebe páčila? Ale ty jej nie, a to nie je vzťah. No ták, usmej sa.....:) Nájdeš druhú a lepšiu, neboj. Ale tie dlhy si vybav.
Mimochodom, ty už podnikáš, keď máš toľko prašulov?

Nie nepacila sa mi...to som sa skor podriadil ja jej...inac v tom vztahu nebolo nic zaujimave a pekne...A ..Ano ..neoficialne by sa to dalo nazvat podnikanie ...a tie dlhy sa vybavuju dost tazko ...Myslim, ze bude za potrebie vyuzit faktor strachu :rolleyes:
Tanče
25.01.08,19:29
tak trosku mimotemy by sme si mohli dat nejaku stretavku len tak sadnut niekde na kaficko a porozoberat nase zivotne osudy... :rolleyes:kam nas vietor zavial...a tak ;):D:D

to je zlaté, prídeš do Prievidze?

a čo ťa viacej kvári? tá "láska" alebo tie dlhy? Či to spadlo naraz všetko na teba? Žeby depka?
Keďže spoza každého mraku nakoniec vyjde slniečko, tešíme sa zasa na tvoju dobrú náladu. Ale rady pofúkame aj tvoje rany a podporíme ťa milým láskavým slovom, keď bude zrovna zamračené.
J1rko
25.01.08,19:33
to je zlaté, prídeš do Prievidze?


Ak mi daju vodicak do ruky nebudem vahat ani sekudnu :D :rolleyes: uz len par mesiacov...:o a bude o jednoho nebezpecneho cloveka na ceste viac :rolleyes: :D:D
Tanče
25.01.08,19:37
Ak mi daju vodicak do ruky nebudem vahat ani sekudnu :D :rolleyes: uz len par mesiacov...:o a bude o jednoho nebezpecneho cloveka na ceste viac :rolleyes: :D:D

Ináč Bardejov asi bude robiť stretko, kukni STRETKO - BARDEJOV (http://www.porada.sk/t29072-stretko-bardejov.html) ale aj v Prievidzi sa robia, žial ja som ešte ale žiadne nestihla. Dúfam že po daňovom bude nejake, to si nenecham ujst. Dúfam....
J1rko
25.01.08,19:41
Ináč Bardejov asi bude robiť stretko, kukni STRETKO - BARDEJOV (http://www.porada.sk/t29072-stretko-bardejov.html) ale aj v Prievidzi sa robia, žial ja som ešte ale žiadne nestihla. Dúfam že po daňovom bude nejake, to si nenecham ujst. Dúfam....


No tak ja si dam stretko asi az ked budem mat vodicak,lebo sa na nikoho nemozem spoliehat v dnesnej dobe :rolleyes: Ach jaj...zle mi je...som pojedol vsetko mozne.... a este problemy mam nejake... :eek::(
Tanče
25.01.08,19:44
No tak ja si dam stretko asi az ked budem mat vodicak,lebo sa na nikoho nemozem spoliehat v dnesnej dobe :rolleyes: Ach jaj...zle mi je...som pojedol vsetko mozne.... a este problemy mam nejake... :eek::(


nuž, keď si taký papkáč.... choď sa prebehnúť tj. prejsť na čerstvom vzduchu,aj hlava sa ti vyvetrá
J1rko
25.01.08,19:48
nuž, keď si taký papkáč.... choď sa prebehnúť tj. prejsť na čerstvom vzduchu,aj hlava sa ti vyvetrá


Teraz som sa vratil z mesta... Prestal som chodit na taekwondo...a zacinam od zajtra alebo pondelka chodit do posilnovne,takze sa pripravte na krasne telo holky :D:D:D
Tanče
25.01.08,19:53
Teraz som sa vratil z mesta... Prestal som chodit na taekwondo...a zacinam od zajtra alebo pondelka chodit do posilnovne,takze sa pripravte na krasne telo holky :D:D:D

no počkaj, počkaj. Na azete píšeš že už teraz máš krajšie telo ako na tych fotkách, tak tam pricapni najčertvejšiu, (alebo aj sem):eek:

Aler ináč sa rád obdivuješ, že?:)
J1rko
25.01.08,19:56
no počkaj, počkaj. Na azete píšeš že už teraz máš krajšie telo ako na tych fotkách, tak tam pricapni najčertvejšiu, (alebo aj sem):eek:

Aler ináč sa rád obdivuješ, že?:)


Na dobrom svetle urcite ano :)...a hej...mam ovela krajsie telo ako na tych fotkach...uz su stare... cca skoro rok to bude...a este ked zacnem teraz posilnovat no ...neze si potom budete slintat na kolienka :rolleyes::D:D:D
Tanče
25.01.08,20:08
Na dobrom svetle urcite ano :)...a hej...mam ovela krajsie telo ako na tych fotkach...uz su stare... cca skoro rok to bude...a este ked zacnem teraz posilnovat no ...neze si potom budete slintat na kolienka :rolleyes::D:D:D


slintať nebudeme, lensi zaspomíname....:o:mee::)
J1rko
25.01.08,20:11
slintať nebudeme, lensi zaspomíname....:o:mee::)


Dufam, ze budete slintat... :D:D
Tanče
25.01.08,20:14
Dufam, ze budete slintat... :D:D


no doble, budeme!;)
J1rko
26.01.08,08:52
Som sa rozhodol, ze vsetky problemy tykajuce sa mna budem pisat do tejto temy a nebudem robit dalsie... ;) :rolleyes: Ha ! :D suhlasite ?
J1rko
26.01.08,08:54
no doble, budeme!;)


Kedy mas narodky ?? asi ti kupim podbradnik :rolleyes: :D
danushka
26.01.08,11:37
Kedy mas narodky ?? asi ti kupim podbradnik :rolleyes: :D

Jirečko, to aby si pochopil význam niektorých slov, ktoré vyznievajú možno detinsky alebo inak nepochopiteľne, to treba preštudovať výkladový slovník porady. Totiž niektoré slová tu vznikajú úplne náhodou, votrú sa nám pod kožu ako pitralon a potom ich používame vo voľných i odborných témach. Jednoducho poraďácka komunita má tu svoj spôsob komunikácie, jej zrozumiteľný. Sám uvidíš, že po určitom čase sa naučíš čítať i medzi riadkami, ale podstatu a poslanie porady nepochopíš len v tejto tebou založenej téme, bohastvo a prínos skutočne spočíva v odborných témach a v týchto odľahčujúcich sa stretávame pretože sme si tu väčšina neskutočne blízki, hoci sa v skutočnom živote nikdy nestretneme, nie preto, že by sme nechceli, len jednoducho nieto času.
J1rko
26.01.08,13:36
Jirečko, to aby si pochopil význam niektorých slov, ktoré vyznievajú možno detinsky alebo inak nepochopiteľne, to treba preštudovať výkladový slovník porady. Totiž niektoré slová tu vznikajú úplne náhodou, votrú sa nám pod kožu ako pitralon a potom ich používame vo voľných i odborných témach. Jednoducho poraďácka komunita má tu svoj spôsob komunikácie, jej zrozumiteľný. Sám uvidíš, že po určitom čase sa naučíš čítať i medzi riadkami, ale podstatu a poslanie porady nepochopíš len v tejto tebou založenej téme, bohastvo a prínos skutočne spočíva v odborných témach a v týchto odľahčujúcich sa stretávame pretože sme si tu väčšina neskutočne blízki, hoci sa v skutočnom živote nikdy nestretneme, nie preto, že by sme nechceli, len jednoducho nieto času.

:Dnemas cas ?...Blbe :rolleyes: a ... ok :cool:
Melnick
26.01.08,13:48
Jirko ,mám pre Teba návrh v čom podnikať :


!!!!!!!!!!!! Staň sa baličom !!!!!!!!!!!!!!!!!!:---
danushka
26.01.08,15:13
Jirko ,mám pre Teba návrh v čom podnikať :


!!!!!!!!!!!! Staň sa baličom !!!!!!!!!!!!!!!!!!:---

Majočka, ja by som tento nápad trošku poopravila..., že to Jirko pravdepodobne s tými dievčatami vie, to mu tu nik nevezme, o tom nás už presvedčil.
Otázka znie, vedia to všetci chlapi?:eek:...obávam sa, že takéto vrodené čaro mnohým chýba. Jirko by si mohol založiť agentúru s názvom ,,ŠKOLA MUŽSKÉHO ŠARMU" - ŠMŠ spol. s r.o. a poriadať tam kurzy. Ono totiž - kým sa podarí babu pozvať na kávu, treba ju najskôr niečím očariť...

No Jirko, podnikateľský zámer tu s našou pomocou vypracuješ. Dovtedy však Ťa ešte naučíme a nasmerujeme kedy už dosť, kedy ešte pokračovať, ktorú literatúru prelistovať - ak samozrejme budeš chcieť;).
Danila
26.01.08,15:16
Majočka, ja by som tento nápad trošku poopravila..., že to Jirko pravdepodobne s tými dievčatami vie, to mu tu nik nevezme, o tom nás už presvedčil.
Otázka znie, vedia to všetci chlapi?:eek:...obávam sa, že takéto vrodené čaro mnohým chýba. Jirko by si mohol založiť agentúru s názvom ,,ŠKOLA MUŽSKÉHO ŠARMU" - ŠMŠ spol. s r.o. a poriadať tam kurzy. Ono totiž - kým sa podarí babu pozvať na kávu, treba ju najskôr niečím očariť...

No Jirko, podnikateľský zámer tu s našou pomocou vypracuješ. Dovtedy však Ťa ešte naučíme a nasmerujeme kedy už dosť, kedy ešte pokračovať, ktorú literatúru prelistovať - ak samozrejme budeš chcieť;).Neviem, neviem danushka. Ako to tu tak občas prelistujem, nie je učeň, ako učeň...najmä, ak sa vydarí....:):eek:;)
J1rko
26.01.08,19:13
Majočka, ja by som tento nápad trošku poopravila..., že to Jirko pravdepodobne s tými dievčatami vie, to mu tu nik nevezme, o tom nás už presvedčil.
Otázka znie, vedia to všetci chlapi?:eek:...obávam sa, že takéto vrodené čaro mnohým chýba. Jirko by si mohol založiť agentúru s názvom ,,ŠKOLA MUŽSKÉHO ŠARMU" - ŠMŠ spol. s r.o. a poriadať tam kurzy. Ono totiž - kým sa podarí babu pozvať na kávu, treba ju najskôr niečím očariť...

No Jirko, podnikateľský zámer tu s našou pomocou vypracuješ. Dovtedy však Ťa ešte naučíme a nasmerujeme kedy už dosť, kedy ešte pokračovať, ktorú literatúru prelistovať - ak samozrejme budeš chcieť;).

Ked som tak cital tento prispevok tak sa mi rozsvietila ziarovka v hlave :D Ano..viem balit holky...Viem ako na kazdy typ...:DNebolo by od veci vyuzit to...:rolleyes: ..Zohnat este par kolegov co to vedia...:rolleyes: a nesmeli pani by mali zien kolko by si len pomysleli...vobec ti nie je zly napad a keby si sa nahodou stretla so ŠMŠ s.r.o ...Tak to nebude vobec nahodne ;) hladaj za tym Jirka...(Profesionalneho balica) :D:D:D normalne vrele dakujem danushka :o
J1rko
26.01.08,19:15
Neviem, neviem danushka. Ako to tu tak občas prelistujem, nie je učeň, ako učeň...najmä, ak sa vydarí....:):eek:;)

Nepytal som sa rodicov v akej polohe som vznikol,ale vrele ju mozem odporucit kazdemu z vas ked budete chciet mat pekne, inteligentne a este k tomu sarmantne , neodolatelne...a perfektne deti !!! :):rolleyes::D
J1rko
26.01.08,19:17
Jirko ,mám pre Teba návrh v čom podnikať :


!!!!!!!!!!!! Staň sa baličom !!!!!!!!!!!!!!!!!!:---


Na prvy pohlad to vyzera zvlastne ,ale je to perfektna prilezitost...v dnesnej dobe je velmi potrebny vzhlad a prvy dojem..komunikacia a pekny usmev...a hlavne pri kontakte so zenou...a ked budem spolupracovat so zenami,alebo s ludmi, ktori maju zaujem o tieto "zeny" tak by som si ich mohol pekne ziskat ...:D:D
J1rko
26.01.08,19:25
Napadlo ma teraz nieco velmi zaujimave...Co keby som moje myslienky preniesol do knihy......???...moj dobry kamarat ma kopirovacie studiu..(firmu)... to by bolo zaujimave...a k tomu by som mohol davat zive prednasky ludom ,ktori potrebuju zdvihnut sebavedomie ...a prilakat k sebe zeny atd atd...kniha by sa zaoberala problematikou na ktoru viaceri hladaju odpoved...drzat si odstup,alebo podniknut nahly utok ?...;) vsetko co sa tyka zien...osloveni...spravania sa pre nesmelych...atd...inac danushka..strasne si ma motivovala... som ti vdacny...Mne staci velmi velmi malo aby som zacal rozmyslat a spravil z toho plan...Pre vacsinu nerealny ,ale pre mna ano...vacsinove nazory ma nezaujimaju...:)
danushka
26.01.08,19:39
Héééj, pŕŕŕŕŕ Jirečko, ty si ako neriadená strela....:D:D:D. Profesionálnym baličom sa hovorí inak tu na Slovensku;). Nemala som na mysli so spoločnosťou ŠMŠ tento druh podnikania. Myslela som na to ako pánov naučiť bontónu, etikete, úctivosti s využitím mužnosti.
Vieš slušným dievčatám vadí mužská neohrabanosť v podobe grgania, uvoľňovania plynov počas trávenia, keď im nemá kto pomôcť s vyzliekaním kabátu, otvorením dverí v aute, odsunutím stoličky v reštaurácii a tak. Džentlmenskosť stále nevymrela, len ju treba propagovať:).
J1rko
26.01.08,19:46
Héééj, pŕŕŕŕŕ Jirečko, ty si ako neriadená strela....:D:D:D. Profesionálnym baličom sa hovorí inak tu na Slovensku;). Nemala som na mysli so spoločnosťou ŠMŠ tento druh podnikania. Myslela som na to ako pánov naučiť bontónu, etikete, úctivosti s využitím mužnosti.
Vieš slušným dievčatám vadí mužská neohrabanosť v podobe grgania, uvoľňovania plynov počas trávenia, keď im nemá kto pomôcť s vyzliekaním kabátu, otvorením dverí v aute, odsunutím stoličky v reštaurácii a tak. Džentlmenskosť stále nevymrela, len ju treba propagovať:).

Ved jasne...,ale co tak pridat nejakyc extra par lekcii naviac ?? nemusi byt kazdy len prijemny gentleman..Moze byt aj sarmantny...musi sa naucit chodzi...pohybom...slovam...slovnim spojeniam... :rolleyes: ...Prdnutia a grgnutia sa potom daju velmi pekne dalej rozvijat...srandovne...a tak dalej :D ...v spolocnosti damy rozhodne neprdim,ale grgnem si rad...a viem aj co potom :D
Danila
26.01.08,20:02
Ej, Jiruško, Ty tu musíš mať poriadne známosti, že sa ti ani nežltá, ani nečervená.....alebo že by sa mohlo blýskať na erotickejšie časy na porade????:mad::confused::eek:
J1rko
26.01.08,20:10
Ej, Jiruško, Ty tu musíš mať poriadne známosti, že sa ti ani nežltá, ani nečervená.....alebo že by sa mohlo blýskať na erotickejšie časy na porade????:mad::confused::eek:

Znamosti by boli... :D A erotickejsie casy prisli mojim nastupom na poradu :D Mozem zalozit miestnost od 18+ :D a mohli by sme sa spovedat so svojimi problemami..radit si,alebo len tak vraviet vtipne ,alebo trapne prihody...ale to by museli odsuhlasit viaceri..nie len ja ... suhlasite ? :) :D
Ajuška
27.01.08,00:52
Znamosti by boli... :D A erotickejsie casy prisli mojim nastupom na poradu :D Mozem zalozit miestnost od 18+ :D a mohli by sme sa spovedat so svojimi problemami..radit si,alebo len tak vraviet vtipne ,alebo trapne prihody...ale to by museli odsuhlasit viaceri..nie len ja ... suhlasite ? :) :D

...aj známosti už boli...:rolleyes:...aj erotickejšie časy...:rolleyes:...máš nespornú dávku sebavedomia podporenú írečitou komunikáciou a obratnosťou...:---...je sympatické na Tebe vlastné presvedčenie že môžeš všetko...:rolleyes:...potvrdzuješ povestné "uhlie pohľadu"...len dúfam, že Ti aj dych vystačí ak hodláš držať krok so 17"kami z porady...:D...
Tanče
27.01.08,09:00
Znamosti by boli... :D A erotickejsie casy prisli mojim nastupom na poradu :D Mozem zalozit miestnost od 18+ :D a mohli by sme sa spovedat so svojimi problemami..radit si,alebo len tak vraviet vtipne ,alebo trapne prihody...ale to by museli odsuhlasit viaceri..nie len ja ... suhlasite ? :) :D

J1rčiatko, tak s tymto na porade asi neuspejes. To budeš musieť skočiť do iného "Šuťáku":--- :)
My sme slušné a hanblivé 17-ky,ktoré detaily svojho intímneho života tu na porade predpokladám nikdy nebudu vyťahovať na svetlo, občas sa tu však pošleme do tmy. To je však uplne o inom, :eek: aby si si to zasa neprekrutil na svoju nažhavenú tému.
Sme vyťažené a niekedy prepracované dievčatá, ktoré pri tom vyťažení, na Porade najdu nielen skvelé rady ale aj relax, a niekedy možno ešte lepší ako pri tých "trápnych pohyboch"....:eek:....:D....;)
Vendula
27.01.08,10:28
No Jirko, v tomto musím s Tanče úplne súhlasiť. Väčšina sa tu k Tvojim narážkam radšej nevyjadruje, lebo sa obávajú, že by ťa to iritovalo k ďaľším reakciám. Naša Tanče, ale zvykne veľmi jasne naznačiť, že toto je už hranica, za ktorú netreba prechádzať. Inak Jirko, vráť sa predsa len na etiketu porady a slovko po slovíčku ju prečítaj ešte raz. Nepokazme túto milú témičku práve týmto druhom diskusie, bola by škoda keby nám ju admin zamkol.
Na voľnú diskusiu tu máme šuťák a tam sá dá skutočne o všetkom možnom. Predsa len intímne záležitosti nepatria až na takú verejnosť. S ohľadom na tvoj vek ti to nebudeme zazlievať, ale my tu o tom veruže takto nadnesene a otvorene nerozprávame. To je len dobrá rada, aby si nedostal červenú alebo žltú kartu a napokon, aby si nebol vylúčený na určitý čas z porady za trest. Dobré mravy a poriadok musia fungovať:)
J1rko
27.01.08,10:34
...aj známosti už boli...:rolleyes:...aj erotickejšie časy...:rolleyes:...máš nespornú dávku sebavedomia podporenú írečitou komunikáciou a obratnosťou...:---...je sympatické na Tebe vlastné presvedčenie že môžeš všetko...:rolleyes:...potvrdzuješ povestné "uhlie pohľadu"...len dúfam, že Ti aj dych vystačí ak hodláš držať krok so 17"kami z porady...:D...

Tie 17ky som stale necpochopil :D...myslite to duchom vsak ??? :rolleyes:
J1rko
27.01.08,10:38
J1rčiatko, tak s tymto na porade asi neuspejes. To budeš musieť skočiť do iného "Šuťáku":--- :)
My sme slušné a hanblivé 17-ky,ktoré detaily svojho intímneho života tu na porade predpokladám nikdy nebudu vyťahovať na svetlo, občas sa tu však pošleme do tmy. To je však uplne o inom, :eek: aby si si to zasa neprekrutil na svoju nažhavenú tému.
Sme vyťažené a niekedy prepracované dievčatá, ktoré pri tom vyťažení, na Porade najdu nielen skvelé rady ale aj relax, a niekedy možno ešte lepší ako pri tých "trápnych pohyboch"....:eek:....:D....;)


Tak toto mi nejde do kopy...:) ste slusne a hanblive 17ky ,ale pritom tu spominas nieco o tych trapnych pohyboch... no tak bud mas velmi neskuseneho priatela,alebo nema fantaziu ,alebo ...no nebudeme sa tu o tom bavit..ved ste uz naznacili...:), ze to tu nechcete...dalej sa uz ani nemusim vyjadrovat..to si domyslite :)
danushka
27.01.08,10:39
Tie 17ky som stale necpochopil :D...myslite to duchom vsak ??? :rolleyes:
Jirko, my tu máme 17ky aj také, čo navštevujú univerzitu 3. veku;)...
Toľko elánu a radosti, koľko nájdeš na týchto stránkach, nenájdeš možno ani vo svojej škole. :)
J1rko
27.01.08,12:44
niektorym vasim frazam fakticky nerozumiem :( ,ale co uz...mam len 17 ;) fakticky mam 17... nepredstieram to :D Vidim, ze sa vam moje prispevky velmi nepacia tak budem prispievat ked bude nieco objektivne :) zatial pa :mee:
lenocka92
30.01.08,12:10
:D Aj ja som najprv prečítala detskými kočíkmi, tak som to pre istotu prečítala ešte raz - no a poriadne
Tanče
30.01.08,13:00
:D Aj ja som najprv prečítala detskými kočíkmi, tak som to pre istotu prečítala ešte raz - no a poriadne

Tak tomuto nerozumiem zasa ja. Akými detskými kočíkmi? vysvetlíš nechápajúcej 17 -tke?:)
J1rko
04.02.08,11:51
caute ;) ...Poprosil by som o radu. Hladal som na nete,ale nejako som sa k tomu nedopatral a som velmi lenivy ist sa informovat do banky :) otazka znie :) Co potrebujem na zalozenie studentskeho,alebo bezneho uctu(ake doklady) V kazdej banky si sami urcuju poplatky za vedenie vyber a podobne . A radu v ktorej banke by bolo najlepsie. Popripade zalozenie mojich viac sukromnych uctov..dakujem :)
chlap
04.02.08,12:45
caute ;) ...Poprosil by som o radu. Hladal som na nete,ale nejako som sa k tomu nedopatral a som velmi lenivy ist sa informovat do banky :) otazka znie :) Co potrebujem na zalozenie studentskeho,alebo bezneho uctu(ake doklady) V kazdej banky si sami urcuju poplatky za vedenie vyber a podobne . A radu v ktorej banke by bolo najlepsie. Popripade zalozenie mojich viac sukromnych uctov..dakujem :)

No chlape, tak zdvihni svoj lenivý zadok, prevetraj si hlavu prechádzkou (možno trochu vychladneš) a choď sa spýtať do banky - a možno tam stretneš nejakú peknú kočku, ktorá bude chcieť riešiť tvoje erotické problémy. :rolleyes:
J1rko
04.02.08,12:56
No chlape, tak zdvihni svoj lenivý zadok, prevetraj si hlavu prechádzkou (možno trochu vychladneš) a choď sa spýtať do banky - a možno tam stretneš nejakú peknú kočku, ktorá bude chcieť riešiť tvoje erotické problémy. :rolleyes:

Rozhodne nemam lenivy zadok a odpovede tohoto typu si nechaj pre niekoho ineho...Ja potrebujem normalnu serioznu pomoc...cau
chlap
04.02.08,13:01
Príspevok 159

caute ;) ...Poprosil by som o radu. Hladal som na nete,ale nejako som sa k tomu nedopatral a som velmi lenivy ist sa informovat do banky :) otazka znie :) Co potrebujem na zalozenie studentskeho,alebo bezneho uctu(ake doklady) V kazdej banky si sami urcuju poplatky za vedenie vyber a podobne . A radu v ktorej banke by bolo najlepsie. Popripade zalozenie mojich viac sukromnych uctov..dakujem :)

Príspevok 161

Rozhodne nemam lenivy zadok a odpovede tohoto typu si nechaj pre niekoho ineho...Ja potrebujem normalnu serioznu pomoc...cau

Ospravedlňujem sa - nemáš lenivý zadok ---- ty si podľa svojich vyjadrení, celý LENIVÝ.
J1rko
04.02.08,13:15
simimotemyviac ako si myslis..Neprosil som sa o tvoj nazor:confused: nie je tu nieco take ako ignore list ?
Bastian
04.02.08,13:59
J1rko vrámci cvičenia (na zahriatie) obehaj banky a popýtaj sa...:D
Alebo skús www.google.sk (http://www.google.sk)
http://www.etrend.sk/generate_page.php?page_id=122627
danushka
04.02.08,16:19
simimotemyviac ako si myslis..Neprosil som sa o tvoj nazor:confused: nie je tu nieco take ako ignore list ?

Jirko, a čo si čakal?..., že chlapi na Porade budú s tebou kamaráti:eek:,však sa to tu týždeň krútilo len okolo teba, keď si sa prihlásil...Moje zlaté:D:D:D.

Inak, rada Ťa tu vidím zas a NEPUČ SA, v rámci rodiny nás tu 17-ročných občas musí niekto uzemniť - to je myslené v dobrom:)
Tanče
04.02.08,17:53
J1rčiatko vitaj opäť! Tak už rozbiehaš podnikanie?
J1rko
05.02.08,12:09
Nenecham si radit od muzov :D aj tak su vsetci svine...az na vynimku...vynimky...:):) :rolleyes: No a co ze si poburim ...Ostanem hetero verny porade... :mad: :D
J1rko
05.02.08,12:12
J1rčiatko vitaj opäť! Tak už rozbiehaš podnikanie?


Ano...Rozbieham nieco...planujem mat do konca roka aspon 500 000 zvysnych...drzte palec ;) Na studujuceho teenegera nie zly obrat si myslim :D Planovany je..Strategia je vonku ...teraz len cas :cool: :o:o
Bastian
05.02.08,14:29
Ano...Rozbieham nieco...planujem mat do konca roka aspon 500 000 zvysnych...drzte palec ;) Na studujuceho teenegera nie zly obrat si myslim :D Planovany je..Strategia je vonku ...teraz len cas :cool: :o:o
Ak je to obrat zatiaľ len plánovaný, tak je o tom zbytočné teraz hovoriť. Hovoríš, že stratégia je zasadená... a za nejaký čas z toho niečo vyklíči? Držím palce - len to nezabudni sem tam aj poliať :D:D:D
J1rko
05.02.08,16:33
Ak je to obrat zatiaľ len plánovaný, tak je o tom zbytočné teraz hovoriť. Hovoríš, že stratégia je zasadená... a za nejaký čas z toho niečo vyklíči? Držím palce - len to nezabudni sem tam aj poliať :D:D:D


Mam specialne vyvinuty kravsky hnoj ktorym to budem hnojit a polievat to budem specialnym pripravkom tak drzte palec :D
cactus
05.02.08,16:43
Mam specialne vyvinuty kravsky hnoj ktorym to budem hnojit a polievat to budem specialnym pripravkom tak drzte palec :D

ešte máte chuť sa s ním baviť?http://www.porada.sk/images/icons/icon13.gif
J1rko
05.02.08,16:52
ešte máte chuť sa s ním baviť?http://www.porada.sk/images/icons/icon13.gif


Ty si asi nikdy nesadil rastlinky a nepracoval v zahradke vsak ?? S takym pristupom aky mas ty by ti nevyrastla ani burina... ;)
Bionda
06.02.08,15:23
a ideš čosi špeciálne sadiť?? No potom sa pochváľ s výsledkom, možno aj medzi nami nájdeš budúcich odberateľov.
Držím palce:)
Tanče
06.02.08,17:35
ešte máte chuť sa s ním baviť?http://www.porada.sk/images/icons/icon13.gif

máme !
J1rko
07.02.08,16:31
Nic specialne nejdem sadit...rozmyslam o tom ze budem zahradkar :mad:
Tanče
07.02.08,16:36
Nic specialne nejdem sadit...rozmyslam o tom ze budem zahradkar :mad:

to myslíš vážne? prečo tie jedy na konci?
danushka
07.02.08,17:58
to myslíš vážne? prečo tie jedy na konci?
Pretože sa zima chýli ku koncu a už nám chýba slniečko a štebot vtáčkov...Keď sa trávička zazelená a oteplí sa, tak všetkým bude veselšie a nebudeme na seba jedovatí...

V tejto téme je názorná ukážka toho, ako my dospelí nevieme pochopiť skoro dospelých a naopak. A pritom je to také jednoduché, aby sa obe strany vzájomne a nenásilne usmernili.

Tak závidím Jirkovi ten jeho nádherný vek, závidím mu to, že stále sa môže vybrať viacerými cestami a ak sa náhodou pomýli, stále sa môže vrátiť. Ukážme mu spolu, že vieme byť tolerantní, myslím, že on aj sám už pochopil na akom fóre sa nachádza a aký slovník a spôsoby sa tu používajú.
Kazu
07.02.08,18:18
Mam specialne vyvinuty kravsky hnoj ktorym to budem hnojit a polievat to budem specialnym pripravkom tak drzte palec :D

Nie že by som chcela rýpať. Ale mám hnojarinu tak ma tieto veci zaujímajú. Čo je to za špeciálny kravský hnoj? Vari od kravičky Milky?:---
Ajuška
07.02.08,18:31
Nie že by som chcela rýpať. Ale mám hnojarinu tak ma tieto veci zaujímajú. Čo je to za špeciálny kravský hnoj? Vari od kravičky Milky?:---

...mimotemy...Humpola by ti dal...:D
Kazu
07.02.08,18:55
...mimotemy...Humpola by ti dal...:D

A celkom mimotemy .... aj s Kosíkom :D:D:D:D:D:D:D
danushka
07.02.08,19:07
A celkom mimotemy .... aj s Kosíkom :D:D:D:D:D:D:D
Dievčatá, prepáčte, ale ja nerozumiem. Čo je ,,Humpol" a ,,Kosík":eek::eek::eek:. Išlo niečo v reklamách a ja o tom neviem?
Ajuška
07.02.08,19:13
Dievčatá, prepáčte, ale ja nerozumiem. Čo je ,,Humpol" a ,,Kosík":eek::eek::eek:. Išlo niečo v reklamách a ja o tom neviem?

...keby si sa bola lepšie učila...(s nami "hnojarinu")...:---...tak by si rozumela... :D:D:D ...aj tomu, ktorý z tých profákov bol lepší...:rolleyes:...
danushka
07.02.08,19:20
Ach ták, no tak ste ma teraz upokojili..., zľakla som sa, že mi unikajú súvislosti zo života ;):D:D:D
Ajuška
07.02.08,19:23
Ach ták, no tak ste ma teraz upokojili..., zľakla som sa, že mi unikajú súvislosti zo života ;):D:D:D

...to sa Ti na porade nemôže stať...:---...
Tanče
08.02.08,06:58
A celkom mimotemy .... aj s Kosíkom :D:D:D:D:D:D:D

ja som bola PEF a týchto dvoch nepoznám. Žeby z inej fakulty?
Ajuška
08.02.08,14:56
ja som bola PEF a týchto dvoch nepoznám. Žeby z inej fakulty?

...ja som bola chvíľu "paf" z Tvojej PEF...:D:D:D...my sme ale na fakultu nedorástli...:rolleyes:...
Eva M
08.02.08,19:52
Ahojte, ja na porade nie som až taký nováčik, ale keď čítam tie príspevky, tak sa niekedy cítim ako školáčka. Ináč super stránka, viem pri nej presiedieť hodiny a učiť sa. Super!
J1rko
08.02.08,21:19
Nie že by som chcela rýpať. Ale mám hnojarinu tak ma tieto veci zaujímajú. Čo je to za špeciálny kravský hnoj? Vari od kravičky Milky?:---


Jasne.-...Je to vlastne od jej segry Emilie....Milka nemala cas :)
J1rko
08.02.08,21:21
unaveny som ako vcielka maja po 24 hodinach letu...bolo by najlepsie ist spat...dobru :)
Tanče
09.02.08,10:08
unaveny som ako vcielka maja po 24 hodinach letu...bolo by najlepsie ist spat...dobru :)


A kdeže si nám bzúkal, Vilko-J1rko?
danushka
09.02.08,10:24
A kdeže si nám bzúkal, Vilko-J1rko?

Prichádza jar:eek:? vo februári?...Tak potom ale Jirko Vilko musel byť dobrý trúdik, keď ho včielky na zimu z úľa nevyšupli...:D:D:D
Tanče
09.02.08,10:30
Prichádza jar:eek:? vo februári?...Tak potom ale Jirko Vilko musel byť dobrý trúdik, keď ho včielky na zimu z úľa nevyšupli...:D:D:D

a kde bývajú trúdy cez zimu?
danushka
09.02.08,12:53
a kde bývajú trúdy cez zimu?
No tie trúdovaté trúdy sú vydané na nemilosť - sú vyhodené von. Naozaj sa do včelieho života veľmi nerozumiem, asi sú tam na jednu sezónu, aby si splnili svoju reprodukčnú povinnosť a potom von z domu...
Ale neopovažujem sa tieto praktiky spájať s inými živočíšnymi spoločenstvami, lebo by tu padla čonevidieť klatka, o tom som presvedčená:D:D:D. Akurát sa tu popod fúzy usmievam, kde by sa to dalo všade praktizovať:rolleyes:...

Ešte mi tak teraz napadá jedna gramatická pripoviedka:
trúdi - nominatív plurálu MR životného podstatného mena
a
trúdy- nominatív plurálu MR neživotného podstatného mena (včelí samčekovia)
Tanče
09.02.08,13:14
No tie trúdovaté trúdy sú vydané na nemilosť - sú vyhodené von. Naozaj sa do včelieho života veľmi nerozumiem, asi sú tam na jednu sezónu, aby si splnili svoju reprodukčnú povinnosť a potom von z domu...
Ale neopovažujem sa tieto praktiky spájať s inými živočíšnymi spoločenstvami, lebo by tu padla čonevidieť klatka, o tom som presvedčená:D:D:D. Akurát sa tu popod fúzy usmievam, kde by sa to dalo všade praktizovať:rolleyes:...

Ešte mi tak teraz napadá jedna gramatická pripoviedka:
trúdi - nominatív plurálu MR životného podstatného mena
a
trúdy- nominatív plurálu MR neživotného podstatného mena (včelí samčekovia)

fúha, tak zo sloviny si dobra! Len ,vieš ako som to z prvého pohľadu prečítala? že: ...nominatív plurálu ministerstva životného prostredia....:eek::D...som dobrá že? Po tých rokoch zo školy mi si síce nič nehovoril ten nominatív ani plurál a po tej mojej transformácii som to už total nechápala.... :confused:
danushka
09.02.08,20:20
fúha, tak zo sloviny si dobra! Len ,vieš ako som to z prvého pohľadu prečítala? že: ...nominatív plurálu ministerstva životného prostredia....:eek::D...som dobrá že? Po tých rokoch zo školy mi si síce nič nehovoril ten nominatív ani plurál a po tej mojej transformácii som to už total nechápala.... :confused:

...no áno Tanče, nebola si ani tak ďaleko od pravdy...na ministerstvách sú zväčša TRÚDI...a keď to porovnáme s poslaním včelých trúdov, tak mám pocit, že tí včelí sú osožnejší.
Celkovo ma fascinuje poriadok vo včeliom spoločenstve, tento poriadok je nemenný od nepamäti a funguje dodnes...
J1rko
18.02.08,15:24
Ako ide zivot :--- ? Pomaly, rychlo?...:) Zachvilku sa stanem jednym z vas ..."dospelym" :D
Kazu
18.02.08,15:43
Ako ide zivot :--- ? Pomaly, rychlo?...:) Zachvilku sa stanem jednym z vas ..."dospelym" :D

Ako komu. Na prahu dospelosti si človek povie: "Dôchodok? Tak ten je ešte v nedohľadne." A na svoju šesťdesiatku sa pýta: Ako to? Veď len včera to bolo, čo som mal 18. :--- A preto som sa zaradila medzi tie nenapraviteľne stále 17-násťročné. Ak tú nebezpečne preddospelácku hranicu dosiahnem, začínam počítať znova od jednotky. :D:D:D
Tanče
18.02.08,18:21
Ako ide zivot :--- ? Pomaly, rychlo?...:) Zachvilku sa stanem jednym z vas ..."dospelym" :D

život ide? ja som už 16-eho písala že je 18-eho. To asi nebude chôdza ale let!!...:rolleyes:

J1rko ty sa pochvál co nové! Ako ide podnikanie?
Tanče
23.08.08,18:02
čo naše pacholiatko J1rčiatko?

ktovie či už podniká ,???
Kazu
23.08.08,18:14
čo naše pacholiatko J1rčiatko?

ktovie či už podniká ,???

ktovie či už nie je aj dôchodca :--- /no ak mu ten život ide rýchlo?/
danushka
24.08.08,17:59
ktovie či už nie je aj dôchodca :--- /no ak mu ten život ide rýchlo?/
Kazu, jedného dňa sa Jirko zastaví a bude tvrdiť ako my tu,že má sladučkých 16násť...
J1rko
14.01.09,07:43
Po dlhom case by som vas chcel vsetkych opat privitat na strankach porady.sk ! Niekde som sa za ten cas stratil,ale som spat a rad pokonverzujem o vsetkom co patri na toto forum. :) Zatial Vam prajem vsetko dobre a vela uspechov doma aj v praci a kedze sme sa vidime prvykrat v novom roku tak aj vsetko dobre do noveho /zabehnuteho/ roku 2009! ;)
Gabi03
14.01.09,07:47
Po dlhom case by som vas chcel vsetkych opat privitat na strankach porady.sk ! Niekde som sa za ten cas stratil,ale som spat a rad pokonverzujem o vsetkom co patri na toto forum. :) Zatial Vam prajem vsetko dobre a vela uspechov doma aj v praci a kedze sme sa vidime prvykrat v novom roku tak aj vsetko dobre do noveho /zabehnuteho/ roku 2009! ;)

Tak to skôr my vítame teba. :D
danushka
14.01.09,19:57
Tak čo Jirko, škola skončená a s.r.o-čka založená?:), alebo už chodíme po zemi:D:D:D, lebo ja mám pocit, že väčšina nás realistov už dávno zletela z obláčikov a hádam už ani po zemi nechodíme, ale momentálne sa nachádzame v podzemí a čakáme na slnečné lúče.

Mimochodom pre tých, čo témičku nepoznajú a svojho času nesledovali húfny nástup Jirka na Poradu len poviem toľko, že Jirkovi tuším svietia dve slniečka odrazu.

Jirko, nehovorím to absolútne ani so štipkou sarkazmu - tak to má byť v Tvojom veku, absolútne prirodzený postoj k životu. Tak sa nám len pochváľ, čo nové, sem s tým , my 17tky sme zvedavé.
J1rko
02.02.09,22:32
:)..vy ste stale 17-tky...no toto :)))... Skola ukoncena nie je,ale s.r.o bude zalozena v priebehu tyzdna
willma
03.02.09,05:10
:)..vy ste stale 17-tky...no toto :)))... Skola ukoncena nie je,ale s.r.o bude zalozena v priebehu tyzdna Tak sa drž a nech ti to vyjde podľa tvojich predstáv :), P.S. 17-tky nestarnú ;)
J1rko
05.10.10,10:40
Pekny den Vam prajem. Po dlhom case som opat spat :) Precital som si celu tuto temu a miestami som mal problem udrzat sa smiechu. Planujem sa zapojit do systemu porady! Tak ako sa mate, 17-ky ?
veronikasad
05.10.10,10:43
Pekny den Vam prajem. Po dlhom case som opat spat :) Precital som si celu tuto temu a miestami som mal problem udrzat sa smiechu. Planujem sa zapojit do systemu porady! Tak ako sa mate, 17-ky ?
Vitaj ... Ako sa darí v podnikaní ?
J1rko
05.10.10,10:57
Vitaj ... Ako sa darí v podnikaní ?

Momentalne pracujem pracujem v podniku, ktory bol vlastne mojim napadom. Kedze som ale nemal vlastne prostriedky, vyriesilo sa to cez znamych. Podnikat stale planujem, ale vyckavam na vhodnejsie podmienky a pravdupovediac aj na seba, ci budem pripraveny