Lucy
10.03.05,21:22
Ahojte. Existuje nejaké tlačivo, na ktorom sa evidujú príjmy pri uplatňovaní % výdavkov v JU. Musí v tomto prípade viesť podnikateľ JU, alebo akou evidenciou to nahradiť, aby boli príjmy dokladované a rovnako keď sa poistné na SP a ZP uplatňuje v skutočne zaplatenej výške. Ja som sa s tým nestretla, ako to je potrebné robiť. Ďakujem za Vaše reakcie.
sway
10.03.05,20:54
Ahojte. Existuje nejaké tlačivo, na ktorom sa evidujú príjmy pri uplatňovaní % výdavkov v JU. Musí v tomto prípade viesť podnikateľ JU, alebo akou evidenciou to nahradiť, aby boli príjmy dokladované a rovnako keď sa poistné na SP a ZP uplatňuje v skutočne zaplatenej výške. Ja som sa s tým nestretla, ako to je potrebné robiť. Ďakujem za Vaše reakcie.
maslím že postačia jednoduché evidencie v exel.
Ale ja to robím v JÚ a potom ako to vychádza si uplatní klient buď celé výdavky, alebo dáme %. A evidencia je tým pádom urobená pekne.:o odporúčam na toto alfu - je bezplatná do 200 položiek myslím. je na www.kros.sk (http://www.kros.sk),
ondrejvla
10.03.05,21:53
Ahojte. Existuje nejaké tlačivo, na ktorom sa evidujú príjmy pri uplatňovaní % výdavkov v JU. Musí v tomto prípade viesť podnikateľ JU, alebo akou evidenciou to nahradiť, aby boli príjmy dokladované a rovnako keď sa poistné na SP a ZP uplatňuje v skutočne zaplatenej výške. Ja som sa s tým nestretla, ako to je potrebné robiť. Ďakujem za Vaše reakcie.Lucka, už sme tu o percentuálnych výdavkoch hovorili, skús si dať cez hľadať - výdavky % z príjmov.