civija
15.01.08,20:49
Zdravím,
vie mi niekto v skratke a zrozumiteľne vysvetli´t ako sa postupuje po získaní titulu mgr. z histórie? Myslím tým, nasledujúci titul a veci k nemu potrebné, vlastná vedecká práca, aké sú podmienky čo treba splni´t, skúšky aké treba mať vedomosti a pod.?
Ďakujem
evita2
17.01.08,15:34
tie ďalšie tituly ako PaedDr, Phd sa dajú robit aj tvz diaľkovo, napíseš prácu s konzultantom lalebo bez neho a ideš ju obhájiť. Najlepšie ti budú vedieť poradiť na študijnom oddelení na fakulte vybranej VŠ. Ja som napisala pracu, ktora obsahovala adekvatny výskum, mala cca100 strán, zaplatila som 6000,- Sk ako poplatok, potom som to šla obhájiť. A bolo to.
Gabi03
17.01.08,15:59
Hmmm, a nezískava sa ďalší titul doktorantským štútiom? Alebo to si mýlim s niečim iným? :rolleyes:
evita2
17.01.08,16:35
Veď áno, titul PaedDr sa získava doktorantským štúdiom, môže byť interné alebo externé, ja som to robila externe, interne pracuješ na VŠ robiš pingla za drobné.
kitky
17.01.08,16:50
Uplne najlepsie bude, ked si to pozries na stranke vysokej skoly o ktoru sa zaujimas. Veci su v neustalom pohybe a menia sa aj podmienky.
Tam zistis aj zadania tem, vhodnych na dalsie postupy, atd.